Skocz do zawartości

[LucazFires] Okazje cenowe w czasach drożyzny


LucazFires

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano. Zaczynam zbieranie. Z racji tego że z pirotechniką z roku na rok dzieje się coraz gorzej. Szczególnie w tym roku kosmiczne podwyżki , a i ciężko znaleźć już coś sensownego  Wyszukuje "smaczki" po okazyjnych cenach i kupuje. To już ostatni rok strzelania. W przyszłym roku stos wydatków ?

Pierwsza paka ze sklepu Piroshop.pl

Wartość zamówienia - 85,50zł

IMG_20211103_144836.thumb.jpg.6c11772bdb4c12840efb62e0125444d5.jpg

"Niedługo" kolejna paka z INS 

Edytowane przez LucazFires
Brak zdjęcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość egzotyczne kostki dla moich oczu, ale warto próbować nowych rzeczy, by z czasem odkryć unikatowego białego wieloryba strzelającego bardziej efektownie od popularnych pozycji. Piroshop jak zwykle dzieli się kibicowskimi naklejkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, LucazFires napisał:

Siemano. Zaczynam zbieranie. Z racji tego że z pirotechniką z roku na rok dzieje się coraz gorzej. Szczególnie w tym roku kosmiczne podwyżki , a i ciężko znaleźć już coś sensownego  Wyszukuje "smaczki" po okazyjnych cenach i kupuje. To już ostatni rok strzelania. W przyszłym roku stos wydatków ?

Bardzo dobry temat na forum. A wydatki to każdy z nas ma ale z pasji jaką pirotechnika nie warto rezygnować. Ja też wydatki, kredyty ale na sylwestrowe strzelanie kasa znaleźć się musi ? Oby nas autorzy drożyzny i wszelkich podwyżek nie pozamykali w domach na Sylwestra jak to miało miejsce rok temu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, LudwiczekR napisał:

Bardzo dobry temat na forum. A wydatki to każdy z nas ma ale z pasji jaką pirotechnika nie warto rezygnować. Ja też wydatki, kredyty ale na sylwestrowe strzelanie kasa znaleźć się musi ? Oby nas autorzy drożyzny i wszelkich podwyżek nie pozamykali w domach na Sylwestra jak to miało miejsce rok temu. 

Mieszkam na wsi oddalonych od większych miast. Mam mnóstwo miejsca do strzelania. Wiadomo że kasa na fajerwerki zawsze się znajdzie. Bardziej chodziło mi o to że te ceny walące do góry sprawią że pirotechnika stanie się tak droga że odbierze tą radość przy wybieraniu, kupnie i strzelaniu. Szkoda, a dom za coś musi się zbudować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, LucazFires napisał:

Mieszkam na wsi oddalonych od większych miast. Mam mnóstwo miejsca do strzelania. Wiadomo że kasa na fajerwerki zawsze się znajdzie. Bardziej chodziło mi o to że te ceny walące do góry sprawią że pirotechnika stanie się tak droga że odbierze tą radość przy wybieraniu, kupnie i strzelaniu. Szkoda, a dom za coś musi się zbudować. 

No to powodzenia życzę i pomyślnego wybudowania domu i wykończenia. Ja z kolei sprzedaję dom który praktycznie sam remontowałem. U mnie akurat decydującą rolę odegrał czynnik sąsiedzki (musiał bym sporo kasy zainwestować w utwardzenie drogi i być może zabrakło by na wykończenie) ale już takich ludzi nie chcemy z żoną widzieć przez całe życie. 

Edytowane przez LudwiczekR
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Doszła paczka z fajerwerki.shop z 10 urodzin. Cały Staff na tę chwilę 450 zł. W drodze dwie paczki z wyrzutniami z petardyshop oraz z piroartu. Kupione po w miarę okazyjnych " jeszcze" cenach. Nie przepadam za petardami i piropierdołami więc u mnie ich nie znajdziecie.  Dojdzie coś od znajomych handlarzy po świętach zdjęcie całego arsenału. Walimy do oporu panowie! 

IMG_20211204_232157.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.12.2021 o 00:27, k4n4li4 napisał:

I tak ma być tylko efekt a nie jakiś huk ?

Prawdę mówi polać mu :)


Moje pytanie jest następujące czy warto było kupować droższego "Harda" w innym opakowaniu z fajerwerki shop? Ile on kosztował 90 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne rakiety ,efekty na pewno zapadną w pamięci. Znalazły się też kostki ,co prawda niewielkich rozmiarów (poza dragonem) ale mogą pozytywnie zaskoczyć :)  Ktoś musiałby porównać Hard-a i Dragon-a wtedy wszystko będzie jasne. :fireworks::fireworks:

Edytowane przez Grubbert
Łeb szwankuje bez kawy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2021 o 23:39, LucazFires napisał:

Doszła paczka z fajerwerki.shop z 10 urodzin. Cały Staff na tę chwilę 450 zł. W drodze dwie paczki z wyrzutniami z petardyshop oraz z piroartu. Kupione po w miarę okazyjnych " jeszcze" cenach. Nie przepadam za petardami i piropierdołami więc u mnie ich nie znajdziecie.  Dojdzie coś od znajomych handlarzy po świętach zdjęcie całego arsenału. Walimy do oporu panowie! 

IMG_20211204_232157.jpg

I PANIE* ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wjechały kolejne zakupy za 150 zł. Kostka od Triplexa na finał. Do tego 2 kostki od Argento które połącze ze sobą. Wyjdzie dobra 32 strzałowka za 5 dyszek ? Budżet dopięty do końca. Polatam jeszcze po handlarzach w sylwka może jakieś rarytasy uda się wyrwać to może jeszcze coś wleci. 

IMG_20211208_153514.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...