Skocz do zawartości

[PiroMan25] Zakupy sylwestrowe i nie tylko. 2021


PiroMan25

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę zakupów już porobione to i temat trzeba założyć. Co prawda, mam już drugą paczuszkę w tym roku ale nie chciało mi się wcześnie tematu zakładać xD. FajerwerkiMarket zamówienie ze stycznia za około 150zł, Petardy skull w gratisie.

https://imgur.com/a/S3bdaEe

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe zakupy,na uwagę na pewno zasługują emitery Torpedo,które coraz ciężej dostać.Reszta petard to raczej do zabawy, aczkolwiek miło by było gdyby pozytywnie zaskoczyły.Single od Klaska powinny dać radę z nawiązką.Wyrzutnia to zupełnie nie mój typ,ale ważne że Tobie się podoba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecimy dalej, paczka sprzed tygodnia. Głównie zapasy ale na pewno coś w sylwestra pójdzie ?. ED-60 już przetestowany i muszę powiedzieć że pierwszy raz miałem taki mocny granat dymny, zaje**ste. Sklep dragona, pirotechnik.pl, zamówienie za 235zł.

Zamówienie: https://imgur.com/KA1Cepp

I miłe gratisy: https://imgur.com/CIlJBuv

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PP1 super sprawa. Małe, świetnie wykonane, a strzelają naprawdę dobrze. Jedne z moich ulubionych petard. Torpedo to już właściwie rarytas. Jak na 2g robi rewelacyjną robotę. 

Mixed Flowers i Nebelschlag jedne z najmocniejszych emiterów jakie idzie jeszcze dostać. Inne niż wszystkie :D Szkoda że już czegoś takiego nie będzie, nie z taką mocą. Nebelschlag lubiły czasami nie wybuchać. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Retorno bardzo dobra wyrzutnia,wali jak zła mimo małych rozmiarów i "tylko 92g" nec-u ? Też chyba się skusze na tego rekina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mały up, zakupy prywatne. 5 rakiet thunderking. Może trochę drogo, ale taniej nie będzie xD

 

 

IMG_20210720_180159.thumb.jpg.11f9431b3728a72ef85261f9ededb736.jpg 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
22 minuty temu, Piro Wiesław Miro napisał:

Ała. Moja d*pa...

Ale boli. Oj jak boli. 

Prywatnie jeszcze można kupić. Dla chcącego nic trudnego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, PiroMan25 napisał:

Prywatnie jeszcze można kupić. Dla chcącego nic trudnego :P

no pewnie i zapłacić 500% ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, sokolowskidawid napisał:

Po 140zl sprzedawali ostatnio 

Gdzie? Monitoruję temat, i nie widziałem żeby ktoś sprzedawał taniej niż 155 :p.

Edytowane przez PiroMan25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, PiroMan25 napisał:

Gdzie? Monitoruję temat, i nie widziałem żeby ktoś sprzedawał taniej niż 155 :p.

Od osoby prywatnej kontakt jesczcze mam. Ogłaszał się na fb nawwt tylko tam wolal 160 odemnie chcial 140 ale ja nie przepadam więc nie brałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, sokolowskidawid napisał:

Od osoby prywatnej kontakt jesczcze mam. Ogłaszał się na fb nawwt tylko tam wolal 160 odemnie chcial 140 ale ja nie przepadam więc nie brałem. 

No czyli tak jak mówiłem, normalnie 160.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 1 sztukę TK aktualnie trzeba liczyć ponad 20 zł
Za TK 6 szt. to ze 140-160 zł (bo rura w komplecie)
Za TK 12 szt to minimum 260-280 zł trzeba zapłacić.

Dla jednego to dużo, a dla drugiego to tanio nie ma co o tym dyskutować :)

CIekawe jak pójdą ceny w tym roku przed sylwestrem :D

Edytowane przez Moloch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Pewnie w tym roku będzie dużo zakupów na forum ze sklepu Funke, skoro postawili na wyróżnienie się cenami petard.

Niech ktoś w końcu wystrzela wszystkie te resztki moździerzy, bo handlarze trzymają je jak rzadkie pokemony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Małe zakupy w lokalnej hurtowni. Co prawda, zrobione jeszcze w październiku, ale zapomniałem dodać.
Wyrzutnia na filmach strzela ładnie, a że była tania jak na dzisiejsze czasy (60zł) to wziąłem. Raca z ultrasshopu, już wystrzelona bo była z przeznaczeniem na święto niepodległości.
https://imgur.com/a/kFW2zxL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zamówienie piroart, zrobione przed czarnym piątkiem bo bałem się że zabraknie. I widzę że dobrze zrobiłem, bo w przypadku mniejszych zamówień bardziej się opłaca -15% i wysyłka gratis, niż -18%. Rok temu sterraketen od funke mnie zachwyciły, więc w tym roku silberraketen. Petardki p100 nwp od dłuższego czasu chciałem mieć w swojej kolekcji :), a race pistoletowe bo trafił mi się w ręce rewolwer hukowy. 
https://imgur.com/a/ZMa7D97

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, PiroMan25 napisał:

Zamówienie piroart, zrobione przed czarnym piątkiem bo bałem się że zabraknie. I widzę że dobrze zrobiłem, bo w przypadku mniejszych zamówień bardziej się opłaca -15% i wysyłka gratis, niż -18%. Rok temu sterraketen od funke mnie zachwyciły, więc w tym roku silberraketen. Petardki p100 nwp od dłuższego czasu chciałem mieć w swojej kolekcji :), a race pistoletowe bo trafił mi się w ręce rewolwer hukowy. 
https://imgur.com/a/ZMa7D97

Ja też zamawiałem przed bo wiedziałem jaka będzie sytuacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...