Skocz do zawartości

[PiroMan25] Zakupy sylwestrowe i nie tylko. 2021


PiroMan25

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupy czarno piątkowe, arkafajerwerki. 150zł + wysyłka. Skusiły mnie te rakiety od piroplanet, na filmach strzelają bardzo fajnie. Thunderbolts podobno są głośniejsze od piromaxowych single shotów, a że mam i te, to sobie porównam :). Reszta to jakieś tam pierdoły, i wybierany gratis jakieś zabytkowe rzymskie ognie od tripla. O dziwo mają CE.
Z tego zestawu new generation do sylwka zostaną pewnie jedynie rakiety xD.


https://imgur.com/a/86cnbNx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Formuły legitnym wyborem. Trochę gadżetów od Argento: Laserballe efektem podobne do wyrzutni JW805 Wolf (Jorge), ale też single Thunderboltsy, sądzę, że mogą być podobne do słynnych Thunder Kingów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rakiety formula sa bardzo fajne napewno się nie zawiedziesz na nich. A te single od argento to jest to samo co od iskry siemanko ten sam kod nawet maja. Czyli beda tez dobre od piromaxowych sa napewno lepsze. Ooo i widzę ładny zabyteczek z dawnych czasów z szafy wyciągnięty ladne muszelki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, matikoksu napisał:

Przy takim stuffie nudzić sie nie bedziesz. Zazdroszcze tych szelek 2"

A ja zazdroszczę rakiet big svart :laugh:

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Piro Wiesław Miro napisał:

No jest moc.

Ale coś mało masz wyrzutni ?

Z tych emiterów, i innych rarytasów to aż szkoda chyba strzelać :D

Ale stuff rewelacja ?

Brałem emitery, rakiety, moździerze brakło kasy na wyrzutnie :laugh:
Sporo sobie zostawię na przyszłe lata, bo jednak tak, szkoda te wszystkie rarytasy wystrzelić w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wlatuje fotka całości. Z góry mówię że sporo z tego co na zdjęciu jest jako zapasy na przyszłe lata, oraz mam jeszcze dużo pozostałości z poprzedniego roku. Więc zdecydowałem wrzucić zdjęcie po prostu wszystkiego co w tym roku kupiłem. Na fotce brakuje tylko rakiet thunder king. Szara kartonowa rura do szelek 2" :)

02YNKFN.jpeg
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super dużo zabawy bedzie napewno i dużo huku, a i efektu tez sie cos znajdzie i to bardzo konkretnego. Tk i bustery bardzo dobre na poziomie moździerze, i nie sposób pominąć formuły 1 rakiety warte swojej ceny. Tak ze najlepszego i jak najlepszej pogody ??

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...