Skocz do zawartości

Pirogrzmot.pl


Pirogrzmot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki jest ten możdzierz artillery shells triplex 1,75 nie było nigdy 12 pocisków tylko 10 w zestawie z tym kalibrem ? prosze o podanie calej nazwy owego możdzierza  mam przypuszczenia ze jest to mozdzierz 1,5" cala bo tylko w nich było po 12 pocisków chyba że macie jakiś bład na stronie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że to moździerz 1,5 a nie 1,75... Nie rozumiem też, czemu to się tak przyjęło bo większość co go sprzedaje to wciska kit ze to 1,75...  Nie wiem... :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Cytryna88 napisał:

Oczywiście, że to moździerz 1,5 a nie 1,75... Nie rozumiem też, czemu to się tak przyjęło bo większość co go sprzedaje to wciska kit ze to 1,75...  Nie wiem... :D 

Dziwne trochę, bo zmierzyłem rurę od moździerza z 12 pociskami który kupiłem kilka lat temu. I wyszło 1,75 cala :D

Więc teraz już nie wiem xD

IMG_20210810_153050.thumb.jpg.29feda293769b4ed77c3cd78fa37430b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
4 godziny temu, piro_ziom4 napisał:

@kuciak78 to gites ale ogólnie mówię że jak coś to mój też jest już od dawna. A ten 20% to na wszystko?

 

Na wszystko oprócz petard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
21 godzin temu, wyybuchowyy napisał:

kolejny janusz biznesu - robią "promocję" urodzinową a chwilę przed tą "promocją" podnieśli ceny XD

a ty janusz zakupów XD tylko byś chciał by obniżali ceny a z raz byś dopłacił może!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bardziej chodzi o to, że wielka pompa, rabat 22%, cuda na kiju, ale co z tego jak finalnie wychodzi to samo co przy poprzednich cenach i rabacie 15% (albo nawet i drożej teraz jest) 

Panie tak się nie robi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiliśmy rabat 22% po to by każdy mógł nabyć fajerwerki za ceny jakie były jakieś 2 lata temu. Prosimy porównać to z konkurencyjnymi sklepami - taniej w obecnych warunkach się po prostu nie da. Zakup z hurtowni nowych produktów czy uzupełnienie stanów za każdym razem równa z coraz wyższymi cenami, które finalnie i my musimy podnieść. Co nie zmienia faktu, że promocja obowiązuje i według nas jest naprawdę korzystna

Edytowane przez Pirogrzmot.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że oni jeszcze jako tako z cenami są ok 

 

Największy szaj* moim zdaniem to robią na pirohicie gdzie cenny są mega wysokie a promocji to tam światło dzienne nie ujrzało tak naprawdę 

 

Tam dosłownie 80% fajerwerek mimo że mam rabat 15% to wszędzie indziej kupie je w takiej samej cenie lub taniej.

To jest tylko moja opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, PiroNeo napisał:

Uważam że oni jeszcze jako tako z cenami są ok 

 

Największy szaj* moim zdaniem to robią na pirohicie gdzie cenny są mega wysokie a promocji to tam światło dzienne nie ujrzało tak naprawdę 

 

Tam dosłownie 80% fajerwerek mimo że mam rabat 15% to wszędzie indziej kupie je w takiej samej cenie lub taniej.

To jest tylko moja opinia.

Dominik Kuciński on Twitter: "Logika konfederatów: - Tylko socjaliści  popierają 500+, 13 emerytury, publiczną służbę zdrowia... - No ale chwila,  przecież to wasz kandydat na prezydenta to popierał... - ... yyy... ale

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np wyrzutnia 100sh - tydzien temu 208 PLN, na wasze urodziny 239 PLN :)

jak to jest, że z kodem ABES'a 15% rabatu coś kosztowało mniej niż z waszym kodem 22%? :D

webmaster chyba   algorytmy pomylił

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...
  • 5 miesięcy temu...

Która partie i rok rakiet super bomben raketen  i bomben raketen od funke  posiadacie obecnie na sklepie stara partie 2019 czy nowe słabsze 2021,2022 ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Są jeszcze dostepne petardy NWP  oraz mozdzierze CE w tych boxach 300+ zł? Zastanawiam się nad zakupem lecz ostatnio kolega zamowił boxa i nic w tym boxie nie dostał

Edytowane przez nazcar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...