Skocz do zawartości

ASG (Air Soft Gun)


gojat

Rekomendowane odpowiedzi

ASG czyli jak ktoś by nie wiedział to jest Air Soft Gun czyli jeszcze inaczej strzelanie sie z pistoletów na kulki plastikowe
bronie są różne karabiny elektryczne i sprężynowe jak i pistolety
Piszcie tutaj czy kiedyś się w to bawiliście jeśli tak to jaką macie replikę broni
Ja zamieżam sobie kupić AK-47 elektryka za niecałe 90 zł myśle że to fajna zabawa takie gry w strzelanie
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zamierzam sobie coś takiego kupić :] Kupie sobie właśnie Ak 48,M4 albo MP5. Bardzo fajna zabawa :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix

Kiedyś tam sie z kolegami strzelaliśmy na kulki fajna zabawa a sumie ale takim zwykłymi pistolecikami , tak to nawet ciekawa rozrywka ale nie mam z kim sie w to hmm bawić
bo potrzeba kilka osób a ja niestety takiej ekipy nie mam :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bawię się w to już od ponad roku. Mam replike karabimu SM-8 (pewno nikt nie zna)
i całe umundurowanie (kurtka, kapelusz, spodnie, glany, mundur, pasek itp...)
Super zabawa, tylko narazie nie mam teamu. Bawię się z koleżanka i kolega. :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My (ja i koledzy i koleżanka) strzelamy się już też od roku. Ja zakupiłem niedawno Elektryka M4A2 i sprężynę SigSauera P228. A tak pozatym mam maskowanie Woodland a na wiosnę będę wyglądał jak SWAT (zresztą wszyscy tak bedziemy wyglądali). Kolega ma Heckler&Koch'a (elektryk G36C). Polecam wszystkim bo to super sprawa biegać po lesie (taktyka zielona) lub po zabudowaniach (takryka czrna). :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja sie w to już bawię od roku :) mamy z kumplami ekipę ostatnio mieliśmy rozgrywkę z ziomusiami z poznania podam foty karabinów które mam ja w teamie robie za snajpera :) nie mam fotek karabinów ale podam ich foty na allegro :) sorry nie mam wałasnych http://allegro.pl/item280256441_karabin_sn..._2_luneta_.html
i jeszcze berretka z blou backkiem cała metalowa z nowy nabytek :)
http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Też się w to bawiłam... biegaliśmy i strzelaliśmy się z kolegami ;) Pewnego dnia zobaczyłam w sklepie kulki do sklepu metalowe i z wapnia (chyba)...;) strzelałam do kolegów z metalowych kulek [nikt o tym nie wiedział] a później mieli nogi całe w strupach... To było jakieś 3 lata temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nówke Glocka 17 dostałem w prezencie ale się tym nie interesuje.
Chce może ktoś kupić??
Zapakowany w pudełko i gratis dobre ciężkie kulki.
Ile byście dali??
Kupiony w sklepie militarnym za 130zł.
PS:Mam jeszcze nową piłke oryginalna Adidas do kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja po ostatniej strzelance jak kolega przyniósł snajperke to się w niej zakochałem :mrgreen: :mrgreen: i postanowiłem,że też sobie taką kupie :razz: więc w tym roku kończe z fajerwerkami i kupuje TO!!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin1197 Dobra snajperka (avp :P) Myśle że to będzie dobry nabytek. Aha, i jak kulki to tylko Xtreme tez ciężkie.
Jeśli chodzi o asg to mam trochę sprzętu:
Kamizelka
P-90 z kolimatorem oraz 2 magazynkami.(elektryk)
W tym roku kupie Mossberga jakiegoś i 4 magazynki dodatkowo.
Zabawa fajna ale o ekipę trudno...
Aha i jeśli ktoś uważa że wydał stówkę i kupił elektryka porządnego to niech wie że dobre AEG zaczynają się od 1200zł :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

ja jak miałem 8-10 lat to sie bawiłem takimi zwykłymi pistolecikami nawet fajnie się w to bawiło a teraz w wieku 13 lat nie zabardzo mam sie z kim bawic :cry: :roll: :idea: :!: :lol: :cool::wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja nie dawno dostałem karabin szturmowy wojsk amerykańskich M4 A1 w zbogaconej wersji.Jest to sprężynowa replika(dopiero zaczołem z ASG przygode).W zestawie znajdowały się:
:arrow: karabin M4 A1
:arrow: laser taktyczny
:arrow: latarka taktyczna
:arrow: okularami ochronnymi
:arrow: rączka do szyny R.I.S
:arrow: kulkami 6mm(zwykłe)
:arrow: kulkami 6mm(paintball)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja niedawno nabyłem na allegro karabin M16 ZA 49zł.A w zestawie byl:
:arrow: Karabin M16
:arrow: Gogle ochronne
:arrow: Paczka kulek
:arrow: + gratis-plastykowy słoiczek z kulkami z farba
czy uwazacie ze to byla dobra inwestycja?

Czyli standardowy zestaw.
Wątpie , żebyś dostał coś porządnego za 49zł , ceny dobrych produktów zaczynają się od 400zł w góre(mam na myśli metalowe produkty).
Powiedz ile fps ma ten karabin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja tez w to gralem ale zepsul mi sie m16 ( i tak byl kupiony bardzo tanio wiec nie ma co wymagac) i chce sobie kupic jakis Mp5 lub cos w tym stylu za okolo 130zl bo nie mam kasy zeby tak wydawac no i trzeba na sylwka zbierac :mrgreen: ale 2 razy gralem w paintballa super zabawa polecam! jak ktos nie byl to musi koniecznie isc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...