Skocz do zawartości

[robbenntl] Ktoś ze starej gwardii z nocnej zmiany, czyli mój stuff 21/22 :D


robbenntl

Rekomendowane odpowiedzi

Też kupiłem kilka rakiet w tym roku i mam nadzieję, że się nie zawiodę na tych starlightach bo do tej pory używałem praktycznie tylko hukowych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Mroczny napisał:

Też kupiłem kilka rakiet w tym roku i mam nadzieję, że się nie zawiodę na tych starlightach bo do tej pory używałem praktycznie tylko hukowych :D

Ja bez rakiet ani rusz. Szelek nie można już kupić, to przerzuciłem się na rakiety żeby postrzelać przed sylwkiem :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnia już aktualizacja, wszystko dotarło, wszystko na kilku zdjęciach. Ale jako że nie mogę dodać w jednym temacie wszystkich zdjęć, także najprawdopodobniej będzie kilka postów :D

IMG_20211217_155103.jpg

IMG_20211217_155331.jpg

IMG_20211223_140727.jpg

IMG_20211223_144046.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny ze ścianą konkretów :D Same zawodowe wyrzutnie, do tego mnóstwo rakiet i mocne petardy. Podoba mi się ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczce same super produkty. Ja w tym roku odpuściłem sobie rakiety zombie. Troche zaluje bo jest sporo zabawy z tymi rakietami bo jest ich całkiem sporo. Bedzie pokaz czy odpalane pojedynczo ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, sokolowskidawid napisał:

Kurczce same super produkty. Ja w tym roku odpuściłem sobie rakiety zombie. Troche zaluje bo jest sporo zabawy z tymi rakietami bo jest ich całkiem sporo. Bedzie pokaz czy odpalane pojedynczo ?

Wszystko odpalane pojedynczo, a rakiety do postrzelania przed godziną 0 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, robbenntl napisał:

Wszystko odpalane pojedynczo, a rakiety do postrzelania przed godziną 0 :)

Ja po świętach troche wolnego czasu bede mial to tez biorę się za łączenie swoich wyrzutni w pokaz bo teraz to dwa etaty ciężko znalesc chwile wolna . Ale kurcze jak sie spelni scenariusz pogodowy ze będzie deszcz i wiatr to będzie totalna kupa i chyba wcale nie bede wciągać  całości tylko strzelać pojedynczo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...