Skocz do zawartości

K0201 Super Piccolo


Bitels

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z tą siarką chodzi o to że zwykłe od zapałek nie odpalają picollasków a po paru picolasach się ta orginalna od pudełka niszczy ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo i tak nieslychac nawet

zależy gdzie wrzucisz hehe

-------------------------------------------------------------------------
ja odpalam tak:
biorę petardę z zapałką i zapałkę troche wysuwam i odpalam od pudełka od zapałek no i sie zapala petarda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą siarką chodzi o to że zwykłe od zapałek nie odpalają picollasków a po paru picolasach się ta orginalna od pudełka niszczy ;p

A ja mam pytanie jak odpalacie Piccolaki ? Ja biorę piccolo i zapałkę i przykładam jedno do drugiego i zapalam za pałkę o draskę i odrazu zapala się piccolak :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak też można :D Ja strzelam puki się siarka nie skończy potem zapalniczki i zapałki...a myślałem też żeby zapalić znicza i od niego odpalac :D co o tym myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix
No tak też można :D Ja strzelam puki się siarka nie skończy potem zapalniczki i zapałki...a myślałem też żeby zapalić znicza i od niego odpalac :D co o tym myślicie ?


A nie lepiej zrobić ognisko i od niego odpalać ? :neutral:
zapalniczkę sobie kup :roll:
Jak odpalamy ale głupie pytanie :???:
Normalnie biorę palnik (płomień 50cm ) i odpalam

:!: ZAPALNICZKĄ :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą siarką chodzi o to że zwykłe od zapałek nie odpalają picollasków a po paru picolasach się ta orginalna od pudełka niszczy ;p

A ja mam pytanie jak odpalacie Piccolaki ? Ja biorę piccolo i zapałkę i przykładam jedno do drugiego i zapalam za pałkę o draskę i odrazu zapala się piccolak :smile:


No jak mi się siarka skończy to robie podobnie ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja biore świeczke z osłonką na wiatr . Jest wmiarę poręczna i każda petarda się od niej odpali :wink:

- ma tylko jedną wade : płomień czsem gaśnie :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak macie problemy z siarką to nie trzeć jej o np. pudełko od zapałek, bo w tedy się kruszy czasem nawet odpada tylko wziąć zapalniczkę i podpalić... :wink: Szkoda tylko, bo właśnie często się zdarza że zapalam piccolaka rzucam a to mi gaśnie ... :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj kupiłem paczkę i włożyłem do worka. Potem wrzuciłem tam gruszki i piccolaki się przygniotyły. I z 60 sztuk zostało 29. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj kupiłlem w realu 2 paczki picolaków i małe siarki teraz są jakieś i troche nie wypałow no wkońcu kupilem je za 79gr :) :grin:


W sumie to dość drogo...przeciętna cena to 50 gr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj kupiłlem w realu 2 paczki picolaków i małe siarki teraz są jakieś i troche nie wypałow no wkońcu kupilem je za 79gr :) :grin:


W sumie to dość drogo...przeciętna cena to 50 gr


Ja w sklepie dałem za paczkę piccolo 1.20 i jeszcze mi się przygniotły :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj kupiłlem w realu 2 paczki picolaków i małe siarki teraz są jakieś i troche nie wypałow no wkońcu kupilem je za 79gr :) :grin:


W sumie to dość drogo...przeciętna cena to 50 gr


Ja w sklepie dałem za paczkę piccolo 1.20 i jeszcze mi się przygniotły :wink:

hehe... trzeba uważać ja raz od kolegi dostałam całe 5 paczki piccolo które najpierw wrzucił do worka... dał mi ja schowałam je do wewnętrznej kieszeni w kurtce... po 1 mies. przypomniało mi się, że ja je mam... :shock: wyciągnęłam zaczęłam zapalać: 1 niewypał, 2 niewypał, 3 niewypał ... 15 niewypał... przyszedł mój kuzyn pomagał mi je odpalać okazało się, że wszystkie się tak zgniotły i wszystkie było do kosza... :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LEWY PIRO

dzisiaj z kolegami kupilismy ich 5 opakowan i zrobilismy 3 serie karabinkowe....
ale byla zadyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LEWY PIRO
dzisiaj z kolegami kupilismy ich 5 opakowan i zrobilismy 3 serie karabinkowe....
ale byla zadyma
oczywiscie 1 seria zawierala 70 szt troche potem petard zostalo wiec zrobilismy z nich wyrzutnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wogólę nie wiem, co o nich powiedzieć kupiłam 3 pudełka i odpalaliśmy je z Fearem karabinki itp. nie trafiła się żadna petarda która by nie wybuchła... :smile: kupił mój kolega i 5/60 szt wypaliła reszta to były same niewypały... :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko z tego zrobić karabin...bo większość odskakuje albo się nie odpala dobrze :wink:


Trzeba pomyśleć.Robisz z nimi koło i gdy sie wszytkie zapalą porpostu je kopiesz, żeby odskoczyły :cool: Prosta metoda, ale sprawdza się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One są właśnie dobre na karabinki...trza mieć tylko szybki lont i można tak 40 petard połączyć :> bo one mają opuźnienie i wtedy przynajmniej wszystkie sie zapalą zanim zaczną odlatywać ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam jest chyba 60 szt a nie 50 (ale nie wiem nie liczyłem) wiem że bardzo długo czekałem na wybuch hehe rzeczywiście bezpieczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umnie na barzarku sa po 30 gr kupilem 10 paczek sobie a wogóle to bardzo tanio na tym stoisku jest np.piratki 12 szt 1zł circioblitza za 89gr ahtungi male za 1 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...