Skocz do zawartości

JW90 Show of Fireworks


milan07

Rekomendowane odpowiedzi

Mówili że kostka się zepsuła itd... oglądam filmiki z youtube z 4 lat temu z tym co Mpi wrzucił dzisiaj iiiiiiiii nie widzę żeby cokolwiek się pogorszyło. Dalej daje rade i bardzo mi się podoba! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie


Mówili że kostka się zepsuła itd... oglądam filmiki z youtube z 4 lat temu z tym co Mpi wrzucił dzisiaj iiiiiiiii nie widzę żeby cokolwiek się pogorszyło. Dalej daje rade i bardzo mi się podoba! :)


Ktoś rzucił jakieś hasło i pózniej wszyscy je powtarzali..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to są świnie, coś niedosłyszą i od razu piszą aby zrobić niepotrzebny zamęt... :)
Pzdr CraV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że nowa wersja kostki jest uboższa o pewną ilość glitterka, ale nadal jest to bardzo opłacalna pozycja za rozsądne pieniądze zważywszy na to, że kostka jest w układzie kątowym, a przeważnie tego typu kostki są droższe od tych w układzie pionowym.
Moja ocena to zasłużone 10/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sylwestra publiczność zrobiła większe wow na punkcie styxa i ja to samo.
Nie jest zły ale.... dałbym 7,5/10 po prostu mając kilka innych wyrzutni myślę że wolałbym odpalić np 3 jaguary albo wbić w śnieg kątowo 3 meteory...Więcej strzałów i dłużej ale o gustach się nie dyskutuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Bardzo ładna kostka kątowa , co prawda ma małą ilość strzałów ale i tak zrobiła na publiczności wrażenie , myślę że nie zapomnę jej przygarnąć do stuffu na następny rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak za tą cenę nie jest to zła wyrzutnia, ale szczerze mówiąc spodziewałem się czegoś więcej


Nie ma lepszej kątówki w tej cenie. A jak się czegoś lepszego spodziewałeś to masz za duże wymagania kolego :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Pierwszy raz jw90 miałem w tego sylwka, kupiona na arssion. Byłem zachwycony, crackling na koniec zrobił mega wrażenie. Póżniej kupiłem dwie sztuki na wyprzedaży w big funie. Pierwszą odpaliłem w marcu na urodziny i już nie było tak fajnie, w jednej z salw był niewypał a cracling na koniec sporo słabszy niż w sylwka. Drugą odpaliłem w małym pokazie na złote gody dziadków, poszła na finał i niestety to był błąd, akurat w ostatniej salwie był jeden niewypał i efekt był bardzo słaby, także mam mieszane uczucie co do tej wyrzutni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Kupilem jw90 z ciekawosci, z pewnymi obawami co do efektu. Po odpaleniu wyrzutnia zgasila moja niepewnosc. Bardzo ladne, duze i konkretne efekty no i ten cracking na koniec, cos pieknego... W poniedzialek kupie 4 sztuki i z pewnoscia beda to dobrze zainwestowane pieniadze. Polecam serdecznie i nic mnie nie powstrzymuje aby stwierdzic, ze jest to najlepsza wyrzutnia jaka kiedykolwiek mialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Szczerze efekty nie zrobiły na mnie jakiegoś wielkiego wrażenia ale układ kątowy i wielkość rozprysków zrobiły swoje. Do tego ten przepiękny crackling na całe niebo. Dla mnie pozostawiła pewien niedosyt ale spisała się. Do tego dochodzi to że kosztowała 35zł czyli dosyć tanio jak na kątówke o tych efektach. 8.5/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...