Skocz do zawartości

JW90 Show of Fireworks


milan07

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

bardzo fajna wyrzutnia , nawet za 38-40 zł sądzę że opłaca się ją kupić bo efekty naprawdę są przecudowne , Opłacalna , bardzo dobra wyrzutnia , jeżeli szukacie konkretów , albo zakończenia pokazu przy nie największym budżecie , to jest to cudowna wyrzutnia , konkretna i warta kupienia ! Polecam


BTW. U mnie pociski leciały dziwnie blisko siebie , z tego co patrze na filmikach to mało takich przypadków jest , chociaż się zdażają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzutnia była cudowna z naprawdę dużymi rozpryskami sięgającymi prawie do ziemi,był trochę za szybka ale za takie efekty można jej wybaczyć,w tej cenie innej efektywniejszej wyrzutni fan nie można znaleźć więc naprawdę polecam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chcę ją kupić w tym roku, z waszych postów wynika że jest bardzo dobra, po filmikach również wygląda na opłacalną wyrzutnię.

Net.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Na razie jej zapewne nigdzie indziej nie znajdziesz bo jest to towar deficytowy :P W listopadzie zapewne sklepy zaczną uzupełniać braki i pewnie każdy, który ma w ofercie Jorga się w nie zaopatrzy więc cierpliwości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Maiłem ją 4 lata temu i w tego Sylwestra. Kilka lat temu była extra, a teraz po dodaniu stroboskopu nie robi już takiego wrażenia. Małe, nieregularne, słabe efekty i brak tego "czegoś" co miał przed zmianą efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

ja tu nie widzę, żeby było mniej gwiazdek. Wyrzutnia jak każda inna z dawnych. Polecam także zapoznać się z przepisami, które nie eliminują przez znaczek CE starych efektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chyba jakiś chińczyk za mało gwiazdek dosypał :D


Mylisz się, bardzo dobra kostka widać to na filmie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sracie się tak o nią jak by Jorge kończyło sprowadzać ją z chin... Jest tak jak powiedział mpi, CE u nas jest bardzo różne od tego co mają szwaby B)


Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście u nas prawo unijne w dużej części pomogło fajerwerkom. Sztandarowy przykład to kostki z serii Big Bang z Jorge. Właściwie w kategorii do 49 sh do 1,2" zmniejszono tylko o 10% ilość mieszanki na strzał do maksymalnie 18g. Ponad to w kostkach z CE qm jest zaszyty pod poligrafią. Rozmawiałem już na ten temat z kilkoma osobami i wyszło na to, że utrata ilości mieszanki jest rekompensowana przez jakość wyrobu np. JW407 lub Zeppelin od Jorge. Obie kostki mają świetne efekty i znak CE. Jeśli chodzi o JW90 to główną zmianą jest dodanie podstawki co znacznie zwiększa bezpieczeństwo odpalania.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...