Skocz do zawartości

Pirogrzmot - Sklep z pirotechniką w Zgorzelcu


Pirogrzmot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Pirogrzmot.pl to sklep zlokalizowany w Zgorzelcu k. granicy z Niemcami.

Sklep stacjonarny czynny jest w sezonie (więcej info wkrótce), cały rok prowadzimy sprzedaż przez Internet.

W naszym asortymencie znajdziecie wiele najnowszych i sprawdzonych towarów, w tym niedostępne już tylko u nas RARYTASY!

 

Zapraszamy na naszą stronę, w razie pytań prosimy o kontakt.

 

Polecamy śledzić nasze social-media by być na bieżąco z promocjami :)

Facebookhttps://www.facebook.com/fajerwerkizgorzelec/about/

Instagramhttps://www.instagram.com/pirogrzmot.pl/

YouTubehttps://www.youtube.com/channel/UCcJnPGUozRv1g-fU75Gx21g

pirogrzmot.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Będzie jak zawsze... że się czepiam jak powstaje "nowy" sklep.. ale co tam, warto przejrzeć regulamin i inne podstrony.

Regulamin strasznie długi, prawie jak by się kupowało zmywarkę w kredycie... ale brak podstawowej informacji... od KOGO?!

Dane kontaktowe to meil i tel. domena też wykupiona na os. prywatna a nie na firmę.
Polecam z dobrego serca a nie dlatego że chce kogoś zdyskredytować, umieszczajcie dane firmy. Daje to choć trochę wiarygodności w internecie i zachęca do kupowania(że legalnie, że na pewno paczka przyjdzie jak przeleję kasę itp. itd)

Bo pod Kościuszki 34 to mi tylko rossman wyskoczył i auto części.

Chyba że się mylę... to oficjalnie przeproszę.

Jeszcze raz napiszę, nie kupowałem, nie wiem... Napisałem tylko to co rzuciło mi się na pierwsze szybkie spojrzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wapster napisał:

Będzie jak zawsze... że się czepiam jak powstaje "nowy" sklep.. ale co tam, warto przejrzeć regulamin i inne podstrony.

Regulamin strasznie długi, prawie jak by się kupowało zmywarkę w kredycie... ale brak podstawowej informacji... od KOGO?!

Dane kontaktowe to meil i tel. domena też wykupiona na os. prywatna a nie na firmę.
Polecam z dobrego serca a nie dlatego że chce kogoś zdyskredytować, umieszczajcie dane firmy. Daje to choć trochę wiarygodności w internecie i zachęca do kupowania(że legalnie, że na pewno paczka przyjdzie jak przeleję kasę itp. itd)

Bo pod Kościuszki 34 to mi tylko rossman wyskoczył i auto części.

Chyba że się mylę... to oficjalnie przeproszę.

Jeszcze raz napiszę, nie kupowałem, nie wiem... Napisałem tylko to co rzuciło mi się na pierwsze szybkie spojrzenie.

Też się zastanawiałem bo tam tylko rosmann i bazar jakiś. Może na bazarze mają stoisko... albo mapy googla nie aktualne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem. Wszystko git, paczka wysłana kurierem pocztowym. I w gratisie jakieś emitery które pierwszy raz na oczy widzę :D. Więc sklep jak najbardziej legit. Ale fakt, podejrzany jest brak wielu informacji.

Edytowane przez PiroMan25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...