Skocz do zawartości

[MmikiM] 2021/2022


MmikiM

Rekomendowane odpowiedzi

Noooo i to mi się podoba! Bardzo dużo niedostępnych już petard. PS5 od funke/dextrin to już prawie towar wymarły,do tego moździerze od czołowego Polskiego importera firmy Brightsky ? Ilość spokojnie wystarczy na kilka godzin "zabawy" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Grubbert napisał:

Noooo i to mi się podoba! Bardzo dużo niedostępnych już petard. PS5 od funke/dextrin to już prawie towar wymarły,do tego moździerze od czołowego Polskiego importera firmy Brightsky ? Ilość spokojnie wystarczy na kilka godzin "zabawy" ?

A ja myślałem, że na kilka sylwestrów xd... To chyba muszę więcej :C. Następna lokalizacja będzie na bogato, dużo efektów, mniej samego huku. Ale to później, później...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fountain Mine od Klaska całkiem niezłe 75 mm, właściwie prawie to samo co mniejszy odpowiednik 50 mm.

Oszczędzaj emitery dźwięku na następne lata, bo cena będzie rosła szybciej niż u wina. Chociaż poleciłbym nimi strzelać niż je sprzedawać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mantis napisał:

Fountain Mine od Klaska całkiem niezłe 75 mm, właściwie prawie to samo co mniejszy odpowiednik 50 mm.

Oszczędzaj emitery dźwięku na następne lata, bo cena będzie rosła szybciej niż u wina. Chociaż poleciłbym nimi strzelać niż je sprzedawać :)

Ja, Ja... Miałbyś może jakieś wyrzytnie typu "silent" do polecenia na przyszłość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie nie próbowałem zbyt wiele, bo dopiero w tym roku będę kupował i testował.

Z tych co próbowałem najciekawy jest JW805 Wolf, bo ma niespotykany nigdzie indziej efekt. Dwie dolne ceny jakie znalazłem w internecie masz poniżej.

(stan na październik 2021 rok)

sklepzpetardami.pl 101 PLN
https://sklepzpetardami.pl/sklep/jw805-wyrzutnia-wolf-49-strzalow-20-mm/

Najtańszy jest na ins-fireworks 86,89 PLN, tylko tutaj warto pytać przed zakupem, czy coś jest na magazynie i ile mają sztuk.
https://ins-fireworks.pl/pl/wyrzutnie/5624-wolf-scream-49s-jw805-f2-8-1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
2 godziny temu, k4n4li4 napisał:

Spoko stuff aczkolwiek ja wolę wyrzutnie i mam nadzieję, że wlecą jakieś :)

Pojawią się w kolejnych lokalizacjach ;), będą jeszcze dwie.

25 minut temu, Martino30 napisał:

Te rakiety Storm Rocket to jest chyba to samo co Tiger Rocket, ile maja nec ? ? 

Producent podaje 1190g, 1-1 z Tiger wypadają. Chyba troszkę inną gamme kolorystyczną efektów posiadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Martino30 napisał:

Czyli tak jak myślałem gramatura ta sama tylko teraz cena kosmiczna 

Wszędzie teraz wysypało tak cenami i wcale w tym roku lepiej nie będzie. Skoro mówią głośno o wzrostach cen i mniejszej ilości wytworzonej piro to pozostaną tylko dyskonty. W sumie jestem ciekaw co pokażą i za ile...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Martino30 napisał:

A mogłbys wstawic zdjecie całego opakowania rakiet z przodu i tyłu jak wyglądają  był bym bardzo wdzięczny ??

Prosz

rs22.thumb.jpg.503b11661c6bd7530977839838627e4a.jpgrs33.thumb.jpg.25eab24ff0268ad708366c67ff4a1484.jpgrs11.thumb.jpg.77e396f07a463f25e55c09c0cdbb6a4e.jpg

Edytowane przez MmikiM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na [MmikiM] 2021/2022
12 godzin temu, Martino30 napisał:

dzieki za wgląd ?rakiety widze fajna szata graficzna ?

I jeszcze pytanie skąd ty bierzesz te thunder kingi ?

Z zakładki sprzedam i innych okazji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
2 minuty temu, k4n4li4 napisał:

Widze, że doszły jakieś wyrzutnie no i elegancko

Ostania lokalizacja jutro lub pojutrze i sądzę że będzie grubo. Jeszcze marketki może jakieś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MmikiM napisał:

Ostania lokalizacja jutro lub pojutrze i sądzę że będzie grubo. Jeszcze marketki może jakieś...

no i gites, czekam na zdjęcie całości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...