Skocz do zawartości

[sebba96] Zobaczymy co przyniesie rok


sebba96

Rekomendowane odpowiedzi

  • mantis zmienił(a) tytuł na [sebba96] Zobaczymy co przyniesie rok
12 godzin temu, endriu123457 napisał:

Widzę same dobre petardy chyba ne lubisz skoro masz ich tak dużo :)... czekam teraz na cos z efektem na niebie !

Petardy uwielbiam ? w efekty też będę celować w tym roku ale tak jak w nazwie tematu zobaczymy co rok przyniesie ?

25 minut temu, Grubbert napisał:

Same mocne emitery,na pewno będzie głośno! ?Titanblitzy 3?

Ta titanblitzy zajebistego są ? szkoda ze nie kupiłem 5 jak były dostępne w sylwka żałowałem ? ale jak w tym roku gdzieś będą to kupię napewno ale coś w to wątpię że gdzieś będą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostępne na fajerwerkidragon.Cena jest jaka jest,nie ma co porównywać do tego ile kosztowały kiedyś,bo teraz jest teraz a nie kiedyś ?BTW bardzo dobre petardy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladny hukowy zestaw uzbierales :)

brakuje efektu :D

uper willow mialem 2 lata temu, mnie srednio przypadl do gustu, plus jest taki ze efekt katowy i jest to dosyc dynamiczna kostka :) w sam raz na poczatek pokazu :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 26.01.2021 o 00:04, Grubbert napisał:

Dostępne na fajerwerkidragon.Cena jest jaka jest,nie ma co porównywać do tego ile kosztowały kiedyś,bo teraz jest teraz a nie kiedyś ?BTW bardzo dobre petardy.

Kolego podpusciles mnie wjechały 2 paczki 5 blitzow i 2 paczki Fp3 blue od funke a po za tym miły gratisik od sklepu dragon paczka karabinków chyba 40 strzałowych na nwp wyglądają na bardzo stare i Packa korsarzow na siarkę chyba pójdą jako zabytek ?

j0grdzg.jpg

Edytowane przez sebba96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że pomogłem ?FP3B również niczego sobie,tylko trochę drogie ale co poradzić,takie czasy.Zapach siarki od korsarzy "czuć przez monitor" :D 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

vSTY1ip.jpeg przedsmak kurde muszę w końcu raz usiąść i zrobić foto całości bo jest wybuchowo. Z wyrzutni jest jeszcze fireball xxl  

Edytowane przez sebba96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zobaczyłem film Vikinga,zupełnie nie mój klimat ale ważne że Tobie się podoba. ? Na pewnie nie jest monotonna.Shark zapewne jak wszystko od Dextrina będzie głośne ? Fontanna bardzo dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu trudno było znaleźć Shark Cake, teraz nagle się odnalazło piro od Dextrina, a podobno ta firma już nie hula. Coś się w temacie zmieniło, czy tylko sprzedawcy uruchomili zapasy z piwnicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, mantis napisał:

Rok temu trudno było znaleźć Shark Cake, teraz nagle się odnalazło piro od Dextrina, a podobno ta firma już nie hula. Coś się w temacie zmieniło, czy tylko sprzedawcy uruchomili zapasy z piwnicy?

został skupiony przez kilka podmiotów i wpuszczony na rynek. Mimo wszystko śladowe ilości

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mantis napisał:

Rok temu trudno było znaleźć Shark Cake, teraz nagle się odnalazło piro od Dextrina, a podobno ta firma już nie hula. Coś się w temacie zmieniło, czy tylko sprzedawcy uruchomili zapasy z piwnicy?

Kupowałem na pirohicie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Grubbert napisał:

Z ciekawości zobaczyłem film Vikinga,zupełnie nie mój klimat ale ważne że Tobie się podoba. ? Na pewnie nie jest monotonna.Shark zapewne jak wszystko od Dextrina będzie głośne ? Fontanna bardzo dobra.

A kolego bo kupiłem ja za cenę 70 złotych więc myślę że 25mm 49 strzałów za 7 dyszek jak za darmo ?

Edytowane przez sebba96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Moloch napisał:
9 godzin temu, Moloch napisał:

Nie liczyłbym na cuda w Black Friday. Aktualne ceny pirotechniki są z kosmosu.

W sumie to nie tylko pirotechniki :)

A dokładniej to wszystkiego 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem że jest wybuchowo to nie kłamałem xd tyle siana w tym roku wywaliłem na petardy i pirotechnikę a mam takich 6 kartonów po butach. Samych rarytasów praktycznie w dzisiejszych czasach a ceny są chore ja uważam że z początkiem roku ceny są wysokie a teraz to dramat. A chciałbym się pochwalić też że mam 2paki whistling buster i lecą do mnie właśnie 3 szeleczki cylindryczne 1.75cala na nwp1TvQdR4.jpeg

Edytowane przez sebba96
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne skarby szkoda ze takie drogie ale warto nigdy nie miałem pamiętam jak kiedyś te szelki na sp chyba chyba były po 7.50 albo 12.50 pamiętam że byly cylindy i zwykle szelki zwykle by 1.75 i 2 całe chyba a cylindryczne tylk chyba 1.75 cala. Trzeba było kupić wszystko w hurcie i szeleczki po 3 dyszki pchać milioner haha. Tylko wtedy człowiek chodził do szkoły i nie miał siana 

HP4IGeT.jpgIZQzvBh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...