Skocz do zawartości

[borys92] Stuff 2021


borys92

Rekomendowane odpowiedzi

I ja od czasu do czasu coś wrzucę :) Towaru już trochę jest, przede wszystkim hukowe, ale wszystko zakopane w piwnicy, w wolnym czasie wyciągnę i zrobię foty. Na pierwszy ogień zakup z dziś. Z Insa. Doszedł po 1.5 dnia. C4 z 2018 paria 8.

Screenshot_20210316_132545_com.android.gallery3d_edit_147191555865560.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • borys92 zmienił(a) tytuł na Borys92. Stuff 2021

Spoko zakupy, jest efekt i huk, nie będziesz się nudził
Tylko te explodery zakop bo jak bocian zobaczy to będziesz miał kłopoty :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzutnia Godny prezentuje się elegancko.Przy cenie jaką zrobił INS naprawdę warta zakupu.Odstraszacze dzikiej zwierzyny pierwsza klasa! ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W piwnicy byłem to wrzucę parę fot przy okazji. Choć to nie wszystko, jest jeszcze trochę rakiet ale nie chciało mi się wykopywać :) Myślę, że w grudniu być może wszystko wrzucę na kupę, poukładam i zrobię foty. Na pewno też coś jeszcze dojdzie. Jak są pytania to śmiało :D

img-20210420-203657.jpg

img-20210420-203706.jpg

img-20210420-205800.jpg

img-20210420-205917.jpg

img-20210420-204331.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilość petard/emiterów robi konkretne wrażenie!Bardzo dobre rakiety hukowe jak i te efektowe.Pieseł nie może się doczekać moździerza? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godny przyszedł w półtora dnia, zasługiwał na szybkiego kuriera.

To co jest w pudełko stanowi nie lada gratkę dla dziennych strzelców. Dla nocnych też, ze względu na kolorową flarę u wielu petard. Signalos 2.0 legenda wśród petard, nie wiem czy śledziłeś forumowego chatboxa, ale o petardach tych napisano tomik wierszy, wybierano nawet polskie miasto na lokalizację pod pomnik dla tych petard.

Pieska czuwa, tylko ciężko odgadnąć po jej wzroku, czy czeka na Sylwestra, czy chce przekonać do niestrzelania. Z tego co piszesz fanką wystrzałów nie jest.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na [borys92] Stuff 2021
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...