Skocz do zawartości

[Jarzębinaxyz] STUFF 2021/22


Jarzębinaxyz

Rekomendowane odpowiedzi

Heavy Metal i Olympia coś dla fanów craclingu. Blizzard z niebieskim kolorem powinien zrobić robotę, podobnie jak różnokolorowy Revolt.

Jest też coś do zabawy na zapełnienie dnia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na [Jarzębinaxyz] STUFF 2021/22

W końcu z fajerwerki.shop zawitało zamówienie.

Kolejna porcja pirobajerów do zabawy przed północą. Aktualnie oczekuję paczki z zabawkami z piroart i potem już będą same wyrzutnie wlatywały.

Zawartość paczki:

2 x Backyard Fun TXB602,

Zestaw rakietek Naughty Screamers,

Wyrzutnia Keep Calm,

Wulkany PXF103,

Rzymskie Ognie TXC496,

Karabinek M40,

Bączki Ground bloom flower,

3 x TC17 Dragon Eggs,

Wyrzutnia B10-1701 Hell Dog,

Wyrzutnia B25-20F Rainbow,

Zestaw rakiet P9810 Big Star,

Explosive III EX3,

EXPLOSIVE II EX2,

Korsarz Salut K0201,

Nuclear C1102.

Pozdrawiam! :D

 

 

gfghmkj.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, endriu123457 napisał:

W końcu fanka piro zawitała na forum ? kostki z komety bardzo ryzykowne posunięcie gdyż różnie strzelają a cała reszta bardzo fajna

Co roku zbierałam się do założenia konta, ale jakoś zawsze brakowało wolnej chwili i korzystałam tylko z facebookowych grup. Ale w końcu jestem! ?? Co do komety, to przyznam że cena była okazyjna i zachęcił kaliber, a co z tego wyjdzie zobaczymy niebawem?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy rodzynka na naszym forum :D!                                                                                                                                                                                                                    Stuff różnorodny, na pewno nie zabraknie zabawy jak i wyrzutni na północ :)                                                                                                                                     Planujesz jeszcze jakieś zakupy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, KrychFire napisał:

Witamy rodzynka na naszym forum :D!                                                                                                                                                                                                                    Stuff różnorodny, na pewno nie zabraknie zabawy jak i wyrzutni na północ :)                                                                                                                                     Planujesz jeszcze jakieś zakupy? 

Hej, cześć :P

Tak, planuje jeszcze jedno zamówienie z samymi wyrzutniami i potem czekam na ofertę marketów, jak coś zaciekawi to pewnie się skuszę. W zeszłym roku pozytywnie zaskoczyła mnie Hestia w biedronce. Kupiłam 3 niskobudżetowe kostki (2x GOLD LIGHT i EMOTION), mając z tyłu głowy to, że Hestia zazwyczaj jest bardzo słaba i proszę, naprawdę zostałam mile zaskoczona.

 

16 godzin temu, Moloch napisał:

Widzę że kupisłaś towar z outletu pirosklepu superpowera :)
Myślę, że to super wybór za te pieniążki

Hell Cat i jedną Psychotherapy wzięłam z outletu. Nie miałam pojęcia w jakim stanie dojdą, więc tę którą użyję do pokazu wzięłam normalnie, żeby nie było że nagle mi wypierdzieli coś i wszystko zepsuje. Muszę powiedzieć, że zdębiałam jak otworzyłam paczkę, bo nie byłam w stanie odróżnić, która jest zwykła, a która z outletu, co do Hell Cat to faktycznie góra wyrzutni praktycznie w ogóle nie była zabezpieczona, papier całkowicie zerwany.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszystko masz w swoim stuffie od dużej ilości wyrzutni przez rakiety aż po petardy i różności. Heavy Metal wygląda zachęcająco ciekawe jak się zaprezentuje, revolta miałem w tamtym roku i nieźle mnie zaskoczył a zawsze z dystansem podchodziłem do piromaxa, widzę także najlepsze rakiety hukowe JR05 :D też je mam. Powiedz mi jeszcze czy odpalałaś te małe rakietki z zestawu big star, mają jakiś wybuch czy to raczej latający kijek?

Edytowane przez Mroczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Mroczny napisał:

Chyba wszystko masz w swoim stuffie od dużej ilości wyrzutni przez rakiety aż po petardy i różności. Heavy Metal wygląda zachęcająco ciekawe jak się zaprezentuje, revolta miałem w tamtym roku i nieźle mnie zaskoczył a zawsze z dystansem podchodziłem do piromaxa, widzę także najlepsze rakiety hukowe JR05 :D też je mam. Powiedz mi jeszcze czy odpalałaś te małe rakietki z zestawu big star, mają jakiś wybuch czy to raczej latający kijek?

Te małe z Big Stara to nic innego jak lepsza wersja Tigerów, dwa razy głośniejszy gwizd zakończony malutkim efektem. Jak na 12 szt w zestawie to trochę hałasu narobią :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chciałem brać wyrzutnie z Outeletu Psychotherapy liczyłem tak na 10 sztuk odpalonych równocześnie za 40 zł za wyrzutnie to super sprawa za kątową 25 mm 25 strzałów.

Ale już niedługo zobaczycie w moim stuffie dlaczego się wstrzymałem z zakupem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Moloch napisał:

Też chciałem brać wyrzutnie z Outeletu Psychotherapy liczyłem tak na 10 sztuk odpalonych równocześnie za 40 zł za wyrzutnie to super sprawa za kątową 25 mm 25 strzałów.

Ale już niedługo zobaczycie w moim stuffie dlaczego się wstrzymałem z zakupem :)

Dokładnie tak, cena naprawdę okazyjna, głównie kaliber zachęca, bo nawet po normalnej cenie (ok. 80-85 zł) to i tak nie jest dużo, i bardzo dobrze się prezentuje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Patrz babcia, jaki ładny stuff! To je stuff! ❤️ Kurcze, aż by się chciało zobaczyć całość zbiorów, bo jak widzę po zdjęciach ile tego jest, to głowa mała :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, robbenntl napisał:

Patrz babcia, jaki ładny stuff! To je stuff! ❤️ Kurcze, aż by się chciało zobaczyć całość zbiorów, bo jak widzę po zdjęciach ile tego jest, to głowa mała :D 

Czekam jeszcze na oferty marketów, bo może coś zaciekawi i kupię :P  Na pewno przed sylwestrem wpadnie fotka całości.

Pozdrawiam! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Jarzębinaxyz napisał:

Czekam jeszcze na oferty marketów, bo może coś zaciekawi i kupię :P  Na pewno przed sylwestrem wpadnie fotka całości.

Pozdrawiam! :D

Ja już to pisałem ale dla mnie stuff jest aligancki :) ja z żoną też strzelam jak tylko jest okazja :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Moloch napisał:

Ja już to pisałem ale dla mnie stuff jest aligancki :) ja z żoną też strzelam jak tylko jest okazja :D 

No to u mnie zupełnie inna sytuacja, narzeczony kupiłby jedną wyrzutnie w markecie, odpalił o północy i tyle w temacie, nie fascynuje go zbytnio cała ta nasza piro-otoczka, a już w ogóle kompletowanie stuffu przez cały rok. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...