Skocz do zawartości

[sokolowskidawid] Nowy rok nowe zakupy


Sokół piro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
W dniu 23.06.2021 o 22:22, mantis napisał:

Rzymskie ognie 55 na projekcik? Będzie wachlarz, czy może minigun.

Troszkę mnie nie było a zakupki lecialay tak ze czas nadrobić to moze maly projekcik jaki sie zeobilo z nudów na kwarantannie Bw20v8R.jpegMpAxUJv.jpeg

A i jeszcze jeden taki mini pokaz mysle ze na godz 22 w sylwestra  Salwa z 70 singli na final qEftC9l.jpeggcwtJxI.jpeg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podobają mi się takie domowe projekty :) Oby wszystko wypaliło bez żadnych problemów ? Co to za single shot-y? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Moloch napisał:

No zapowiada się nieźle :) film oczywiście będzie udostępniony? :)

Cos postaram się nagrać w miarę profesjonalnie, w tamtym roku mialem tylko tel w tym kupielem troskę lepszy sprzęt.

 

51 minut temu, Grubbert napisał:

Bardzo podobają mi się takie domowe projekty :) Oby wszystko wypaliło bez żadnych problemów ? Co to za single shot-y? 

Tez mam taka nadzieje jakies male próby juz byly robione zeby ustawic w miarę optymalny kat i odpalil sie caly rząd ladnie tylko oczywiście nie odpaliły się rowno, ale znośnie nie chciało mi się każdej pod system podlaczac. A single to (Cool Bastards) one pakowane po 100szt na funke bralem jakis czas temu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztos minigun i jeszcze bateria armageddonu odpalana systemem.

Podpinam się z prośbą o nagranie tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, sokolowskidawid napisał:

Nie nie sam je dorwałem po cichaczu od ciotki, 

Teraz to pewnie ze 400 zł warte :D jak Colpo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec mój się pyta, czy na sylwestra może do Ciebie przyjechać. 

Filmy z tych projektów to musisz koniecznie nagrać. 

A te dwie paczki Super Bomben Raketen, to już zupełnie rozwaliły system. IMO najlepsze rakiety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Piro Wiesław Miro napisał:

Ojciec mój się pyta, czy na sylwestra może do Ciebie przyjechać. 

Filmy z tych projektów to musisz koniecznie nagrać. 

A te dwie paczki Super Bomben Raketen, to już zupełnie rozwaliły system. IMO najlepsze rakiety. 

To jesczce nie koniec heh mysle ze jak będę wstawiać po jednej fotce dziennie  to do końca roku mi starczy zdjęć. A sylwka jak co roku spędzam z rodzinka. Oczywiście juz sąsiedzi się nauczyli ze o 12 trzeba przyjść pod bramę i popatrzeć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek się naogląda i później zazdrości ?? Ale miazga po prostu, taki to sobie postrzela dopiero! I jeszcze te projekty, to jest właśnie kwintesencja pasji do pirotechniki! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, sokolowskidawid napisał:

To moze jesczce troszkę rakietWW6e6Yq.jpeg

I dzisiejszy zakup na ph którego jestem ciekawy Q3ZPGyB.jpeg

Ciekawi mnie ten Big Boy :) I nie tylko mnie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Moloch napisał:

Ciekawi mnie ten Big Boy :) I nie tylko mnie :D 

Heh no ja tez z ciekawości kupilem. Ale myślę że wytrzymam do sylwka zwby sprawdzić ? co nieco się dowiedziałem na jego temat. Napewno nie jest to cud miód ozeszki jak na 30mm podobno mogl by walic lepiej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełno towaru najwyższej jakości, co tu dużo pisać wszystko jest, najbardziej zazdroszczę elegant nightów bo na promce fajna cena za nie była no i super bomben raketen też chciałem mieć w tym roku ale niestety za późno się obudziłem z zakupami, czekam na foto całości bo wszystko razem musi wyglądać niesamowicie jak wystawa w sklepie czy cuś :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...