Skocz do zawartości

[Mendez] Piro 2021/2022


Mendez

Rekomendowane odpowiedzi

                          ??   Siemka ?

 

Tegoroczne zbieractwo zaczynamy w taki oto sposób 

298216838_Screenshot_20210112_1809102.thumb.jpg.78211a3ab26c0ff3af98c0a3b853270c.jpgOdwiedziłem w końcu Arkafajerwerki oraz Fajerwerki.shop i odebrałem swoje noworoczne zamówienia. 

Sylwester będzie na pewno na loncie. Bogatszy o ostatnie doświadczenia myślę, że wyjdzie to jeszcze lepiej :) Z poprzedniego roku zostało mi chyba 7 wyrzutni, więc od takiego zera nie startuję. Dodatkowo niebawem dwie kolejne przesyłki do mnie dotrą. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szok na filmach wygląda ciekawie.Zabawa przy pokazie z lontem na pewno będzie z dreszczykiem emocji ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screenshot_20210113_180458.thumb.jpg.0905e5089e04d840d403e2fcd9fefd25.jpgNajwyższy czas coś dorzucić :)

Fajnie, że wszystkie kostki mają lonty rezerwowe (oprócz Edena), co znacząco ułatwi robotę. Obym dożył do sylwestra, bo ciekawy jestem co pokaże Axion i Red Ghost! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screenshot_20210115_202338.jpg.1a42229f1bd14eb78092c3b71f659593.jpgCLE4173 oraz CLE4171 oraz 2x dym. 

Tym razem wlecialy dwie wyrzutnie od Srpyro. Dynamiczna cicha kątówka, oraz ciekawa 30mm z jednym efektem do wkomponowania w środek pokazu. Robi się naprawdę ciasno w pokoju, a są przecieki, że to jeszcze nie koniec... ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaźną ilość bardzo ciekawych wyrzutni już uzbierałeś :)
Axion zdecydowanie warty swojej ceny miałem 2 a 3-ci czeka na kolejną okazję :D Eden wyjątkowy :) A efekt Red ghost mi osobiście bardzo się podoba, co prawda miałem tylko tą małą kostkę red dragon, lecz w większej skali będzie to wyglądać zacnie :D
A ta cicha kątówka w pokaz świetnie się wkomponuje :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screenshot_20210122_165320.thumb.jpg.6cdc783ca83c35edde2cd935fb5c0fd3.jpgSiemanko! Tym razem wpada Px Pro 8, Desperate od Triplexa (miała być wyrzutnia Maxema, ale stany im się nie zgadzały, więc dorzucili droższą w ramach wymiany), troszkę świetnych bengali o intensywnych kolorach i generujących sporo dymu, oraz właśnie same dymy. Dodatkowo dla zabawy rzymiak z 55 strzałami. 

Gratisy w postaci kilkunastu petard dla piesków. 

Całość oczywiście z słusznie osławionej wyprzedaży gorzowskiej. Co tu dużo pisać. Miały być skromne zapasy, tymczasem asortyment, łącznie z tym co pozostało z zeszłego roku jest very very solid. To nie koniec! Jak mawia klasyk we will what time will tell... ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screenshot_20210126_175704.thumb.jpg.a15c9f831ca45b311952ac2dd15527e9.jpgNim zapadnę w zimowy sen, podzielę się (oby ?) ostatnią dostawą na dłuższy czas. Wszystko z wyprzedaży PiroArt, gdzie udało mi się dość dobrze wstrzelić i tak de facto z koszyka uciekła raptem jedna pozycja. 

Co tu mamy? No, oczywiście nie brakuje Piromaxa, który króluje ? w moim arsenale w tym roku. Zbyt dużo dobrych opinii o tej kostce, więc trzeba się było na nią zdecydować. I to klasycznym hatt-trickiem. 

Nie odpuszcza Triplex, tym razem w ciekawym wydaniu kątówki, która wpadła mi w oko pod koniec zeszłego roku. 

Coraz mocniej rozpycha się u mnie Pyro Moravia, tym razem wjeżdżając, aż z 3 kostkami, również w muzycznym stylu! 

Damy też szanse dobrze wyglądającej wyrzutni Jorge w postaci JW4066. 

Zestawienie uzupełniają rakiety ? 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petardy Tarra FB003 trudno powiedzieć jaką to ma moc, bo na jednych filmikach brzmią na trochę zboostowane.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, mantis napisał:

Petardy Tarra FB003 trudno powiedzieć jaką to ma moc, bo na jednych filmikach brzmią na trochę zboostowane.

Na podstawie tego jednego co strzeliłem to mogę śmiało powiedzieć, że są ok, ale to nie ten bass co w 1 filmiku. Aczkolwiek zauważyłem, że wcześniej miały one więcej mieszanki, więc kto wie. Inna sprawa, że nagranie zawsze może przekłamywać w obie strony. 

Subiektywnie jednak kilkanaście gratisowych petard zaliczam do solidnej średniej półki. Zdecydowanie lepsze to niż dorzucanie rc1. Wiadomo, każdy by chciał jw01, ale nie bądźmy zachłanni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietny zestawik wlecial :)

TS z bardzo dobrej sprawdzonej partii :D (niestety ja musialem sie zadowolic jedna sztuka xd) muzyczne od PM klasa, kostka od jorge wysmienita. A na dopelnienie cos pod wysokim napieciem :D ciekawie sie prezentuje :D

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 28.01.2021 o 01:53, mpiwowski napisał:

Widzę, że szalejemy z towarem. W takim tempie to do sylwka stuff za 20k będzie. :D

Żeby nie było ?

Screenshot_20210215_191822.thumb.jpg.be0cb9419ad8d6eedd8f7664a3f47cef.jpg

Cóż tu mamy.... 4 fontanny no limits, nie trzeba przedstawiać. 

Signalosow tu nie ma, więc petard nie ma co przedstawiać. 

Konkrety - BI49S1-603, BI36S6-552, BI25S1-215 moje pierwsze pro, liczę, że będę ukontentowany :) 

Dodatkowo zachwalany Viserion i całkiem, całkiem wyglądający 60 strzalowiec New Horizons. 

Koniec? ? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci od razu powiedzieć, że Hard Rock od PM zrobi nie gorszą robotę (lepszą ?) niż Desperate.
Viserionem strzelałem kolejny raz - dla mnie tj must have w promocyjnych cenach.
BI36S6-552 strzela jak na filmie, do pokazu w porządku, ale ten efekt lepiej sprawdza się na wyrzutni kątowej.
Heavy Metal fajna, ma piękne komety, które rozświetlają wszystko dookoła. W cenie u grubego za droga, ale za te 120 ziko jak najbardziej.

Edytowane przez mlodinho10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9/10 byłoby więcej gdybyś kupił signalosy

Spoko wyrzutnie, widać ostatnio trend gdzie ludzie kupują więcej pokazowych wyrzutni chociażby od tropica i piromaxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.02.2021 o 22:32, mlodinho10 napisał:

Mogę Ci od razu powiedzieć, że Hard Rock od PM zrobi nie gorszą robotę (lepszą ?) niż Desperate

Mam tego świadomość, nie mniej mam ją na wymianę w cenie 100zl. Więc mimo obaw w teorii warto. A jak w rzeczywistości? No widziałem, że w pokazie u Ciebie szału nie było i w cenie wyjściowej na pewno pozycja niewarta uwagi. 

Heavy metal z fajerwerkishop był za 113zl. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super zestawy. Do mnie tez idą z piroart fontanny nolimit. Robia mega robotę i kostki titanium salute tez musze jeszcze kupic bo tylko mi zostało dwie z tamtego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...