Skocz do zawartości

[alekfajerwerki] Jak co roku skromnie, czyli stuff 2021/2022


ArbTree

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Piro Wiesław Miro napisał:

Pan Mariusz jak zwykle rzuca wyborne sugestie.

Wiedza połączona z doświadczeniem wypie%$#ania petard z okna ❤️

Takiego specjalisty ze świecą szukać. 

Pozwolę sobie dodać szczegółów.

Z 7 piętra na odległość 70 metrów. Bass jest porównywalny do petard profesjonalnych na CE4.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dłuższy czas była cisza w temacie, więc przyszła pora na mały update ?

Zamawiane jakiś czas temu, jeszcze po '' normalnych '' cenach . Mam jeszcze jedno zamówionko z kilkoma kostkami . Przy odrobinie czasu wolnego trzeba będzie wyjąć z kartonów do fotki . 
Niestety nie obyło się bez pomyłek . Zamiast Pandy miała był Formula, a zamiast Hyper Cannon - Devil Scream . Ze względu na ich brak przy składaniu zamowienia jest jak jest ... 

VDZaEyL.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mantis napisał:

Co to za jakiś Rattle Bang armata miecz demon wąż?

Taki mały singleshot 48mm

Tak wiem, film importera to film importera... , ale ciekawie sie prezentuje, więc czemu by nie przetestować ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<Chyba>Ostatnie zakupy na ten rok :)

GcYzpxd.jpg

Patrząc na to co sie wyprawia na rynku i mocno szybujące w gorę ceny tym skromnym akcentem kończę " zbieraninę '' . Pozdro
A fotka całości będzie gdzieś kiedyś jak sie do kupy wszystko poskłada ? 

Edytowane przez alekfajerwerki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, k4n4li4 napisał:

każdy tak mówi, że ostatnie zakupy a potem wiadomo... czekamy na kolejne aktualizacje ?

wiadomo ? męczy mnie od jakiegoś czasu 38mm z funke gigante palms albo ginate chrys . Może się przeproszę i dokupię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Titanium Salute hukowy klasyk, Eden ładna kolorowa nowinka od Jorge, Uran w nowej wersji jest silentem, No Limits sprawdzona fontanna pod kątem mocy, oby co roku trzymała poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No :)

 gdp3gWd.jpg

Kosteczka która długo za mną chodziła i wulkanik z ciekawym efektem . Jedyna aktualizacja w temacie która wleci w grudniu to fotka całości ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grubbert napisał:

Wulkan całkiem ładny ? Szykuje się jakiś projekt hukowy z 2x Titanium Salute i rekina?

salutki do pokazu na 24 bo szkoda mi kasy na db 30mm xD a rekin z absyntem pójdzie na luzie

Edytowane przez alekfajerwerki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zrobiłeś ? Na DumBum 30mm w ogóle szkoda kasy. Być może jakieś starsze partie są ok ale nowości hukowe od Klaska wypadają co najmniej źle. Mam tu na myśli wyrzutnie jak i single shot-y. O petardach szkoda nawet wspominać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostkę shark 1 rozerwało mi w tamtym roku i praktycznie cała na ziemi eksplodowała po kilku strzałach, dostałem nawet pociskiem w plecy jakbym się nie odwrócił to miałbym na czole ślad po salucie :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Grubbert napisał:

Dobrze zrobiłeś ? Na DumBum 30mm w ogóle szkoda kasy. Być może jakieś starsze partie są ok ale nowości hukowe od Klaska wypadają co najmniej źle. Mam tu na myśli wyrzutnie jak i single shot-y. O petardach szkoda nawet wspominać. 

Singleshoty beznadzieja, rzymskie ognie i rakiety podobnie . Miałem kostki 30mm DB 25s i 49 s. i były dobre i z mocnym dupnięcniem . Były... zanim na tym samym necu dodali efekt miny przez co osłabł główny efekt ...

Edytowane przez alekfajerwerki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shark1 ma ten plus, że idzie w niej kolorowa mina, widoczna nawet w trakcie szarawki, przy początkowej fazie ściemniania się dnia. Dobry kawałek ciasta zresztą jak każdy do tej pory wydany kejk od Dextrina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dobra, kurła ... ?

Tak więc Panie < bo chyba mamy 1 na forum > i Panowie, zbieranina dobiegła końca . Ostatnio miałem trochę wolnego czasu żeby poskładać z tego jakąś rzeźbę i przeżyłem mały szok ile tego wyszło .  W temacie pisze skromnie, ale raczej tak nie jest xD Kwota którą przeznaczyłem na zakup to ok. 2800 zł + ''kilka'' pozostałości z zeszłego roku i poprzednich lat w postaci emiterków i baterii daję łączną wartość ok. 4 tyś :) W tym roku obyło się bez żadnego planu, co mi się podobało i zaciekawiło to kupiłem . Zakupy standardowo z różnych sklepów ze względu na promki . W palnie jest " pokaz '' & solidna zabawa przed 24  . Dobra dość pisania, łapcie fotkę i oceniajcie :D 

Pozdro 

0PdPLIW.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna sprawa,dużo sprawdzonych i dobrych wyrzutni polecanych przez forumowiczów. Do tego kapitalne moździerze od czołowego polskiego importera firmy Brightsky? i bardzo mocne petardy. Zabawa przed 24 i sam pokaż będą mocne. Biurko wytrzymało ciężar? ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Piro Wiesław Miro napisał:

Konkretny zapas TP4 widzę ?

k**wa jaki to jest kosmos stuff. Gratulacje zakupów, same świetne kostki. 

Ile mają NECu te większe rakiety z zestawu PANDA? 

dzięki za miłe słowa, a rakietki 56 ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...