Skocz do zawartości

K0201 Super Piccolo


Bitels

Rekomendowane odpowiedzi

Jak macie problemy z siarką to nie trzeć jej o np. pudełko od zapałek, bo w tedy się kruszy czasem nawet odpada tylko wziąć zapalniczkę i podpalić... :wink: Szkoda tylko, bo właśnie często się zdarza że zapalam piccolaka rzucam a to mi gaśnie ... :sad:


A z jakiej firmy ? JORGE ? Kup z hesti w kauflandzie np. daj na kaloryfer na noc i masz fajną zabawę .... Pikollo to już klasyka....

Tak można kombinowac ja polecam tak z 5 naraz odpalić i do pyszki aluminowej huk ok 25 % większy . Są małe i można się n imi bawić nadają się na wypędzanie kretów . Ja czsem robie bazzoke z tegoi pustego rzymiaka .

P.S Jak na 60 petard za ! zł to niwypałów troce może być mi to się zdaż a tak od 1 - 10 szt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Te petardy strzelał chyba każdy ;)). Kiedyś była z tym zabawa, podłożona piccolo pod kapsel powodowała ładny lot w góre ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

na sylwka zrobiłem z nimi fajną serię wywierciłem w lodzie (dzięki niemu wybuch lepiej się roznosi) otworki i powsadzałem kolejno do nich tak z 60 petard :twisted: czyli calą paczkę i dało całkiem dobry efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Tak. Piccolo obowiązkowe. Fajnie jest wyjść i postrzelać tak dla zabawy... robić karabinki itd. Jak na swoją wielkość huk jest mocny :D i warto wydać na nie 1.50 zł Moja ocena 10/10 :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One są właśnie dobre na karabinki...trza mieć tylko szybki lont i można tak 40 petard połączyć :> bo one mają opuźnienie i wtedy przynajmniej wszystkie sie zapalą zanim zaczną odlatywać ;]


Wcale Nie :mrgreen: :mrgreen:
Można Je Poustawiać w Dwóch rzędach siarkami do siebie odpalić pierwszą i wszystkie zanim odlecą wybuchną xD :lol::lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie chyba najlepsze petardy i co roku je kupuję dużo zabawy za małą cenę i wiekszość z nas z nimi zaczynała. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kupiłem dzis te peterady odpaliłem z 20 i 4 w ręce mi wybuchło po sekundzie, ale to chyba na jakies podróby trafiłem bo nawet draski przy opakowaniu nie miała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jesteś mądry skoro odpalasz petardy bez siarki i dziwisz się,że po sekundzie ci w łapie wybuchło;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, to co ty od razu ten proch chciałeś zapalić czy jak? Kolego jak nie ma siarki to wyrzucaj petardy, z resztą w opakowaniu masz ich dużo więc nie żałuj zaledwie czterech :P
Żadne podróby tylko siarka w tak małych petardach bardzo łatwo się krótszy, szczególnie jak sie chce zapalić te petardy pocierając o draskę, czego nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba u mnie K0201 są podstawą w stuffie tylko że dzisiaj kupiłem narazie 2 paczki bo były po 1,30 trochę drogo jak na takie "pierdziawki" ale co tam ;D my.php?image=k0201mp7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe może nie będe orginalny, ja te petardy kupuje co roku i to po 10 paczek, są znakomite pod względem cena-ilość, nie ma trafniejszego wyboru do przedsylwestrowej zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociło mi o to ze przy opakowaniu nie ma draski,sorry mój błąd.

[ Dodano: 2008-12-22, 10:48 ]
I ze szybko wybuchają a te które były bez draski wyrzuciłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do picolo to są spoko :D
A ceny to różne bywają :/
na odpustach sprzedają za 3 zł. ( straszne naciąganie ale picolo to dla mnie podstawa )
przed sylwestrem to róznie jutro ide kupować to w Intermarche są po 0.69 gr. a w Kaufie za 1.49 :/


Rok temu na sylwestra z 5 kumplami robiliśmy " karabinek masowy " a to jest tak:

Każdy bierze po 15 picolaków do reki i je wyrównuje (lont do góry)
Potem jedna osoba podpala sobie kilka przykłada do lontu petard kolegi i tak każdy sobie (trzeba to robić szybko) i jak kilka sie nie zapali to nie szkodzi bo i tak na 75 petard ok. 65 zawsze wybucha :D cały karabinek trwa około 10 sek, i fajny efekt jest :D

A co do tego jak odpalam petardy to też od draski póki sie nie skończy a potem przeważnie zapałki bo od zapalniczki tej z kółkiem boli palec po kilku paczkach ;p


Pozdro dla wszystkich i życze udanego sylwestra :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co roku je kupuje. Naprawde fajne. Trzeba je mieć. Można skleić je np. taśmą i do nich jeszcze przykleić lont (najlepiej szybkopalny) no i mamy karabinek!. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na sylwestra 11 paczek i troche postrzelałem...
Kupowałem 1zł. -> paczka

W przyszłym roku jak będą po zecie to kupie z 50 paczek wystrzelam z 40 i reszte schowam w szafce by mieć je na nude...
Fajnie je bedzie mieć pod ręką...
Mozna sie troche pobawic :D


Koledze jebło w łapach 2 razy xD

Po pierwszym razie bolał jeden palec jak chwycił w środku a za drugim razem chwycił jak zapałke bo odpalał mi i kumplowi i stoimy w kółku a tu nagle JEB
i tylko mi sie taki błysk zapamiętał xDD
Zwijał sie troche bolała go cała ręka i nie czuł jej... z czasem ( po 40 min. ) odzyskał czucie i spuchły mu palce...

trzeba troche z nimi uważać... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...