Skocz do zawartości

[Piotrek007] 2021/2022


Piotrek007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. I w tym roku postanowiłem coś zakupić. Tym razem nie ze sklepu, ale od kolegi z forum. Kostka naprawdę sporych gabarytów. Miejmy nadzieje ze będzie kolorowo na niebie i Klasek mnie nie zawiedzie. Ten rok stawiam na kostki od 30mm do 50mm. Zobaczymy jak będzie.

Resized-20210118-191228-5106.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mpiwowski zmienił(a) tytuł na [Piotrek007] 2021/2022

Widzę początki zbieractwa  grubego kalibru ? czekamy na kolejne ciekawe pozycje bo to jest chyba dość nowa kostka od klaska nie widziałem jej wcześniej jeszcze zobaczymy co pokaże ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawie rozpoczynasz tylko pytanie... czy faktycznie te kostki 50mm są warte swojej ceny i czy strzelają jak 50mm. Bo tak patrząc na te kostki to 30mm bije je na głowę nie wszystkie ale większość 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, endriu123457 napisał:

Bardzo ciekawie rozpoczynasz tylko pytanie... czy faktycznie te kostki 50mm są warte swojej ceny i czy strzelają jak 50mm. Bo tak patrząc na te kostki to 30mm bije je na głowę nie wszystkie ale większość 

Nie mam pojęcia. Dobra cena to grzech było nie kupić i sprawdzić. Trzeba coś nowego próbować. Wiadomo Klasek to 50/50 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
2 godziny temu, sokolowskidawid napisał:

No a gdzie 2.0 ?.... ft6 dobre petardy tez chcial bym takie dorwac jesczce 

Nie ma i nie bedzie. Bociek wykupil. Tf chyba juz nie do dostania chyba ze z drugiej ręki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

O panie teraz to żeś dowalił do pieca, piękna wyrzutnia ?

Edytowane przez Grubbert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2021 o 23:47, sebba96 napisał:

Chciałbym żeby było mnie na nią stać na żywo to musi robić wow dopiero ? a stuff same konkretne kochy ?

Trzeba szukać na promo https://funke-store.com/produkt/kamuro-weissblinker-30mm/
Nie wiem czy przypadkiem te rakiety nie mają efektu kamuro x2: https://funke-store.com/produkt/gold-rockets/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...