Skocz do zawartości

K0201 Super Piccolo


Bitels

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Huk dosyć dobry, jak na tą wielkość i cenę, ale na paczkę 60-ciu petard kolegi odpaliło 10 :/ Kupywał w Auchan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piccolaki mam co roku bo to już jest taka.... tradycja :D ale od roku czasu robię karabinki i są super naprawdę polecam karabinek z 20strzałów 60 , 120, 200+ każda z tej podanej ilości petard w karabinku się opłaca i super sprawa :D !!! jak juz strzelam pojedyńczo <chociaż rzadko to robie :D> to mam zwariowane pomysły odnśnie strzelania pojedyńczo z piccolo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój brat kiedyś na odpuście kupił picollaki i miał 50 niewypałów a tylko 10 wystrzeliło i to jeszcze tak żałośnie że masakra.. Picollaki mogą się tylko przydać do karabinku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

podstawa stuffu

a karabinek mozna zrobic inaczej

w paczce owrocic je do siebie lontami ( draskami) jak jedna się odpali to wszytskie się odpalą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wiecie juz moze czy mozna je dostac w marketach, bo widze, ze w internecie juz sa po 65 gr. Pewnie w markecie bedzie 1.6 zl, ale co tam.
Od okolo roku sie nie moge na nie doczekac, bo planuje pokombinowac nimi i mam jeszcze do nich domowa, sprawdzona armatke na lozyska :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

mam_talent-chylinska-jury-zalamka.jpg

Chłopie daj sobie spokój...fajerwerki są dostępne cały rok w sklepach internetowych lub w hurtowniach,na miejscu zazwyczaj w grudniu :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

U mnie te pikolaki z roku na rok drożeją :/ . 2 lata temu kosztowały 0.50zl. rok temu 1.00zl a w tym 1.25zl. Za rok pwenie będą kosztować ze 2zl :/ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


U mnie te pikolaki z roku na rok drożeją :/ . 2 lata temu kosztowały 0.50zl. rok temu 1.00zl a w tym 1.25zl. Za rok pwenie będą kosztować ze 2zl :/ .


U mnie w hurtowniach to roznie. W jednej hurtowni paczka K0201 Hestii jest za 1 zł a w drugiej hurtowni Jorge'a paczka 2 zl. A w jakimś innym sklepie paczka jest za dwa zeta, jakies firmy, nie pamietam jakiej. Te petardy sa cale rozowe szybko wybuchaja.


przed chwila to odpalalem je od kadzidełka :P na wietrze nie gasło a te male petardy albo lonty sie dobrze odpalaja :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

czy to normalne że te picolaki sa obsypane tym metalicznym proszkiem? z tego co wiem to jest proch, czy to aby nie spowoduje wybuchu w ręce?

eh im jestem starszy tym bardziej ostrożny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


czy to normalne że te picolaki sa obsypane tym metalicznym proszkiem? z tego co wiem to jest proch, czy to aby nie spowoduje wybuchu w ręce?

eh im jestem starszy tym bardziej ostrożny

Nie kolego spokojnie, ew. trochę oczyść petardę z prochu i śmiało odpalaj :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jak dla mnie to bardzo dobre Piccolo. Chociaż, nie wiem czy trafiłem na jakieś wadliwe opakowanie, ale odpalałem wczoraj i miały "huk" porównywalny do diabełków :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Kochane piccolaki, pamiętam jak chodziło się do podstawówki i kupowało po 10 paczek była świetna zabawa.

Właśnie te piccolaki to były pierwsze petardy w moim życiu jak miałem 6 lat, kupuję je wciąż i będę kupował bo są świetne :xmas_happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jak ja z nich strzelałem to miały bardzo szybki

zapłon (4sek).A huk mają nawet głośny.Według

mnie najlepsze piccolo jest od hesti ,bo ma głośny huk.Moja ocena to 3-/10.Jak bym miał kupić pikolaki to bym kupił z komety (Coisar)

,bo mają długi zapłon i głośny huk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...