Skocz do zawartości

[sokolowskidawid] Nowy rok nowe zakupy


Sokół piro

Rekomendowane odpowiedzi

Ale żeś tego nakupił,już teraz starczy na cały dzień grzania a gdzie tam do grudnia :D Planujesz kilka mniejszych pokazów czy skupiasz się stricte na północy? Przy ilości jaka się szykuje to chyba warto by już jakiś system zaatakować ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grubbert napisał:

Ale żeś tego nakupił,już teraz starczy na cały dzień grzania a gdzie tam do grudnia :D Planujesz kilka mniejszych pokazów czy skupiasz się stricte na północy? Przy ilości jaka się szykuje to chyba warto by już jakiś system zaatakować ;) 

Oczywiście przede wszystkim bede akupial sie na pokazie w sylwka o 12 juz taka tradycja. Ale oczywiście beda inne okazję na mniejsze pokazy. Szykuje się 40 rocznica ślubu rodziców we wrześniu to tez dobra okazja moje urodziny w listopadzie. Okazji jest naprawdę bardzo dużo. A co do systemu to mam juz 12 kanalow ale w sylwestra się zawiodłem trochę na nim bo dwa kanaly mi nie odpaliły i trochę nie wyszło po mojej myśli. Ale jak ktoś niewtajemniczony to nawet nie zauważył. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja pie#dole xd

Gratulacje że jesteś sobie wstanie finansowo pozwolić na taką ilość piro. 

Każdy widzi co i jak. Nie będę się rozpisywać. Stuff na parę dni strzelania to chyba będzie. Kozacko stary. Czekam na więcej :)

Edytowane przez Piro Wiesław Miro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
18 minut temu, Piotrek007 napisał:

Jakas promocje trafiles czy nagla bank napadleś? Piekne Funke 

30% rabatu według zamowienia wychodziło 25% ale po dogadaniu się dołożyli mi jeszcze 5%. Na pyromarkecie im większe zamowienie robisz tym większy rabat masz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

"Wszystko na handel,jak u pirorookie" ? tak serio to ładnie kasy poszło. Jak to wszystko ruszy to może być pozamiatane ?

Edytowane przez Grubbert
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystrzelać wszytako to nie problem problemem będzie to ładnie połączyć w pokaz. Ale myślę że hak w tamtym roku sporo mi zostanie na kolejny rok. A kolejna paczuszka juz idzie do mnie z gorzowa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BOec8sB.jpgi jest paczka z gorzowa troche smutno ze nic gratis nie dali MNfZZ55.jpgA to paczuszka kupiona od kolegi z forum c4 i p2000 to gratis dziękuję bardzo ?

UySqV7z.jpgWZHsher.jpgA to paczuszka z ins troche slaba grafika bo stop klatki z filmu zrobiłem. Zapomnialem zrobic zdjecie całości ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, mantis napisał:

Rzymskie ognie 55 na projekcik? Będzie wachlarz, czy może minigun.

W sumie mam ich sporo bo wcześniej bralem tez ogolnie na minigun ale może zrobię wachlarz ciekawy jestem jak by to wyszło. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Mariusz Pietrzak napisał:

Dobrze że poszedł po rozum do głowy i petard nakupił bo w grudniu to będą 3 razy droższe a wyrzutnie 2 razy tańsze. W Chinach zmniejszy się produkcja petard do zera a 10 krotnie zwiększy się produkcja wyrzutni więc ceny wyrzutni będą maleć. Ja nie wiem po co on teraz tych wyrzutni nakupił chyba tylko dlatego aby stracić.

Cos mi się wierzyć nie chche a powiedział bym ze cala pirotechnika ma isc do góry nie tylko petardy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pójdzie do góry. Skoro materiały potrzebne do produkcji piro mają pójść up o jakieś 50% to producenci będą musieli zwiększyć ceny swoich produktów by wyjść na swoje.

Poczytajcie sobie

https://fajerwerkilider.pl/blog/problemy-z-fajerwerkami/

Edytowane przez rosomak380
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tych "Jep" od komety, to chyba nie widziałem w żadnym stuffie z kilka lat. FP3B i color saluty też bym przygarnął, ale cena kosmos. Te NoLimits z tego co wiem strzela jak gówno, jedynie żeby mieć do "kolekcji" spoko. Petardki od gaoo też ciekawy zakup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...