Skocz do zawartości

Pierwszy pokaz na systemie - walentynki 2021


mlodinho10

Rekomendowane odpowiedzi

Mój pierwszy amatorski pokaz. Film bez montażu i cięć, wszystko odpalane manualnie na systemie, który sam zbudowałem na potrzeby sylwestra 20/21, część wyrzutni łączona lontem 10cm/s, aby utworzyć małe "compoundy". Pierwszy film to szeroki kadr (dużo rozmazów, ale łatwiej porównać sobie wielkość efektów), drugi normalny. Niestety jakość nie powala - miałem ustawiony swój telefon na statywie, ale na mrozie odmówił posłuszeństwa, więc brat oraz narzeczona kręcili swoimi sprzętami na szybko i wyszło jak wyszło.

Szeroki kadr:

Normalny kadr:


W pokazie po kolei idzie:
Kanał 1: Piromax Hard jako wyrzutnia testowa do ustawienia ekspozycji nagrywania ?
Kanał 2: Viking Klasek - lont - Jorge New Age
Kanał 3. 2x JW4066 - lont - 2x Viserion
Kanał 4. Triplex Desperate
Kanał 5. Piromax Axion
Kanał 6. Piromax PX PRO 4
Kanał 7. PM Hard Rock - lont - Punk Rock
Kanał 8. Tropic PRO BI36S6-552 - lont - SRPyro Zombie
Kanał 9. Absynt + PX PRO 5
Kanał 10. Final Cake XB3001

Wszystkie wyrzutnie z efektami w kolorze miedzi np. zombie, punk rock nagrały się tak, że ich wcale nie widać, w rzeczywistości efekty były bardzo ładne.
Wyrzutnie odpaliły się tak jak zaplanowałem, bez niepotrzebnych przerw. Największe zaskoczenie ? Hard Rock za rozpiętość efektu, polecam. Największe rozczarowanie ? 50 mm - nie ma sensu ich kupować.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawilnie to wyszło przyznam szczerze, w tle spokojnego otoczenia na polnej drodze, na pewno nieuczęszczanej przez traktor skoro mamy środek zimy. Udało się to nagrać z dwóch ujęć - w tym jedno na zapas, na wypadek, gdyby któryś ze sprzętów nagrywających odmówił posłuszeństwa. 

Ciągły ogień bez zbędnych przerw, narastająca gęstość wystrzałów wraz ze zbliżaniem się ku finałowi. Okazja była dobra, bo najpierw w styczniu mieliśmy światełko do nieba, a teraz w lutym można było wysłać serduszko do nieba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...