Skocz do zawartości

[robbenntl] Ktoś ze starej gwardii z nocnej zmiany, czyli mój stuff 21/22 :D


robbenntl

Rekomendowane odpowiedzi

Hej hej hej, w sumie nie będę się rozmieniać na drobne :D Nigdy nie zacząłem kompletowania asortymentu już w listopadzie, więc to dopiero listopadowe zakupy. Co będzie dalej? Nie mam pojęcia, aczkolwiek wiem, że zakupy jeszcze będą z pewnością. Tak więc nie powiedziałem ostatniego słowa :D W tym roku stawiam tylko na efekt, człowiek starszy, hukowe się znudziły, ale z rakiet się nie wyrasta, one jeszcze również zasilą moje zbiory :)

 

image0.jpeg

Edytowane przez robbenntl
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reprezentacja Pyro Moravia ze smokami na czele, a do tego gang prostokąciaków. Jak ktoś kupuje Godnego, to często w parze ze Wzorem.

Godny Wzór do naśladowania ?

Zobaczymy jak ten kompocik, podejrzewam, że pójdzie jako ostatni.

Godzinę temu, robbenntl napisał:

[robbenntl] Ktoś ze starej gwardii z nocnej zmiany

Stara gwardia swoją drogą, ale również ktoś kto założył konto na forum w samego Sylwestra xD

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, skowyt1627 napisał:

Elegancki zestaw. Zdradzisz skąd smoki wyrwałeś? :D

Jak najbardziej, ze sklepu fajerwerki shop :D Był rabat 25% na początku listopada, więc dałem się skusić widząc i wiedząc co wyrabia się z cenami :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, robbenntl napisał:

Jak najbardziej, ze sklepu fajerwerki shop :D Był rabat 25% na początku listopada, więc dałem się skusić widząc i wiedząc co wyrabia się z cenami :) 

No ceny niestety powariowały :(

A mają te smoczki lonty rezerwowe? Przy pokazie na loncie jednak bardzo pomocne a nie wiem czy uda się zakupić system w tym roku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, skowyt1627 napisał:

No ceny niestety powariowały :(

A mają te smoczki lonty rezerwowe? Przy pokazie na loncie jednak bardzo pomocne a nie wiem czy uda się zakupić system w tym roku 

Lontów rezerwowych brak, specjalnie obejrzałem dookoła i nic nie widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solidny zestaw, smoczki kiedyś dawały radę, ciekawe jak teraz ? dziwi mnie brak rezerwy, bo większość kostek pyromoravi włącznie z tymi małymi 16 je posiada .
Godny i wzór na pewno zachwycą oko no i big bang . Jeszcze jakaś mocną kątówa by się przydała i można świętować . 
PS. masz jakiś plan na te 16-stki , np. W-shape czy na luzie odpalane ?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, alekfajerwerki napisał:

Solidny zestaw, smoczki kiedyś dawały radę, ciekawe jak teraz ? dziwi mnie brak rezerwy, bo większość kostek pyromoravi włącznie z tymi małymi 16 je posiada .
Godny i wzór na pewno zachwycą oko no i big bang . Jeszcze jakaś mocną kątówa by się przydała i można świętować . 
PS. masz jakiś plan na te 16-stki , np. W-shape czy na luzie odpalane ?

Odpalane na luziku, jedna kostka po drugiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TXB913 kurła zamawiałem ostatnio na strefiePiro za 360 golda i myślałem, że przyjdzie... :C Bardzo chciałem tą wyrzutnię, daj znać po sylwestrze czy było warto :) Widzę także, że smoki znów robią się popularne, ostatni raz miałem smoka chyba w 2017 i z tego co pamiętam nieźle podawał ale wtedy kosztowały 120zł :DD Ciekawe czy dalej trzymają poziom

Edytowane przez Mroczny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Mroczny napisał:

TXB913 kurła zamawiałem ostatnio na strefiePiro za 360 golda i myślałem, że przyjdzie... :C Bardzo chciałem tą wyrzutnię, daj znać po sylwestrze czy było warto :) Widzę także, że smoki znów robią się popularne, ostatni raz miałem smoka chyba w 2017 i z tego co pamiętam nieźle podawał ale wtedy kosztowały 120zł :DD Ciekawe czy dalej trzymają poziom

Właśnie jeden filmik mi nasuwa czarne myśli, ale znowu inne pokazują jej moc :) Ja smoki mam co roku, jeszcze jeśli gdzieś się pokaże w dobrej cenie to kupię jeszcze jednego, Lipiec zawsze ze smoków robił dobrą robotę (jednego roku nie wiem co się odwaliło, ale miała jakiś ultra szybki lont, 49 strzałów wystrzeliło w górę gdzieś w 2-3 sekundy, później wszyscy tylko o tym mówili że tak biało było :D

Kolejne wyrzutnie już do mnie jadą, także wkrótce mały update wszystkiego co jest (Urok, Hydra, Plan X, Fireball XXL, Titan oraz Hard) :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.11.2021 o 00:37, Mroczny napisał:

TXB913 kurła zamawiałem ostatnio na strefiePiro za 360 golda i myślałem, że przyjdzie... :C Bardzo chciałem tą wyrzutnię, daj znać po sylwestrze czy było warto :) Widzę także, że smoki znów robią się popularne, ostatni raz miałem smoka chyba w 2017 i z tego co pamiętam nieźle podawał ale wtedy kosztowały 120zł :DD Ciekawe czy dalej trzymają poziom

I nie dotarła? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Moloch napisał:

I nie dotarła? :)

StrefaPiro na stanie nie ma chyba większości wyrzutni z oferty. Trzeba pisać i pytać, mi zamówienie na wyrzutnie Hard i Urok anulowali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, robbenntl napisał:

StrefaPiro na stanie nie ma chyba większości wyrzutni z oferty. Trzeba pisać i pytać, mi zamówienie na wyrzutnie Hard i Urok anulowali :)

To samo co INS. Najlepiej dzwonić i pytać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja tematu :) Doszły wyrzutnie Plan X, Titan (bokiem się odwrócił do zdjęcia :D), Fireball XXL, Hard, Urok oraz Xenon (miała być Hydra, ale mała zmiana weszła). Zastanawiam się jeszcze nad dwoma wyrzutniami i na tym zapewne zamknie się temat z wyrzutniami. Ale ale, zaraz zaraz, w grudniu dojdą jeszcze rakiety, więc to nadal nie jest moje ostatnie słowo ?

image1.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale piękna ścianka, ciekawe jak wypadnie porównanie 50mm triplexa do piromaxa, czekasz na rakiety szelki ep2012 z hestii? Ja liczę, że pojawią się w tym roku w kauflandzie  :DD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mroczny napisał:

Ale piękna ścianka, ciekawe jak wypadnie porównanie 50mm triplexa do piromaxa, czekasz na rakiety szelki ep2012 z hestii? Ja liczę, że pojawią się w tym roku w kauflandzie  :DD

Jakbym wiedział, że się rzucą, to ja po wigilijnym opłatku rozstawiam namiot pod kauflandem :D 

 

1 minutę temu, k4n4li4 napisał:

Imponująca ściana  już na ten moment ale rób miejsce bo na dwóch się nie skończy :)

Nawet nie wiesz jak się tego obawiam, drzwi będzie trzeba ściągnąć, albo ściankę inną wybrać :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, robbenntl napisał:

Jakbym wiedział, że się rzucą, to ja po wigilijnym opłatku rozstawiam namiot pod kauflandem :D 

 

Nawet nie wiesz jak się tego obawiam, drzwi będzie trzeba ściągnąć, albo ściankę inną wybrać :D 

jak coś to do mnie przywieź... miejsca pod dostatkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, k4n4li4 napisał:

jak coś to do mnie przywieź... miejsca pod dostatkiem...

Z drona będę Ci zrzucać asortyment :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja, jedno z trzech zamówień u mnie. Pozostały jeszcze dwa i będzie można zamykać stuff na tegorocznego Sylwestra :D

image0.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...