Skocz do zawartości

K0203 Magnum Petardy/V-Power


Szajba_m-ce

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol:K0203'
Nazwa: V-POWER, MAGNUM PETARDY
Opis: Opakowanie zawiera 100 petard
Film:brak
Zdjęcie:Link
Cena hurtowa: Brak
Cena sklepowa: 7.99 / 6.99
thumb_K0203.jpg

Dość dobra petarda cena/jakość. Kupuje je każdego roku. W miarę mocny huk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kupuję je każdego roku , w miarę mocny huk , a zawsze połowa paczki i tak zostaje :wink:
Jak za 100szt , cena nie jest wygórowana , polecam.
8/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elektro

witam
Tak to prawda ja kupiłem te petardy w realu za 7.99zł.Dzisiaj nie mogłem się oprzeć pokusie i pare sobie odpaliłem :evil: .Muszę powiedzieć że są niezłe, mają mocny grzmot , niektóre mają
zbliżony huk do K204 :!: więc moge je śmiało polecić.
W realu są bardzo fajne fajerwerki firmy chestia w przystępnej cenie więc polecam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Achtung111

Witam kupilem je za 5 zl i sa nawet fajne czasami glasne jak korsarz ;) polecm choc duzo niewypalow ale 100szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mam te petardy nawet nawet... chociaż można by się było spodziewać czegoś większego... :???: Tak wogóle to już bardziej się opłaca w śmieszku kupić 100 szt. 3 strzałowe mam je i też kosztują 10 zł i mają 3 razy większy huk :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

a ja je kupiłem dosłownie godzinę pzed wielkim strzelaniem(wsiadłem w przedostatni autobys do miasta, nie boje się jeździć po ciemku :grin: ) poszedłem na rynoczek i tam siedział już jakiś koleś zwijał właśnie interes widziałem że mu dużo zostało petard i sprzedał mi paczke v-powerów za złotówkę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały temat to jeden wielki śmieć... Ludzie piszą raz tak raz tak. Magnum petardy a V - power to 2 różne petardy Magnumy są jak piccolo z albo i słabsze, a V powery siekają prawie podobnie jak pirat z jorge więc nie wiem o czym wy tu gadacie może piszcie jaką petardę opisujecie bo jak to czytam to jak bym mógł to zaraz bym warnami sypnął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
faktycznie magnum to wielkie gowno a v-powery to juz cos fajniejszego i nie drogie bo u nas to kosztowalo 5 zl

jak wygląda ten v-power, jest fotografia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta niczym... Tak jak napisałem kilka postów wyżej:
"Magnumy są jak piccolo z albo i słabsze, a V powery siekają prawie podobnie jak pirat z jorge"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta niczym... Tak jak napisałem kilka postów wyżej:
"Magnumy są jak piccolo z albo i słabsze, a V powery siekają prawie podobnie jak pirat z jorge"


Ta , a ja piłem piwo z Jezusem :mrgreen:

Magnum i V-power to K0203 , więc różnią się tylko nazwą i poligrafią.
Pytanie do Neodo - Jak to możliwe , że K0203 jest słabsze od K0201 :?: :?: :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...