Jump to content
  • 0

Czy ten sklep to fake?

Question

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0

W tym polskim sprzedają petardy na F4, odpuścił bym sobie, lepiej nie ryzykować.  Ten pierwszy to ciężko powiedzieć, zamawianie piro z czech zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem. Biorąc pod uwagę twój wiek, lepiej nie zamawiaj ze sklepów które nie są opisane tutaj na forum.

• 0

Ten drugi sklep wydaje się być prawdziwy, mają nawet zdjęcie stoiska sygnowane logiem, ale jak napisał @PiroMan25 skoro mają w ofercie profesjonalne petardy, na zakup i posiadanie których potrzebne jest zezwolenie, to na wszelki wypadek lepiej omijać, to trochę podejrzane.

Jest masa sprawdzonych sklepów, którym forumowicze wystawili pozytywne opinie: https://www.forumfajerwerki.pl/forum/111-sklepy-internetowe/

• Like 1
  • 0

Drugi sklep raczej legitny a i masz jak coś wysyłkę za pobraniem

Próba zamówienia F4 pewnie zakończy się pytaniem o koncesję i ewentualną odmową sprzedaży.

• 0
49 minut temu, k4n4li4 napisał:

Drugi sklep raczej legitny a i masz jak coś wysyłkę za pobraniem

Próba zamówienia F4 pewnie zakończy się pytaniem o koncesję i ewentualną odmową sprzedaży.

A dum bumy p6ae?

• 0
1 godzinę temu, Cynamonyt napisał:

A dum bumy p6ae?

Cytując opis "Taka sama jakość wykonania i głośność jak starsza złota wersja." Jest to wersja srebrna, na F4. Bez koncesji nielegalna.

• 0

Brałem na tej polskiej stronce P6A11 i TP5, paczka doszła i wszystko się zgadzało. Chciałem odwiedzić osobiście bo Zgorzelec miałem po drodze akurat ale z tego co powiedział (chyba)właściciel to stoisko jest tylko w sezonie, a teraz wysyłkowo.