Skocz do zawartości

[Martino30] STUFF 2021/2022


Martino30

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Bardzo duży zapas mocnych petard, bardzo dobre baterie, fajnie że postawiłeś na 2" nowość od Jorga, mam nadzieje, że się spisze. 

Bardzo dobry stuff. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_20211229_092727-min.thumb.jpg.f3a9cdf72a05036987696d8db3b35def.jpg

Zakupione dziś w kauflandzie ostatnie sztuki. KING STAR ma więcej nec niż rok temu miał 67,8g a teraz 69g 

IMG_20211229_144152-min.thumb.jpg.caf9e3b765bc4bc7cca7fe9edbab694b.jpg

IMG_20211229_160914-min.thumb.jpg.a3fdc0db6649f4b5b2c02507472e9ded.jpg

I tak sie prezentuje mój zestaw sylwestrowy ?będzie gorąco będzie zabawa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo kurcze widać że nie bawisz się w pierdoly tylko same konkrety. Super stuffik. Ciekawi mnie ta nowosc od jorge moze nie taka nowosc ale wyszła dopiero w tym roku ta gruba berta. Szczealiwefo nowego roku i jak najlepszej pogody ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak rakieta king star słaba efekt konski ogon jakiś pażdzierz sie trafił zaś rakietki szelkowe byłem zaskoczony waliły konkretnie jak dobre 2" szelki triplexa STARE . Fontanna Popcorn na moja korzyść zamist jak na produkcie 40sek trwała az 90 sek efekt powtarzający sie z dużą ilościa kraclingu , fontanna no limits rozjeba... system odpaliłem wsszystkie 6 sztuk połączone razem była miazga coś pięknego jedna kula craclingu w pewnym momencie było chyba z 10 m  poszedł cracling jak się pozniej okazało jedna była wadliwa i poprostu ją wypluło na samym początku. Co sądze na temat kostek :

TB98 od tropica myślałem że będzie coś lepszego po kal 38mm zawiodłem sie również  na TB19  jakoś mało craclingu bardzo mało pare lat wstecz była o wiele lepsza,

Co do SHARK cake 1 i 2 poprostu miazga huk przepoteżny ACAB przy nich był słaby .

NOWOSĆ od jorge gruba berta jak na kal 38mm mnie nie porwała efekty jak w kostce 30 mm małe i znikome ilości cracklingu typowo januszowa kostka 

Brocade War 49 strzałowa od klaska jedne wielkie rozłozyste piękne brokatowe korony w dwóch kolorach piękna i ten finał miód malina 

WZÓR I GODNY od funke najlepsze w swoim rodzaju poprostu miazga wzór powolna strzelajaca po dwa strzały i na zmiane z titanium salute zaś godny strzelała szybko i bardzo nisko nie polecam na blokach pociski wybuchały na wysokości 5 piętra czuć było moc efektów.

Fireball od piromaxa którą każdy zna piekne brokatowe korony z ogonem iskier trzyma poziom i huk 

Myślałem ze MEGA od srpyro coś pokaże jednak jak mówil  Machony efekty skromne tylko tyle ze była głóśna i finał miała w miare duży z cracklingiem czy bym wział drugi raz napewo nie i nie za ta kwote  gdzie teraz chodzą nawet po 350 czy po 300 o wiele za duzo. 

Co do Zombi party z niej poprostu nie strzelalem zostawiłem sobie jako rarytas gdyż może juz jej nie byćbyła testowana  przez wielu i nowa partia jest lepsza od wczesniejszych więc zostaje na półce na lepsze czasy bo niewaidomo czy wogóle będzie jeszcze w sprzedaży.

Z petard nie strzelałem za duży sentyment może kiedyś się sprzeda gdy nię bedzie już wogole w obiegu takich petard wtedy pomyśle nad sprzedaża jak będą astronomiczne kwoty za nie.  

Więc to tyle w temacie SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2022 i do zobaczenia wkrótce pozdro pirowariaty ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...