Skocz do zawartości

[alekfajerwerki] Jak co roku skromnie, czyli stuff 2021/2022


ArbTree

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnie dni spędziłem na małych przygotowaniach ...

O dziwo nic nie dokupywałem ? aż sam się sobie dziwie ...no ale do rzeczy . Na 24 przygotowałem sb taką małą ''rzeźbę''

wfHGNNK.jpg

Kolejność strzelania ; JW04 Uran - JW4067 Solaris - Styx - Godny - Px Pro 5 - Techno&House - XB3005 - 2 plastry TXB531 - Px Pro 8 - One Row + 4x TS

Plan był troszeczkę inny ale jak to bywa z planami, lubią ulec zmianie ? Zobaczymy co z tego wyjdzie . Za to na przed 24 szykuje się dobra zabawa :)

WgQVVLZ.jpg

Nie pozostaje nic innego jak życzyć Wam Udanego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawy bedzie co nie miara aby tylko pogoda dopisała. Więc nie poznaje mi nic innego jak życzyć kolejnego sylwestra udanego... Kurcze ja miałem problem w tym zeby gdzie kolwiek dostać titanium salute od piromaxa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałeś wielkiego czadu w tym roku z ilością ale też i jednocześnie z jskością. Dużo dobrych kątowek, czyli to co najlepsze ?. The first Cie na pewno oczaruje, ogromną rozpiętość cmury crackingowej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sokolowskidawid napisał:

Zabawy bedzie co nie miara aby tylko pogoda dopisała. ?

No aby ... pół nocy lał deszcz i od rana leje .... i rozwazam opcje strzelenia pokazu wczesniej w przerwie miedzy deszczami a o 24 jak bd lało to symbolicznie 585 i tyle

Edytowane przez alekfajerwerki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sporo musiało się dziać jeśli to jest kompilacja, a nie wszystko :)

Osobiście lubię jak pod filmikami z kompilacji różnych fajerwerków jest podane co jest strzelane w jakim czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mantis napisał:

To sporo musiało się dziać jeśli to jest kompilacja, a nie wszystko :)

Osobiście lubię jak pod filmikami z kompilacji różnych fajerwerków jest podane co jest strzelane w jakim czasie.

No nie wszystko, rakiet nie nagrywałem, dziennego strzelania tez nie . Miałem nałożyc w rogu ekranu co strzela ale tak sb zapomniałem jakoś .  Dla kogoś kto siedzi w temacie i ogarnia temat piro to nie problem odgadnąć :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...