Skocz do zawartości

[PiroCinek] Stuff 2021/2022


PiroCinek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pierwsza połowa 2021 roku powoli mija, więc czas na jakieś małe podsumowania dotyczące zakupów na ten rok.

Ogólnie w tym roku, jak wielu postanowiłem uzupełnić zapasy petard/emiterów w większej ilości, w tym znalazła się "klasyka gatunku". Narazie, nie planuję większych zakupów tego rodzaju pirotechniki, bo ceny są, jakie są - wszyscy wiedzą ? (chyba, że będzie coś na promce ;-D) , a lepiej raczej nie będzie ?

Co do wyrzutni i innych "pirosprzętów" planuję jeszcze dokupić kilka ciekawych kosteczek, bo chciałbym zrobić taki fajny "mini - pokazik" ? Co byście polecili ?

W zestawie znalazło się kilka "pierdółek" - tak do zabawy ?

No to co, szukamy "zaskórniaki" i czaimy na "cosik" następnego ?

Pozdrówka,

Cinek

200217342_2687587474864528_8378608925850744347_n.jpg

181454177_409564460165780_3068321403847342614_n.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, mpiwowski napisał:

Nieźle nieźle, ale gdzie są Signalosy 2.0 z grubym korpusem? :D

Chyba trzeba będzie dokupić ? ? 

Edytowane przez PiroCinek
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo panie!!Zapas petard mógłby zasilić nie jeden sklep, do tego same konkrety które już bardzo ciężko dostać.Na uwagę zasługuje także piszczący moździerz od czołowego polskiego importera firmy Brightsky ?Co do wyrzutni to się nie wypowiem,nie widziałem na żywo żadnej ale godny na filmach wyglada bardzo fajnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, PiroCinek napisał:

Chyba trzeba będzie dokupić ? ? 

pamiętaj, że na pirogrzmot są jak bocian mówił

 

A stuff bardzo ładny tylko w przeciwieństwie do innych komentujących skupiam uwagę na zacnych wyrzutniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, mantis napisał:

Zapasy na resztę życia. W których miesiącach i w jakich sklepach kupowałeś?

Większość na początku roku (styczeń - marzec), prywatnie, ale też ins, pyromarket. 

32 minuty temu, k4n4li4 napisał:

pamiętaj, że na pirogrzmot są jak bocian mówił

 

A stuff bardzo ładny tylko w przeciwieństwie do innych komentujących skupiam uwagę na zacnych wyrzutniach

Na pirogrzmocie więcej łakomych kąsków ? Tak jak napisałem, kilka wyrzutni jeszcze raczej wpadnie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ostatnie zakupy. Wyrzutnia "Wnimanie" zrobiła na mnie dobre wrażenie po wykorzystaniu na urodzinach Mamy, więc zakupiłem kolejną. Odkładamy i szukamy dalej ? 

224116931_384819283005450_5560052696172703013_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na [PiroCinek] Stuff 2021/2022
  • 1 miesiąc temu...

Zapas petard to chyba na kilka dobrych sezonów :D

Jest dużo baterii, ta od funke wygląda rewelacyjnie, przydałyby się jeszcze jakieś porządne rakiety dla urozmaicenia. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Arturo :) napisał:

Zapas petard to chyba na kilka dobrych sezonów :D

Jest dużo baterii, ta od funke wygląda rewelacyjnie, przydałyby się jeszcze jakieś porządne rakiety dla urozmaicenia. 

 

Dobre rakietki to podstawa, choć postawiłem w tym roku na wyrzutnie, single jakieś zabytki i coś „hukowego” na gorsze czasy ? Jak dożyje, to w przyszłym roku wpadnie coś dobrego, jeśli chodzi o rakietki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...