Skocz do zawartości

[Grubbert] Fajerwerki za 500+ 2021/2022


Grvby

Rekomendowane odpowiedzi

                                                                                                                                      Witam Wszystkich Piromaniaków!!! ?

Nadchodzący sylwester dopiero "za rok" ale ze względu na wyprzedaże,zaczynam wyjątkowo wcześnie :) W tym roku chciałbym zrobić mały powrót do dawnych lat,aby przypomnieć sobie jak to było kiedyś.Na pewno pojawią się klasyki od Jorge typu rakiety Perfect,Diablo.Jakieś cyrko,rzymskie ognie z których chciałbym zrobić jakiś większy projekt,wulkany jakieś pierdołki itp :D Oczywiście pojawią się także konkrety na północ,w 99% odpalane w formie pokazu na loncie.Jest też opcja że trzeci rok z rzędu będę strzelał razem z kolegą Kamils38,do sylwestra może zdarzyć się wszystko,zobaczymy co z tego wyjdzie.Na chwilę obecną posiadam takie oto sprzęty: 

29538e27749a122d.jpg

Edytowane przez Grubbert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyczne piro za socjal strzelanie. Już teraz jest nawet nieźle, zobaczymy jak to będzie wyglądać, gdy uzbiera się sentymentalnych rakiet, wulkanów i rzymiaków. Cyrko można było dorwać jeszcze pod koniec 2020 roku na straganach, zapasy na pewno gdzieś są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze u kolegi dobry wybór na finał PX pro 6 plus TXb400  z chmura craclingu będzie miazga. Rakiety od funke najlepiej połaczyc w stojaku jednym lontem najlepszy efekt ?wielokolorowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze i u Cb wleciala malo znana wrecz prestizowa kostka :D musi cos w niej bys skoro zdobywa coraz wieksze grono odbiorcow :D

Cena dosyc zaporowa ale biorac pod uwage dostepnosc a raczej bardzo slaba dostepnosc chyba mozna to przebolec :)

Ciekawi mnie jak sila wybuchu takiego pocisku ma sie do legendarnego signalosa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Co dwie torty,to nie jedna ?

Powoli wjeżdżają zabytki w postaci uwielbianych przeze mnie cyrkoblic,mam nadzieję że uda się znaleźć więcej.Funkenschlagi 10 będą na przedstawienie warunków współpracy z nowymi sąsiadami ?

fbea9546e95285f0.jpg

 

 

Edytowane przez Grubbert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyrko i emitery wychomikowane prywatnie.Na odpustach można jeszcze dostać jeszcze takie zabytki,choć o schlagi 10 może być ciężko,a nawet gdyby były to cena pewnie będzie jak za dobrą wyrzutnie :|No ale nie poddaje się i szukam dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kolejne zakupy do kolekcji ?

Dwie superanckie piszczące wyrzutnie i dwa wachlarze,które zapewne polecą na finał pokazu.

ba3b40c2b1c2d84c.jpg

dc254f8eb6dd7acb.jpg

56b5acaeff7c7517.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, alekfajerwerki napisał:

Wyjce troszke osłabili ale za to wachlarzyki podkreślą pokazik ;)

Trochę osłabili to mało powiedziane xd Kompletnie inny ton pisku jest i wydaje mi się, że jest go mniej w sensie za szybko się wypala przez co pociski lecą jeszcze wyżej niż w starszej wersji bez czaszek na okładce, niemniej nadal uważam, że to jedna z fajniejszych kostek i jest dalej lepsza niż wersja hukowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.04.2021 o 13:51, Mroczny napisał:

Trochę osłabili to mało powiedziane xd Kompletnie inny ton pisku jest i wydaje mi się, że jest go mniej w sensie za szybko się wypala przez co pociski lecą jeszcze wyżej niż w starszej wersji bez czaszek na okładce, niemniej nadal uważam, że to jedna z fajniejszych kostek i jest dalej lepsza niż wersja hukowa

W 2018 pierwszy raz ją miałem i była super, w 2019 kupiłem 2gi raz i lekko się zawiodłem . Tak jak piszesz, zupełnie inny ton pisku, a i pociski leciały o wiele niżej co akurat było + bo efekt większy heh 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałem tej bez czaszki,wiec nie wypowiem się na temat porównania ale na filmie rzeczywiście strzela inaczej.Mimo wszystko w zeszłym roku kupiłem tą wyrzutnie i bardzo mi się spodobała więc wleciała ponownie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

SR550C,on raczej Ci się nie spodoba choć wiadomo jak film ma się do rzeczywistości :) Tarra ma fajne wachlarze, ale niestety nigdzie u nas ich nie widziałem, trzeba by bezpośrednio do sklepu w Czechien jechać.

Edytowane przez Grubbert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...