Skocz do zawartości

[Piro Wiesław Miro] Dziedzictwo Bociana 2021/22


Piro Wiesław Miro

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, k4n4li4 napisał:

Sprawdzałeś korpus? Palec czy co tam wchodzi?

Grzybek wchodzi. Ale krawędzie są tak ostre, że kaleczą. Trzeba byłoby to może jakimś lateksem wyłożyć. Ale przecież nie będę modyfikować piro. To nielegalne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Piro Wiesław Miro napisał:

Grzybek wchodzi. Ale krawędzie są tak ostre, że kaleczą. Trzeba byłoby to może jakimś lateksem wyłożyć. Ale przecież nie będę modyfikować piro. To nielegalne. 

Możesz najpierw nawoskować korpus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, k4n4li4 napisał:

Możesz najpierw nawoskować korpus

Nie no xd Stary, ja nie jestem jakimś petardofilem. Nie będę raczej próbować.

24 minuty temu, borys92 napisał:

Tylko pamiętaj żeby z balkonu rzucac bo wala jak granaty

Balkonu niestety nie mam. Ale staram się o pozwolenie, na postawienie żurawia wieżowego w ogródku. Właśnie w celu pełnego wykorzystania potencjału tych petard.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legenda. Myślę że jeszcze nie raz usłyszymy o mocy drzemiącej w tych grubych korpusach. Nie będę już powielał jak należy obsługiwać ten wyrób aby uzyskać 100% mocy,bo to chyba wie każdy użytkownik forum fajerwerki. Być może pojawią się jakieś nowe wytyczne jak panu Mariuszowi skończy się tegretol i znowu dostanie jakiś jazd ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.08.2021 o 11:18, Grubbert napisał:

Legenda. Myślę że jeszcze nie raz usłyszymy o mocy drzemiącej w tych grubych korpusach. Nie będę już powielał jak należy obsługiwać ten wyrób aby uzyskać 100% mocy,bo to chyba wie każdy użytkownik forum fajerwerki. Być może pojawią się jakieś nowe wytyczne jak panu Mariuszowi skończy się tegretol i znowu dostanie jakiś jazd ?

Wierzę że nasz mentor wkrótce wróci... I dalej będziemy mogli zgłębiać tajniki sztuki wypierdalania petard z balkonu ❤️

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

3x Gigant Salute ,2x Scream 3, 1x Scream 2 3-Stage no i jeszcze Sternraketen jakbym gdzieś już to widział. Musze sprawdzić za szafą czy to aby nie moje :D Uzbierał się konkretny zestaw, ale gdzie są Signalos-y 2.0 ⁉️

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Grubbert napisał:

3x Gigant Salute ,2x Scream 3, 1x Scream 2 3-Stage no i jeszcze Sternraketen jakbym gdzieś już to widział. Musze sprawdzić za szafą czy to aby nie moje :D Uzbierał się konkretny zestaw, ale gdzie są Signalos-y 2.0 ⁉️

No te hukowe od Funke mają moc. Świetne rakiety.

Sternraketen też super. Są malutkie, a efekty mają rewelacyjne.

 

A rzeczywiście. Zjebałem z tymi Siganlosami. One się powinny pojawić na tych zdjęciach.

Przepraszam Heniu. Mam nadzieję że mi wybaczysz mi tę profanację.

 

8 minut temu, Moloch napisał:

? a z wyrzutni coś masz? Bo ja do rakiet nie mam pytań :)

W tym roku nie mam dużo wyrzutni. Jutro dam foto.

Idą do mnie jeszcze rakiety z piskiem od Funke. Tak więc to nie koniec rakiet xd

+ Zastanawiam się czy nie kupić ZOMBIE INVASION. Z tym że te rakiety są średnie. Ale ogólnie to już bym nie chciał więcej kupować. Tyle mi wystarczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Piro Wiesław Miro napisał:

W tym roku nie mam dużo wyrzutni. Jutro dam foto.

Idą do mnie jeszcze rakiety z piskiem od Funke. Tak więc to nie koniec rakiet xd

+ Zastanawiam się czy nie kupić ZOMBIE INVASION. Z tym że te rakiety są średnie. Ale ogólnie to już bym nie chciał więcej kupować. Tyle mi wystarczy :D

To ja poszedłem głównie w wyrzutnie :D a rakiet mam kilka sztuk.

Nie wiem czy warto kupować Zombie Invasion jeżeli masz Tiger Rocket, one są dość podobne. Tak samo średnie. Chyba wolałbym jednak coś z mega efektem, gold rockets, shell rockets? Sterllary już masz to może Starlight? Tutaj na forum ktoś sprzedaje za 60 zł rakiety od SRPYRO one też mają dobry huk i efekty lepsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Moloch napisał:

To ja poszedłem głównie w wyrzutnie :D a rakiet mam kilka sztuk.

Nie wiem czy warto kupować Zombie Invasion jeżeli masz Tiger Rocket, one są dość podobne. Tak samo średnie. Chyba wolałbym jednak coś z mega efektem, gold rockets, shell rockets? Sterllary już masz to może Starlight? Tutaj na forum ktoś sprzedaje za 60 zł rakiety od SRPYRO one też mają dobry huk i efekty lepsze. 

Nie nie nie nie. Jeżeli Tiger Rocket strzelają tak jak na filmach. To to są najlepsze rakiety hukowo - efektowe (xd) ever.

No te które wymieniłeś są spoko. Ja się zastanawiałem nad BLACK SVART, SUMO TRX100, EROS od Tomaszka, i SIGNATURE RANGE RSSF3.

Ale już nie mam kasy żeby się tak bawić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej poukładane piro do zdjęcia w tym roku. Tego się po Tobie nie spodziewałem.

Kolekcja kosmos, sam odpalałem tylko Scream 3-stopniowe i Thunder Rockets z zaprezentowanego arsenału.

Jak będzie mgła, to odpalisz 1 stycznia, albo przejdą na następny rok.

No i masz też słynne XIX URZĄDZENIE BŁYSKOWE.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, mantis napisał:

Najlepiej poukładane piro do zdjęcia w tym roku. Tego się po Tobie nie spodziewałem.

Kolekcja kosmos, sam odpalałem tylko Scream 3-stopniowe i Thunder Rockets z zaprezentowanego arsenału.

Jak będzie mgła, to odpalisz 1 stycznia, albo przejdą na następny rok.

No i masz też słynne XIX URZĄDZENIE BŁYSKOWE.

Przecież rok temu też miałem ładniutko ułożone ?

Jak będzie mgła, to drugiego stycznia zobaczysz mnie na bazarku.

 

19 godzin temu, LucazFires napisał:

Rakiety same sztosy. Chyba nie uda Ci się tego wystrzelać w Sylwestra. Fajna kolekcja. Pozdrawiam

Myślę że na luziku wszystko wystrzelam. Pozdrawiam.

 

19 godzin temu, k4n4li4 napisał:

Nie ma signalosów... dziekuję do widzenia :D

I NA TYM ZAKOŃCZMY TEN ROK

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA

JB JS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wspaniały stuff nie zapomnę go nigdy..czego mogę życzyć w 2022?? Tego samego co w 2021..Dużo rakiet miałeś bo je lubisz;)

 

 

P.S Imponująca ilość dildosów na mgłę i deszcze czy wiatry czy co tam innego pewnie będzie:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że u Ciebie w tym roku zabawy na pewno nie zabraknie ! Duża ilość rakiet, które na pewno dadzą świetny efekt na niebie ;) Głosno też będzie za sprawą signalosów :D to będzie udany sylwester ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra szybkie podsumowanie sylwestrowego, i noworocznego napierdalania. 

Wszystkie te rakiety hukowe to jest j**ane gówno. To się jedynie nadaje do wbicia w ziemie tak żeby rakieta nie poleciała, i wtedy słychać że to ma jakąś moc. 

Wyrzutnia hukowa Thunder King TXP488. k**wa głośniej klaskam, niż to strzela. Odpalałem dwie na raz, no i gówno.

k**wa jakieś alfy, j**ane tr-07, czy te za***ane duże gówna od klaska. Ja pier**le, rozumiem że efekt jest gęsty, i są w miarę efektowne. Ale to k**wa nie za tyle pieniędzy... Chłopie. Rakieta leci na 200-300m i ten efekt to jest piz*a, a nie za***ista rakieta. 

Tiger Rockets rok produkcji 2020. O matko. To są najlepsze rakiety na świecie. W szczególności te duże to są jak super bomben raketen. k**wa, nawet lepsze bo mają jebnięcie konkretne. Jakiś chłop na chatboxie zaprzeczał temu co ja piszę więc cytując klasyka; "Człowieku, weź sie rozpędź, pierd*** tą głową w ścianę, i się k**wa zatrzymaj, i się zastanów co ty robisz." Parta z 2019 może te rakiety były bardziej hukowe niż efektowe, ale teraz tak jak mówię; to jest brat bliźniak Super Bomben Raketen, tyle z lepszym pierdolnięciem. 

Formula 1 też za***iste rakiety. Reszta to gówno na które nawet nie warto zwracać uwagi.

BIG BLACK SVART jak ktoś ma okazję kupić to brać kartonami. Coś pięknego.

Nowy Czerwcowy smok od PM. k**wa, efekty do samej ziemi. Ona już nie jest cracklingowa, tylko ma multicolor, crackling, i taki upośledzony willowtigertail. Efekty do samej ziemi. Raczej nisko strzela, ale k**wa jaka to jest sztos kosteczka. 11/10

Kupiłem tak jak w tamtym roku starą Scale 25e. Kupiłem ją w PH na początku roku, I TO NIE JEST TA SAMA KOSTKA. Przyszła w ogóle od nich jakaś posklejana, ale to już ch*j z tym. Nie wiem czy to już była jakaś inna partia, ale już nie była tak efektowna i piękna jak w 2020r.

Silent night ok

Kupiłem taki sam compoud jak rok temu od klaska ok

Dostałem jeszcze takiego starego hamera jak rok temu. I k**wa nie wiem. Chyba to była jakaś inna paria, bo strzelało jak prawdzie 30mm.

Dumbum 30mm ok

Godny 11/10 W ch*j efektowna wyrzutnia.

Acab jak na takie małego gówno hukowe za***iste. 11/10

Skark cake 2, i eltitanio 100sh 20mm strzelają jak dumbum 30mm i wariat. Może k**wa nawet głośniej xd. Bardzo efektowne, i głośne kostki.

JW408 jednak bez szału.

Były sporo innych kostek, ale jak już nie pamiętam nazwy to znaczy że był conajmniej chujowe, albo przeciętne. 

Emitery ❤️ k**wa takie 4-5g emitery od funke w szczególności to jest coś niesamowitego jednak. To że coś takiego jest niedostępne, albo dostępne w chorych cenach. To jest jakieś nieporozumienie. Jak strzelać, to tylko z takich petard. 

Z Signalowsów 2.0 nie strzelałem bo szkoda :)

 

A ps. Jak ktoś mówi że ps3 jest praktycznie jak ps5 to jest j**anym debilem. Albo głuchy. Pozdro. 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...