Skocz do zawartości

[ADRIANOGKW] 2020/2021


AdrianoGKW

Rekomendowane odpowiedzi

Samumy robia robote ! Achillesa mialem jeszcze jako NWP i powiem ci na mnie wrażenia nie zrobił w ogóle(jest filmik na yt)... Ogólenie  zaczynasz efektownie i to mi się podoba

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JW418 CB to jest najnowsza z najnowszych wersji... Bo to wyrzutnia złożona.

Crackling fountain - bardzo fajne :) aż za długie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrego deala zrobiłeś u A&P, ciekawe czy któryś z wulkanów wybuchnie.

Zaraz Mpiwowski lub Mroczny napisze, że stuff jest pełnowartościowy jak ciemny chleb wieloziarnisty, bo jest w nim JW01.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny start :D widzę tutaj kilka konkretnych rzeczy np JW01, samum i to dwie sztuki no i do tego ciekawi mnie jak achilles z ce się spisze bo w sumie nigdy nie widziałem tej wersji w akcji... pamiętam, że ta z nwp była dziwna przynajmniej moja... jak efekty były duże ładne to wyrzutnia wystrzeliła mi dosłownie w 20 sekund i jeden wielki bigos się zrobił na niebie :DD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, mantis napisał:

Dobrego deala zrobiłeś u A&P, ciekawe czy któryś z wulkanów wybuchnie.

Zaraz Mpiwowski lub Mroczny napisze, że stuff jest pełnowartościowy jak ciemny chleb wieloziarnisty, bo jest w nim JW01.

Głównie dla tych wulkaników kupiłem:) Zobaczymy nowy efekt wybochowy w wulkanach:P

12 godzin temu, k4n4li4 napisał:

A na jw01 somsiad ma koncesję? :D

 

Stuff zacny choć ten Achilles Kłuje w oczy :)

JW 01 to Alepetarda do kazdego zamówienia wrzuca jako wypełniacz :P

Edytowane przez AdrianoGKW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w klubie gorzowskim. Tu na forum kupujemy fajerwerki zawczasu, by mieć po nich wspomnienia i żyć we wspomnieniowej krainie. Jak dobrze, że dostałeś smołki, dzięki nim nie wystraszysz pieska.

Kostka YHW100C strzela w taki sposób, że wraz z upływem czasu robi się coraz cieplej. Zresztą nazwa YHW100C przypomina model kotła grzewczego, tak jakby sugerowała, że na końcu będzie wrzątek 100°C.

PX-PRO 8 maluje niebo od lewej do prawej, od prawej do lewej jak ruchem pędzla. Całkiem głośne echo jak na 25 mm.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze rakiety sam gruby kaliber somsiad kurła podskoczy jak odpalisz

petardy jaki mają korpus? Jest podjazd do signalosów?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem rakiety to trzeba było zainwestować w pirolokatę niż trzymać na koncie przy tak niskich stopach procentowych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JW59 masa kraklingu :D Sympatycznie że Jorge nadal trzyma poziom,choć wiadomo jak każdy importer ma słabsze produkty.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, AdrianoGKW napisał:

Sprzedałem rakiety to trzeba było zainwestować w pirolokatę niż trzymać na koncie przy tak niskich stopach procentowych ?

AdrianoGKW aka Adriano Giełda Kosteczek Wyprzedażowych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

180 ładunków do moździerza i 144 rakiety ,zapalniczka będzie mieć pełne ręce roboty :D Chyba że to wszystko na zasadzie "ogniska" i w długą ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawisz się w pirorookie? :D

przymierzałem się do nowego achillesa kilka razy ale ta przerwa mnie odstrasza, powiesz po sylwku czy to coś warte uwagi jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...