Skocz do zawartości

[sokolowskidawid] Nowy rok nowe zakupy


Sokół piro

Rekomendowane odpowiedzi

Świetne baterie, świetne rakiety, olbrzymie ilości, w tym prawdziwych już zabytków.Stuff robi ogromne wrażenie. 

Czekamy na fote całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbieram szczękę z podłogi i nie wiem nawet jak to skomentować. Ile z tego będzie w pokazie a ile to pojedyncze odpalanie?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zdjęcie całości w 2 zdjęciach, lewa strona i prawa strona.

Komedia, myślę że on ma hurtownie fajerwerków a te wyrzutnie i rakiety to na magazynie leżą. Otwieraj stoisko pod Biedronką.

eddcbfbb60029965.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę na tym świecie żyje i na pewno znaczna część tego będzie na handel i wcale się nie dziwię bo to nie głupie. Ceny walą ostro w górę, więc można coś na tym zarobić. Mało kto wydałby tyle dla samej przyjemności ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LucazFires napisał:

Trochę na tym świecie żyje i na pewno znaczna część tego będzie na handel i wcale się nie dziwię bo to nie głupie. Ceny walą ostro w górę, więc można coś na tym zarobić. Mało kto wydałby tyle dla samej przyjemności ?

To teoche się kolego pomyliłeś bo to co jest na zdjęciu nic z tego nie będzie na handel ? co innego emitery których akurat nie ma na tym zdjęciu. Ale co ja tam wiem pewnie za krótko zyje na tym świecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad 190 baterii na dwóch zdjęciach istny rozpier.... lllllll? największy stuff fajerwerków jaki widziałem na forach całość czyli wszystkie fajerwerki oceniam ze wydane gdzieś 50 K?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pomyśleć że już za tą $$ piętro domu byłoby wykończone:) Chyba za dużo z transzy kredytu budowalnego  Ci zostało ale robisz sam i zaoszczędziłeś na robociznie która wzrosła więcej niż piro:)

Kozacka ilość!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, zenofelipizum napisał:

Nie wierzę, rok temu też miał podobny stuff na Elicie  https://elitamachonego.pl/index.php?/topic/1750-sokol-stuff-202021/

Komedia na maksa, po co mu tego tyle. Jak na to patrzę to czuję się jak bym był w cyrku.

Hehe i mówi to ten co cały rok piepzy o grubym korpusie signalosa ? hehe. W cyrku to ty cały rok jeestes.... z tamtego roku zostało mi nawet cos ale akurat tego co mi zostało nie ma na tym zdjęciu. Lezy i grzecznie czeka na swoją kolej. W ciągu roku jest dużo okazji do walenia piro nie tylko w sylwka sie strzela tak więc nie zmarnuje się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem się powstrzymać przed jesczce jednym zakupem ? teraz mam dylemat nie wiem czy ja zostawić sobie na zawsze czy wystrzelić ? nigdy jej nie mialem  mPk4bnA.jpegA tu jesczce krótki filmik przed ustawieniem ścianki 

https://imgur.com/a/HTDpQUU

Edytowane przez sokolowskidawid
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bekę cisnąć można ze znawców kto co powinien z zarobionymi pieniędzmi robić, a najczęściej mówią to goście co w rok przepiją i przepalą z 10 000 zł lekko ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 30.12.2021 o 22:45, mlodinho10 napisał:

Bekę cisnąć można ze znawców kto co powinien z zarobionymi pieniędzmi robić, a najczęściej mówią to goście co w rok przepiją i przepalą z 10 000 zł lekko ?

Lepiej tego nie komentować, ja tam bym chciał wywalić 100k na piro i co kto ma do tego? :D

2 godziny temu, sokolowskidawid napisał:

Jak by ktoś byl ciekawy to zapraszam jakosc nie powala. Ale nie bylo czasu na przygotowania przez deszcz który padal praktycznie cały czas do samej 12 

Super film :) czekam na więcej :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...