Skocz do zawartości

[drewniak] Stuff 2021/2022


drewniak

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko świry,

Zaczynamy kompletowanie, na pierwszy ogień idą petardy. Ogólnie jakoś bardzo fanem huku nie jestem, ale są małe zapasy na ciężkie czasy. Powinno mi starczyć spokojnie na 3-4 lata biorąc pod uwagę że dużo z petard nie strzelam. Mam nadzieję że do tego czasu będzie szło kupić coś z porównywalną mocą :D

Kolejny update wleci niedługo. 

 

w3pRk2W.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez chwilę myślałem, że masz te Bulldogi co podchodzą pod profi, ale jakoś pudełko wydawało się niezbyt grube, twoja wersja jest F3 : )

Ładna kolekcja mix'u petard emiterowych, cieszmy się nimi jeszcze przez te kilka lat póki ludzie mają zachomikowane zapasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na [drewniak] Stuff 2021/2022
  • 3 tygodnie później...

Kilka wyrzutni, z kostek raczej to już wszystko.

Jeszcze będzie kilka rakiet :D  

VhXVbxq.jpg 

Edytowane przez drewniak
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne wyrzutnie, szczególnie brokat-mix spodoba Ci się na pewno ? Nie zabrakło również mocnych petard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rakiety od wujka Jorga zapieczętowane szczelnie jak paprykarz szczeciński, nie widać co jest w środku.

Podali im 16 g NEC na stronie importera. Dla porównania Perfecty mają 18 g NEC w przeliczeniu na jedną rakietę.

Najbardziej podbita cena na dobrefajerwerki.com (uwaga link zawiera treści "xD"):

https://www.dobrefajerwerki.pl/product-pol-3453-ZESTAW-RAKIET-KILLER-T0517N-rakiety-10-sztuk.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, borys92 napisał:

Te rakietki to tylko troszkę gorsze Sternraketen, takze za 4 dyszki to nie taką zła opcja do zabawy na wieczór, również je mam ;)

Te do zabawy, a jeszcze lepsze rakiety dojdą.

12 godzin temu, k4n4li4 napisał:

Fajne wyrzutnie achkolwiek hard dla mnie mało opłacalny 

Rakiety mają ciekawą szatę graficzną i chyba dlatego były brane :)

Hard jak za 6 dyszek to się skusiłem, nigdy nie miałem 50 mm, zobaczymy co to będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie to samo co u każdego, czyli ekscytacja bo wielki kaliber, a potem rozczarowanie, że lepiej jednak kupować 30 mm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, drewniak napisał:

Te do zabawy, a jeszcze lepsze rakiety dojdą.

Hard jak za 6 dyszek to się skusiłem, nigdy nie miałem 50 mm, zobaczymy co to będzie.

za 6 dych to jeszcze bo jak widzę te nowe ceny to łuuuu ?

 

13 godzin temu, Moloch napisał:

Pewnie będzie to samo co u każdego, czyli ekscytacja bo wielki kaliber, a potem rozczarowanie, że lepiej jednak kupować 30 mm :)

no ja zawsze mówię sobie nigdy więcej 50mm bo to gówno a i tak kupuję a potem znowu sobie w brodę pluję :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też w tym roku się skusiłem na 2 pięćdziesiątki ale od Tripla, skusiły mnie tylko dlatego, że nie są monotonne i mają jakąś sekwencję strzałów, ale znając życie to będę zawiedziony, że wydałem pieniądze a mogłem wziąć setkę 30 mm :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ładne rzeczy wjechały na rewiry. Shark Cake 1 powoli znika ze sklepów, ale jeszcze można go dostać. Kostka o tyle ciekawa, że oprócz salutu podaje również kolorową minę bukiecik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JW59 CRACKLING GUROM!!!! Może w przyszłym roku w końcu ją zakupie :) Całościowo uzbierał się niezły zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super zestawik, sporo dobrych wyrzutni jak np brokat mix którego także miałem mieć w tym roku ale anulowali mi zamówienie :( SkyBrocade sprawdzona dobra kostka, sharkiem 1 narobisz niezłego huku, dwa lata temu mi się taki rozwalił na ziemi i praktycznie cała wyrzutnia wybuchła na raz i kilka luźnych pocisków poleciało w tym jeden w plecy ale plecak mnie osłonił :DD Hard 50mm hmmm nigdy nie widziałem nawet filmu tej kostki więc jestem ciekaw jak wypadnie no i koniecznie daj znać po sylwestrze jak zaprezentowały się te nowe rakietki od jorge, pierwszy raz jak je zobaczyłem [chyba na s-piro] za cenę prawie 200zł to nie wiedziałem co o nich myśleć ale za 40zł mogą być całkiem ciekawą opcją zamiast perfectów

Edytowane przez Mroczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Piro Wiesław Miro napisał:

O k**wa xd

No rakiety Space to jest mistrzostwo świata.

Gdzie je kupiłeś? 

Arka fajerwerki, i to jeszcze za śmieszne pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Piro Wiesław Miro napisał:

O k**wa xd

No rakiety Space to jest mistrzostwo świata.

Gdzie je kupiłeś? 

 

9 godzin temu, drewniak napisał:

Arka fajerwerki, i to jeszcze za śmieszne pieniądze.

Już chyba nie ma na Arka Fajerwerki, swoją drogą ze 2 tygodnie temu widziałem ogłoszenie na FF za 60 zł te rakiety ktoś sprzedawał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne rakiety ,mnie osobiście najbardziej do gusty przypadły "Kugelbomben-Raketen" ale cena jest zawodowa ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doładowanie od Funke. Zapewne intensywność kolorów i regularna rozłożystość rozprysków co roku jest w formie od nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...