Skocz do zawartości

JW90 Show of Fireworks


milan07

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyna szansa to brico marche bo tam maja jorga
Dzis sie tam przejde wiec powiem jak to u mnie wyglada.


W bricomarche nie ma. Pozostaje zamówić przez Internet (ale nie ma pewności że dojdzie do Sylwestra) lub na bazarach, ale tam się strasznie przepłaci. No chyba że ktoś ma niedaleko hurtownię jorge lub sklep z fajerwerkami :) Pozdrawiam.

Ps. Efekt tej wyrzutni bardzo mi się podoba. Stosunek jakość do ceny bardzo dobry. Ja ją oceniam 8,5/10.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Super wyrzutnia. Zrobiła bardzo dobre wrażenie na ludziach :razz: . Każdy powinien ją mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzutnia cudeńko, efekty ogromne i 3 strzały naraz i ten cracling na finał. Bardzo się podobała moim kolegom i nie tylko. Ja zapłaciłem 31zł i moim zdaniem to jest najbardziej opłacalna wyrzutnia (cena do jakości). 11/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkońcu udało mi się mieć tą wyrzutnię na Sylwestra! Efekty poprostu bajeczne! Zapłaciłem za nią (po obniżce -30% na FM) jakies 20-22 zł już dokładnie nie pamiętam. Naprawdę cudna kostka jedna z najlepszych oferowanych przez Jorge.
Najbardziej spodobały mi się fioletowe rozpryski i gęsty crackling. Bardzo fajne były również te migoczące ogony, które ciągnęły się za ładunkami. Za rok na pewno kupię (jak będzie w moim zasięgu) jedną lub nawet więcej.
Do pokazów idealna! Moja ocena to zasłużone 10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W całym moim "arsenale" była istną perełką!Cudowne efekty pięknie rozkładały się na niebie tworząc bajeczną kompozycję!Wyrzutnia powaliła mnie na kolana,widownia też nie była zawiedziona :wink:!Miałem ją pierwszy raz,ale na pewno nieostatni,cena w stosunku do jakości bardzo dobra.Ocena zdecydowanie 10/10,choć i tak zasługuje na więcej :mrgreen:!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogły mi ktos powiedziec ile kosztuje ta wyrzutnia i czy jest dostepna na fm.pl :?:
z gory dzieki :grin:


pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosztuje ok.30zł,dokładnie była w tym roku na fm za 31zł.Czy nie mogłeś sprawdzić? Tyle ludzi pisze w swoich postach,że kupiło ją na fm,podają ceny a jeśli nawet nie to zawsze cena podana jest na początku tematu,poza tym to nie jest jakaś nowa wyrzutnia tylko prawdziwy klasyk.Brak mi słów gdy widzę takie lenistwo :shock:!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonała wyrzutnia !! Świetnie nadaje się na zakończenie małego pokazu jak i zakończenie pewnego etapu pokazu o większym budżecie. Gdyby miała zamiasta 4x3 chociaż te 6x3 znaczącą zyskała by na swojej doskonałości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam, mój kolega miał problem z tą wyrzutnią pociski wybuchały tuż nad głową ( to nie było złudzenie) mimo to efekt był zniewalający . Polecam tą wyrzutnie.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rok temu dodali do 1 i bodajże 3 salwy efekt strobo więc wątpię żeby to posunięcie miało być na okres 1 roku, a co do wagi wyrzutni mi się wydaję się ze jest identyczna jak rok temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...