Skocz do zawartości

[skowyt1627] asortyment 2021/22


skowyt1627

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu i na mnie przyszła pora. Znów planowałem kupować od początku roku i tu bez zdziwienia, znów nie wyszło :D No ale 2 paczki już dojechały, rozpakowane, teraz rozglądam się co by tu jeszcze dokupić do pokazu (szczególnie jakieś kątówki na finał). Rakiety są, ale nie chciało mi się już tego targać, może w weekend przysiądę i ogarnę jak należy. Grunt, że już zalążek pokazu sylwestrowego jest i jestem szczęśliwy ❤️ Tak jak parę innych osób, wolę efekt od huku więc petard i emiterów będzie skromnie i to pewnie kupione "na kiedyś". 

fajerwerki1.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jarzębinaxyz napisał:

Plan X jak najbardziej polecam. Pokaz planujesz na loncie czy system? ?

Plan jest zakupić system, bo w zeszłym roku lont mnie niestety zawiódł. Zobaczymy jak będzie z kasą bo jestem w trakcie wykańczania mieszkania i budżet moooocno ograniczony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan X przy tym kalibrze narobi zamieszania. Tropic PRO jakby miały etykiety i jakieś prostsze oznaczenia, może więcej ludzi by je odróżniało. Z tego co znalazłem na nagraniach samego Tropica: kolory mocno intensywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
21 minut temu, k4n4li4 napisał:

Małe ale konkretne 

Jaki numer kontòwki??

 

 

 

bz50s-7018

Wybrałem na finał "na wszelki wypadek", gdybym nic konkretnego już nie zamawiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Podsumowanie zakupów na ten rok jeśli chodzi o sklepy internetowe i do tego jakieś pozostałości z roku poprzedniego (jak FORMULA 1 czy bumbac :D) 

Pare złotych na pewno pójdzie w marketach, ale bez konkretnych planów.

stuff 1.jpg

stuff2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzę zacne kosteczki od srpyro tylko jesczce zombie party brakuje. Dobrze wypadają te kosteczki jak na 38mm jest sztosik. I rakietki od piroplanet tez nie zawiodą. Super stuff

A bum bac kupiony juz w tym roku ?w Lidlu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, sokolowskidawid napisał:

O widzę zacne kosteczki od srpyro tylko jesczce zombie party brakuje. Dobrze wypadają te kosteczki jak na 38mm jest sztosik. I rakietki od piroplanet tez nie zawiodą. Super stuff

A bum bac kupiony juz w tym roku ?w Lidlu ?

Pozostałość z zeszłego roku, tak samo jak szeleczki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dużo dużych i dobrych baterii, fajnie, że jest sporo rakiet, w dodatku bardzo fajnych.

Może jakieś piro bajery dla urozmaicenia, w stylu motyle? 

Bardzo dobry kolorowy stuff. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...