Skocz do zawartości

[alekfajerwerki] Jak co roku skromnie, czyli stuff 2021/2022


ArbTree

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem wszystkim w Nowym roku :) 

Tegoroczny stuff raczej na pewno będzie mniejszy niż ostatnio, takie przynajmniej jest założenie xD Standardowo będę stawiał na rzeczy których nie miałem .
Jak na razie jest trochę za wcześnie na snucie planów co to takiego będzie, bo jak to bywa co roku początkowe plany lubią ulec zmianie :D 
Żeby dłużej nie zanudzać ... Cześć 1 <Pozostałości>...  pierwszy raz tak mam że tyle rzeczy zostało ale cóż, pogoda ...

https://imgur.com/yRajWEr


Na fotce nie ma emiterów, a tylko z tego powodu że jak już kiedyś wspominałem <lub nie> zapasy na gorsze czasy xD 

Edytowane przez alekfajerwerki
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry początek roku, im wcześniej zaczynasz chomikować, tym wcześniej zaczynasz czekać na Sylwestra.

Sypniesz oznaczeniem tej kostki od Panty, sprawdziłoby nagranie efektu na YouTube.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie sporo zostało ci pozostałości i to takich nie byle jakich :) Pro Fire i The First kocury.. wyglądają imponująco OR na poprawke do tego 2x Titanium Saluty i jeszcze Enduro masakra dużo tego :D tak czy siak życzę ci powodzenia w dalszym zbieractwie. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo pozostałości to fakt ale licze na to, że nie spoczniesz na laurach i stuff będzie tak imponujący jak poprzednio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny początek, te fany na 100% zrobią niezłe show do tego one row i enduro które z relacji mojego znajomego jak odpalał w tym roku podobno daje radę. Czekam na więcej aktualizacji z twojej strony bo zanosi się na konkretny stuff :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, mantis napisał:

Dobry początek roku, im wcześniej zaczynasz chomikować, tym wcześniej zaczynasz czekać na Sylwestra.

Sypniesz oznaczeniem tej kostki od Panty, sprawdziłoby nagranie efektu na YouTube.

PPOR10106 Silver Comet One Row 

32 minuty temu, k4n4li4 napisał:

Sporo pozostałości to fakt ale licze na to, że nie spoczniesz na laurach i stuff będzie tak imponujący jak poprzednio

Mam parę zachcianek :) rakietki Funke ; Bomben i Superbomben Raketen , Super White Strobe , TXB760 , Wzór od Iskry i na pewno coś jeszcze tylko nie wiem co :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Widzę podobne zakupy :) TXB760 i px pro 8 z całą pewnością dostarczą uczty dla oczu.

Hot Fusion to kostka, z którą często się mijam wzrokiem, ale kto wie, może jeszcze mnie przekona? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Moloch napisał:

Ciekawe czy "szybka" czy "wolna" też masz to zmartwienie? Czy pójdzie na finał?

Ta kostka jest od kilku dobrych lat na rynku, zaczęło się od Euro Pryro / Golden Times , PM ma ją w ofercie jako Big Fans Collection 6 i od niedawna ma ją piromax . Wszystkie strzelają normalnie . Domyślam się że chodzi Ci o filmik z prezentacji gdzie pierwsze 4 salwy jednocześnie poszły ;) pewnie zawilgocona była albo chińczyk lonty pomylił . Także raczej się tym nie martwię bo idzie w środek ''pokazu'' przez właściwym finałem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
33 minuty temu, k4n4li4 napisał:

Spoko wybór, moda na setki wróciła za sprawą dużych przecen :D

Dokładnie, mimo że składak to ciężko przejść obojętnie jeśli coś ciekawego jest heh

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra kurła starczy tych dobroci póki co ( ͡° ͜ʖ ͡°)

JfATkl2.jpg

90% stuffu jest, także kolejna aktualizacja gdzieś kiedyś . Na razie inne wydatki czekają ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że Compoundy robią się bardzo popularne :P Masz już całkiem wypasiony zestaw, szczególnie zainteresowała mnie "The First". Na uznanie zasługuje również wachlarz, mało kto inwestuje w takie rzeczy. Mnie się podoba! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

No i elo będziesz zadowolony na 100% Ja też będę testował godnego

oj widzę, że mpiwowski ma na ciebie zły wpływ bo kupiłeś explodery z cienkim korpusem a trzeba było signalosy z grubym jak bocian mawiał

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Mariusz Pietrzak napisał:

Ludzie się nie znają na petardach, a głośne to nie znaczy potężnie basowe. im cieńszy korpus to głośne jak kijem o blache im mocniej kijem walniesz tym głośniej słychać i nie ma tam żadnego basu, a gruby korpus to znaczy potężnie basowe. i to trzeba zrozumieć.

20 paczek EX4 w zanadrzu mi wystarczy więc luzuj majty apropo znajomosci i zrozumienia ;) 
nie miałem okazji testować to wziąłem pzdr

Edytowane przez alekfajerwerki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...