Skocz do zawartości

[sokolowskidawid] Nowy rok nowe zakupy


Sokół piro

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynami od kostek kupionych tu na forum od mlodinho10 oczywiście dzięki za szybką wysyłkę i maly gratis ?XrguJ9H.jpg

Tu troche rakiet. Petard i emiterow nie bede wstawiać bo malo brałem, dużo mi zostało z tamtego roku mialem zapasy porobione ?MLGSQzB.jpgSoPkn9y.jpg

A tu skromne kosteczki zamówione w piroart.eu, pirohit.pl, i gorzow oczywiście. Lecz na pxpro 9 nie zdążyłem ?ale spokojnie juz do mnie idą dwie pxpro9 FUErjNE.jpgWwntA1i.jpgF6CpAeA.jpgOQ9YM2Y.jpgWLPBR3c.jpg549lN5u.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoscie pxpro6 to właściwie przypadkiem je mam bo chłopacy w piroart sie pomylili i zamiast pxpro9 dali mi pxpro6 ale żeby juz nie kombinować z odsyłaniem to dopłaciłem za 6 a 9 mi doślą. Oczywiście za pxro6 dali mi bardzo dobry rabat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zdjęcie zakupów wrzucone na forum od Ciebie i robisz wejście smoka. Obłowiłeś się po taniości, bo nie dość, że gorzów, to jeszcze zakup prywatny.

Saturny z craclingiem 1000 strzałów - zawsze miałem problem, czy odpalać takie rzeczy na początku pokazu ze względu na kaliber, czy w środku ze względu na ilość wystrzałów.

Titanium Green zrobi robotę, a jakby udało się odpalić dwie na raz, to będzie zupełny sztos.

Piszesz akurat wtedy kiedy jest WOŚP, odpalasz światełko do nieba? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na [sokolowskidawid] Nowy rok nowe zakupy
12 minut temu, mantis napisał:

Pierwsze zdjęcie zakupów wrzucone na forum od Ciebie i robisz wejście smoka. Obłowiłeś się po taniości, bo nie dość, że gorzów, to jeszcze zakup prywatny.

Saturny z craclingiem 1000 strzałów - zawsze miałem problem, czy odpalać takie rzeczy na początku pokazu ze względu na kaliber, czy w środku ze względu na ilość wystrzałów.

Titanium Green zrobi robotę, a jakby udało się odpalić dwie na raz, to będzie zupełny sztos.

Piszesz akurat wtedy kiedy jest WOŚP, odpalasz światełko do nieba? 

Cos małego odpale w sumie zawsze jakas okazja żeby coś odpalić dla satysfakcji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Moloch napisał:

Do końca roku jeszcze jakieś zakupy planujesz? :D

Hmmto zależy jak zareaguje moja kobita bo to ona mnie głównie ogranicza. Może w sumie i lepiej bo czasem troche chyba przesadzam. A z tamtego roku mi sporo zostało jesczce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff konkretny :)

Centaurus też chcę w tym roku zakupić, w poprzednim miałem Artemis i była mega.

Final Cacke :):)

Heavy Metal i Titanium to na początek i na koniec pokazu? :)

Wariat na pirohicie był prawie za darmo nie zdążyłem :(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Moloch napisał:

Stuff konkretny :)

Centaurus też chcę w tym roku zakupić, w poprzednim miałem Artemis i była mega.

Final Cacke :):)

Heavy Metal i Titanium to na początek i na koniec pokazu? :)

Wariat na pirohicie był prawie za darmo nie zdążyłem :(

Heavy płaciłem 105zl a titanium 108zl za ta cene zal bylo nie brac. Ale i tak najbardziej opłacalne byly rakiety stellar bo po 32zl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centaurus robi robotę, za tą cenę od kolegi z forum dobry deal. 

Arsenału co nie miara. Cieszy duża liczba kątowek. Rakiety to coś, co dla wielu jest zbędne i zbyt drogie w przeliczeniu na sztukę. Nie mniej liliputy są całkiem, całkiem w tej kwestii. Natomiast stellar to bardzo dobra jakość i sam widziałbym jedną z nich u siebie (bez tego fioletu). Co by jednak nie narzekać, frajda  z odpalania pojedynczej rakiety jest zupełnie czym innym, więc sam zakupiłem ? na ten rok. W poprzednim miałem chociażby zombie F3 i się nie zawiodłem. 

Robisz większe zakupy jak jest okazja z myślą o kilku eventach, czy chcesz wszystko wysadzić na sylwka? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pewnie paka z pirohita? Widziałem, że były stellary za chyba 36 zł, po czym po kwadransie wszystko wyczyszczone :D

Czekam na wybrane pozycje z PiroArt

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła w końcu paczka z piroart to część z całości aKhS0M0.jpg

Tu kolejne uwielbiam kontowki nie wiem ale jak wali szeroko wydaje mi się lepszy efekt oDQq7f2.jpg

iLQjmNz.jpgA tu kolejna część paczki hmmm moje ulubine i najlepsze px pro 9 uwielbiam cracling w poprzednim zamówieniu zamiast pxpro9 dali mi pxpro6. Ale dosłali mi teraz a za 6 dopłaciłem dosc dobra cenę zeby jej nie odsyłać juz ?? i teoche fonntann 

Czekam jesczce na kolejne zamówienie dorwałem w dobrej cenie 25strzalow 20mm wyrzutnie chche zrobic projekt 5 wyrzutni na raz w 5 rzędach w kącie zobaczymy jak wyjdzie czy będzie warto 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superanckie fontanny,to nie ulega wątpliwości.Wulkaniki Kongo warto połączyć lontem i odpalić kilka sztuk na raz,nie wypadają wtedy wcale źle ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2021 o 14:46, endriu123457 napisał:

Miałem te rakiety z PM słabizna mega max 

Nigdy nie miałem ich kupilem z ciekawości. Ogólnie nie jestem jakimś fanem rakiet. Zdecydowanie wolę kostki. Jak slaba to odpale ja w najbliższym czasie i nagram. Bo mam dwie, wieksza i mniejsza. I do porównania wezmę jakos inna rakiete do porównania efektu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale oferta wyprzedażowa z PiroArt względem PiroHit i Gorzowa mnie jakoś nie porwała.

Jakieś tajemnicze dojścia w PiroArt były? :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3xTGDlf.jpgx4sg1sj.jpg

Ostatnie zamówienie na luty. Kostka za szt 16zl moze nie jest to jakaś dobra kostka ale jak za tą cenę myślę że warto było wziac na zrobienie mini projektu 30 wyrzutni wystrzelonych w tak zwane "W" myślę zrobic 5 albo 6 rzędów po 5 wyrzutni w rzędzie i odpalać rzędami na końcu odpalić dwa rzędy na raz. Ciekawy jestem efektu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Skoro emitery sprzedają się na zapas, to nie dziwne dlaczego papierki po lodach Ekipy również mają wzięcie, gdy tylko czasowo wycofali je ze sprzedaży.

Jak na razie jedziesz mocno, chociaż dopiero pierwsza połowa roku. Twój temat zdecydowanie wart monitorowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...