Skocz do zawartości

endriu123457

Rekomendowane odpowiedzi

505d76d7b6222.jpg

edefe30658a84.jpg

 

Więcej zdjęć narazie nie posiadam... materiał miał być wykorzystany na pokaz w nowy rok 1 stycznia lecz mgła wszystko zniszczyła... W takim razie nie ma się co załamywać i rozbudować pokaz. Myślę nad projekcikami... trzeba wkoncu coś innego spróbować niż tylko postawić kostke i odpalic lont ;D... wszystko się okaże w ciągu roku c.o z tego będzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle dobroci już na sam początek :D Zabytkowy moździerz,900 piszczków,to pomarańczowe to Bossanova?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Grubbert napisał:

Tyle dobroci już na sam początek :D Zabytkowy moździerz,900 piszczków,to pomarańczowe to Bossanova?

Jazz blues od pyromoravii... w czwartek dojdą zdjęcia całości co mam bo teraz nie mam możliwości ich zrobić.

 

Godzinę temu, k4n4li4 napisał:

Jedziesz jedziesz, na następnego sylwstra jebniesz z podwójną mocą :)

Postaram się :D pewno za dużo do pokazu juz nie dojdzie bo nie ogarnę tego systemowo... ale do odpalania ręcznie w tym roku musi być efekt... duża ilość piro do odpalania solo juz nie dla mnie. Tyle lat rok w rok odpalanie reczne juz sie nudzi trzeba teraz jakies projekciki porobić :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • endriu123457 zmienił(a) tytuł na (endriu123457) Fajerwerki na sylwestra 2021/22+ projekty ?

Projekt czeka podpięty. Myślałem, że coś na gorzowie zamówiłeś, ale z tego co widzę masz z poprzedniego roku.

Temat rozwinięty o projekty, także czekamy na kolejne palety z pirotechniką na kabelkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mantis napisał:

Projekt czeka podpięty. Myślałem, że coś na gorzowie zamówiłeś, ale z tego co widzę masz z poprzedniego roku.

Temat rozwinięty o projekty, także czekamy na kolejne palety z pirotechniką na kabelkach.

Niestety jak narazie fundusze nie pozwalają na zakupy pirotechniki... lecz może w lutym coś zakupię... Na pewno będzie kupowane w Pyromoravii moze od nich jakieś kosteczki uda się wytargać... może coś z serii muzycznej jeszcze dorwę zobaczymy jak to będzie. Na pewno będę na bierząco aktualizował temacik... wrócę do domu to w czwartek wleci fotka całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na [endriu123457] Fajerwerki na sylwestra 2021/22+ projekty ?

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...