Skocz do zawartości

K0201 Super Piccolo


Bitels

Rekomendowane odpowiedzi

Piccolo jak piccolo...to jest chyba tradycja xD.Kupowałem je po 69gr paczka i zakupiłem sobie chyba 7 czy 6 nie pamiętam,ale miałem duzo Big corsair'ow i KO204 i zostały mi 4 paczki więc na drugi rok zaopatrze się tylko w 3 paczki.Nie robia dużego zamieszania ale taki koleś podrzucił mi korsarza jak zawiązywałem buta i dosć mocno trzasło miałem przez 30 sec pisk w uszach,a to dlatego,że byłem pochylony dość nisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mialem ich w tym roku 10 paczek xD ja sobie nie wyobrazam bez nich sylwka, robie z nich karabinki - 20strz, 30strz itd. fajnie jest po zapaleniu 2sekundy trzymac w rece i wlozyc pod snieg wtedy taki fajny gejzer jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najwięcej kupiłem se 11 paczek..

Ale to hujnia mało...

W przyszłym roku kupie ze 40 jak mówiłem :D

tylko kase trza bedzie uzbierać xD

Jescze bede miał w sierpniu ale na odpustach za 3 zł./paczka :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na tego sylwka kupiłem 2 paczki na następnego kupie 4.Ja zapalałem od zapalniczki większość poszła z balkonu niektóre w nowy rok w dzień jak byłem na spacerze z rodzicami :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Z Piccolo to można się pobawić co najwyżej :roll:
np. 10 paczek na wulkana,10 paczek na karabinek i 10 paczek do postrzelania,u mnie były w dniu sylwka za 20 gr. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja tam kupuje około 6 paczek piccolaków i z 3 bede robił krabinek :wink: .
Polecam piccolaki bo z nimi fajna zabawa jest zawsze zasiadają mój stuff co roku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wyobrażam sobie bez nich Sylwestra. W zeszłym roku miałem około 9-10 paczek i 2 zostawiłem sobie na wakacje :grin: Ale w tym roku też kupuje z 10 albo nawet i więcej (może 15) :mrgreen: . Krótko mówiąc z piccolakami zawsze fajna zabawa. Każdemu polecam te petardy jest ich 60 i kosztują u mnie max 1zl ale przeważnie je kupywałem za 0,79gr :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W tym roku za bardzo nie opłaca sie ich brać.Paczka ma 50 sztuk i za jedna dalem 1.00.Lepsze sa komety na fm 60 szt. 50 gr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Kauflandzie piccolaci są po 1.49. 60 sztuk, bez draski i pudełko nie jest sklejone więc łatwo je zgubić. Mam pomysł aby skleić ze sobą 10 sztuk, co się mieści na drasce od zapałek. Tylko pytanie czy wszystkie naraz się zapalą, bo widzę, że trudno tak odpalić. Od samego wybuchu jednego, drugi wybuchnie czy może też się połamią albo polecą w moją stronę i ups?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł aby skleić ze sobą 10 sztuk, co się mieści na drasce od zapałek. Tylko pytanie czy wszystkie naraz się zapalą, bo widzę, że trudno tak odpalić. Od samego wybuchu jednego, drugi wybuchnie czy może też się połamią albo polecą w moją stronę i ups?

To nie jest dobry pomysł. Na pewno wszystkie nie odpalą. Jeżeli chcesz mieć karabinek to już lepiej ułóż popularne słoneczko, albo zrób karabinek z lontu i taśmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczko to nie wiem jak wygląda, prosiłbym o foto. Dzisiaj takie coś wymyśliłem i myślę, że raczej wszystkie odpalę jak postawię na jakimś murku petardy004.th.jpg
Planuję zrobić 120 petard na sylwka, lecz musiałbym zgiąć te sztuczne ognie w jednym miejscu co może być problemem gdyż podczas odpalania te 12 ogni może mnie poparzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpie że wszystkie odpalisz, lepiej słoneczko lub lontem. Albo zamiast lontu zimny ogień. Że obok siebie posklejać i do zimnego przyczepić ale za wolno zimne ognie się trochę palą. :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczko to nie wiem jak wygląda, prosiłbym o foto.

Ajjjj. :co_jest: :grin: Słoneczko polega na tym, że układasz petardy główkami do środka. Tak jakbyś miał 2 zł na środku i głowkami dokładał do tych 2 zł w ten sposób by stykały się one z monetą. I układasz tak do okoła okręgu monety. :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do taśmy trzeba dosyć drogiego lontu (w stosunku do piccolaków), a słoneczko trzeba układać, no chyba, że przykłeję je do papieru i mały pożar. Jak dobrze pamiętam to nie raz widziałem jak ludzie zimnymi ogniami podpalali rakietki, tak więc taka jeden raczej podpali 10 petard, które także same od siebie się podpalą. Skleję, zobaczę i nagram, i wam powiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Słoneczko to nie wiem jak wygląda, prosiłbym o foto. Dzisiaj takie coś wymyśliłem i myślę, że raczej wszystkie odpalę jak postawię na jakimś murku Obrazek
Planuję zrobić 120 petard na sylwka, lecz musiałbym zgiąć te sztuczne ognie w jednym miejscu co może być problemem gdyż podczas odpalania te 12 ogni może mnie poparzyć.


Takim sposobem większość z petard nie wypuchnie bo wybuchnie pierwsza i rozerwie te ktore ja otaczaja...
najlepiej sloneczko i pozniej po odpaleniu dla pewnosci kopnac je albo ustawic jedna kolo drugiej tak jak karabinek i podpalic korsarzem np. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczko to nie wiem jak wygląda, prosiłbym o foto. Dzisiaj takie coś wymyśliłem i myślę, że raczej wszystkie odpalę jak postawię na jakimś murku Obrazek
Planuję zrobić 120 petard na sylwka, lecz musiałbym zgiąć te sztuczne ognie w jednym miejscu co może być problemem gdyż podczas odpalania te 12 ogni może mnie poparzyć.


nie rób tak bo ci to nie wyjdzie... ułóż to w karabinek lub odpal to co masz zwyklą zapalniczką... masz na to 7 sec a nawet 8sec po odpaleniu 1 petardy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogole nie mam juz zadnej przyjemnosci z odpalania ich,nudza sie po latach.Za rok tylko karabinki ew. jedna paczka symbolicznie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą być w takiej cenie, dobre do karabinków. A co do odpalania karabinków to polecam zapalić dezorodant i w 2 sekundy wszystko się zapali. Testowałem ten sposób odpalania i wszystkie się od razu zapaliły. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...