Skocz do zawartości

[Grubbert] Fajerwerki za 500+ 2021/2022


Grvby

Rekomendowane odpowiedzi

Założenia były jak co roku ,wyszło jak zwykle ,czyli wszystko się wywaliło o 180 stopni ? Większość wyrzutni jaki miałem poszła na weselu ,zostały tylko hukowe. Chociaż tyle że na luźne strzelanie jest sporo rzeczy, zdjęcie dodam później bo musze to wszystko wykopać z szafy. Na razie wyrzutnie i rakiety, część sprzętu kupiona na spółę z moim kompanem pirotechnicznym kolegą Kamils38. W porównaniu do poprzednich lat to jest może 1/5 tego co mieliśmy ,ale ważne że tradycja zostanie podtrzymana. Pierwszy raz także skorzystam podczas strzelania sylwestrowego z systemu "czajna pałer" mam nadzieje że nie zawiedzie.

5ddcb52b03dbceaf.jpg

af923e37959f7dec.jpg

2bf06954a42fdd52.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo bracie tytanowy! Salutówki rok temu testowałem na tym samym systemie. Masz okazję odpalić dwa Retorno lub dwa Monstrumy na raz z dwóch stron, to daje dobry efekt.

Zombiaki chyba najbardziej rozchwytywane rakiety.

Dali naklejkę jednorzędówce, pierwszy raz widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Grubbert napisał:

Założenia były jak co roku ,wyszło jak zwykle ,czyli wszystko się wywaliło o 180 stopni ? Większość wyrzutni jaki miałem poszła na weselu ,zostały tylko hukowe. Chociaż tyle że na luźne strzelanie jest sporo rzeczy, zdjęcie dodam później bo musze to wszystko wykopać z szafy. Na razie wyrzutnie i rakiety, część sprzętu kupiona na spółę z moim kompanem pirotechnicznym kolegą Kamils38. W porównaniu do poprzednich lat to jest może 1/5 tego co mieliśmy ,ale ważne że tradycja zostanie podtrzymana. Pierwszy raz także skorzystam podczas strzelania sylwestrowego z systemu "czajna pałer" mam nadzieje że nie zawiedzie.

5ddcb52b03dbceaf.jpg

af923e37959f7dec.jpg

2bf06954a42fdd52.jpg

Te czajna power są nie do zajechania :D Sam w tym roku ich użyję haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką fajną wyrzutnie polecacie do 500zł mniej więcej? mogą być np dwie jedna 200 druga 300.

myślałem nad TXB913 Big Bang   ale opinie różne znalazłem i już sam nie wiem. Będę wdzięczny za pomoc pozdro :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, BumBumJeb napisał:

Jaką fajną wyrzutnie polecacie do 500zł mniej więcej? mogą być np dwie jedna 200 druga 300.

myślałem nad TXB913 Big Bang   ale opinie różne znalazłem i już sam nie wiem. Będę wdzięczny za pomoc pozdro :D

 

Takie pytania to chyba nie w tym wątku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnia aktualizacja i tym samym kończę zakupy na ten rok :biggrin: W okresie świąt wpada zdjęcie całości + rzeczy na luźne strzelanie. 

68d2210ee7000e05.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Equalizer bardzo fajna, nisko wali przez co całe efekty nie mieściły mi się w kadrze, lustików nie miałem ale patrząc na inne rakiety z piroplanet to chyba będą dobre, też w tym roku zaryzykowałem z tym importerem i kupiłem formuły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.12.2021 o 21:26, sokolowskidawid napisał:

Oooo equalizer skąd ? Kurcze  ja w tym roku tylko na początku dwie szt dorwałem a potem już go nigdzie nie widziałem. A kostka jest jak dla mnie mega sztos

Na arce był/jest dostępny ,tylko cena już nie ta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykuły na luźnie strzelanie, niektórych rzeczy żal odpalać :fireworks: Za szelkami ukryły się jakieś małe rzymiaki od Jorge i karabinki :D To po prawej od Funke to motyle hukowe ,reszta chyba jest widoczna?

e74ed62c10b04349.jpg

Edytowane przez Grubbert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hardcorowa impreza się szykuję, a to tylko zdjęcia rzeczy do luźnego strzelania. Szelkowiec jeden zabytkowiec ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Moloch napisał:

Szelki w dzisiejszych czasach to już rarytas :(

Fajny palnik :D

 

1 godzinę temu, mantis napisał:

Hardcorowa impreza się szykuję, a to tylko zdjęcia rzeczy do luźnego strzelania. Szelkowiec jeden zabytkowiec ; )

Szelek jeszcze trochę zostało ale niestety kiedyś się skończą i zostaną tylko wspomnienia :( Za to petard mam sporo zachomikowane :D  

ONE ROW 3 kupiony był na fajerwerkimarket. Kosztował 42zł to zakupiłem dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, ponczo12496 napisał:

Dawne Casablanca i Monstrum z Lidla Oooo gdzie Ty je dorwałeś? 

Lider ;) Monstrum to była pierwsza wyrzutnia jaką odpalałem, sentyment pozostanie chyba do końca życia. 

Edytowane przez Grubbert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo widzę same grube towary ladne 2 sporo moździerzy, ft6  bedzie sporo dobrego chuku jak i zacnego efektu ?. Tak ze pozostaje tylko życzyć dobej pogody i szczęśliwego nowego roku ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...