Skocz do zawartości

[sokolowskidawid] Nowy rok nowe zakupy


Sokół piro

Rekomendowane odpowiedzi

Początek mi znany: Rapa Nui, Lutra, Wolf, przez chwilę poczułem się jak na własnym pokazie. Dużo gwizdków w tle potem. Dało się odczuć dominację kątówek w późniejszej części. Miło, że się podzieliłeś nagraniem jako forumowy rekordzista w ilości zgromadzonego piro w sezonie 2021/2022.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.02.2022 o 22:28, mantis napisał:

Początek mi znany: Rapa Nui, Lutra, Wolf, przez chwilę poczułem się jak na własnym pokazie. Dużo gwizdków w tle potem. Dało się odczuć dominację kątówek w późniejszej części. Miło, że się podzieliłeś nagraniem jako forumowy rekordzista w ilości zgromadzonego piro w sezonie 2021/2022.

Miało tak być ze na początku lecą sailenty tylko nie przewidziałem ze rapa nui bedzie dosc taka glosna te iskrzenie. Szkoda ze nie postawiłem jednej odwrotnie bo bylo ich 3 szt to wtedy pewnie ladnie by się krzyżowały komety, no trudno się mówi o ile początek poszedl w miarę po myśli to później bylo coraz gorzej 😅 dwie wyrzutnie poszły na raz od tropica pro kątowe. Później pomylone kanaly 2xaurboda powinna isc i później titanium green a poszlo odwrotnie no i ostatni kanal wgl nie odpalil. Ale jak na jeden wieczór to mysle ze i tak w miarę wyszło caly ten niby pseudo pokaz byl robiony w noc przed sylwestrem. Przez moj brak czasu dosłownie ostatnio na wszystko nawet nie mam zdjecia całości jak to wyglądało połączone 🙄 mam tylko fotkę dzien po jak juz wszytsko sie spalilo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...