Skocz do zawartości

[Martino30] STUFF 2021/2022


Martino30

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynamy powoli zbieraninę  oczywiście w tym roku plany na huk i kostki z dużym kalibrem a co wyjdzie to się okaże na chwile obecną to co widać plus cały karton petard i emiterów z tamtego roku  których nie wystrzeliłem ze względu że ich już nie będzie fotka całości wleci jak będę miał chwile wolnego? a tych topovskich  udarów to się zastanawiam czy nie zakupić większej ilości ze względu że są mocniejsze od megatronów i black death tych nowych?.

IMG_20210107_144951-min-min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie to, że nie tylko ja jestem wariatem i kupuję piro już na początku roku. Stuff zacny ale ja wolę wyrzutnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tutaj wcześniej nie ogłaszał, że Topovski Udar to jakiś kocur, wali mocniej od czwartej brygady pancernej.

Porównywałeś może do TP4 Exploder 4, albo do P6A11 Dum Bum 5.5 g?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na początek zbieractwa to spoko fajerwerki ? mam nadzieje że swój wybór petard konsultowałeś z @Heniek Bocianowski xd masz tyle huku że wystraszysz pół osiedla i zazdrosnych somsiadów Takie okienka na świat to rozumiem. xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Exploder TP4 jest bass dobry, testowałem zaś dum bum te 5,5 G ciut słabsze od topovskiego udaru testowane miedzy blokami w mieście

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mpiwowski zmienił(a) tytuł na [Martino30] STUFF 2021/2022

Topovski udar bardzo mocne,ciężko powiedzieć co z czołówki strzela głośniej ale na pewno nie są słabsze.Ogromne petardy z dużą zawartością gipsu który lata jak szalony,warto je postawić a nie rzucać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej jedziemy z hukiem colour salute fenix i stare DUM BUM P6A  5 gramowe z 2014 roku ?moze jeszcze je zakupie mam możliwość zakupienia jeszcze paru paczek ale cena 50 zł paczka. 

IMG_20210115_114703-min.jpg

No i jak na tyle petard to i musi być czym to odpalać ?

IMG_20210115_141723-min.jpg

No i wlatuje zdjęcie całości wszystkich petard i emiterów obecnie uzbieranych ??

IMG_20210115_123612-min.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jedne z pierwszych Dum Bum-ów jakie były dostępne ?Same mocne petardy,większość to już zabytki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Martino30 napisał:

No tak i podobno mocniejsze są od dum bum tych co maja na paczke 110g z zapewnien sprzedającego?

Będą nieporównywalnie mocniejsze.Te z 2016 na F3 już robią miazgę z emiterów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziś odwiedzone dwie hurtownie Tropic i Piromax i jedziemy z tematem ?? kostki, fontanny, i zapalarki a w gratisie podkladki pod kubek i długopisy.

IMG_20210202_163743-min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fontanny nie miałem podobno kozak. Exploder kiedyś miałem i mimo, że tylko 13 strzałów bez finału to byłem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fontanny sztos mam je co rok nie ma mocniejszej fontanny z kula cracklingu i w tej cenie nawet najwieksze wulkany jej nie dorównuja. A exploder właśnie iż nie ma finału ale rozprysk craclingu ogromny. I wiem ze w piromax w hurtowni maja jeszcze ok 20 szt tych fontann do sprzedania w cenie 22zł zaś narazie więcej chyba nie będa ich mieć lub wogóle już ich nie będzie, ale za to mają wrócić aurory bo mają je poprawić bo ostatnią parte mieli wadliwą jakiś defekt fabryczny ale maja powrócić. A w hurtowni tropic już nie mają i nie będą mieć emiterów mocnych jak były do tej pory wszystkie wysprzedali. I też jest dużo ciekawych pozycji do przetestowania od Tropica więcej niż w piromax gdzie jest juz dużo oklepanych produktów ?? wszystko świeże nowinki z dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie cudeńko TB98 od Tropica kal 38mm ciekawe jak sie sprawdzi i błyskająca tabletki tropic jeden biały drugi czerwony ?

IMG_20210208_160304-min.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

TB98 Altitute na kalibrze 38 mm - czy jest odczuwalna różnica między 38 mm a 30 mm?

Udało się wyrwać El Titatnio w 2021 roku, wydaje mi się, że wcześniej tego nie mieli ma superfajerwerkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JeszczeTB98 nie testowałem z kal 30 mm ale mysle ze powinna byc róznica na niebie zas jesli chodzi o srednice rurek to sa wieksze niz 30 mm bo to widac, tak w sumie tej El Titanio nigdy nie mieli tej kostki u siebie na sklepie wczesniej tylko szkoda ze z kal 20 mm 100 strzałowka a nie z kal 30 mm. R ok produkcji El titanio 2017 rok zas funke  trueno No 4 2016 rok dla zainteresowanych kupnem ze strony superfajerwerki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Wracam po długim czasie przerwy niedługo wlecą zdjęcia jeśli uda mi się je wstawić ?

 

IMG_20211013_134628-min.thumb.jpg.137593097b50c7ccd65fb4836f8ca4b2.jpg

I kolejne rarytasy ?

 

 

IMG_20211014_141145-min.thumb.jpg.09292aa9429547d010eb55f8ac8984fc.jpg

Albo grubo albo wcale ?  będzie się działo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megatrony stare z 2013 roku i TP12 stare jeszcze na NWP zabytki znalezione na bazarze za 75zł a za te 5 wyrzutni ok 1100zł ?. W sobote odwiedzam miasto Piłe wpadam do machonego na sklep stacjonarny napewno coś wleci ale , co narazie sam nie wiem co uda mi się dorwać w dobrych cenach i ile :)napewno będzie dużo huku pozdrawiam piromanów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostki 50 mm i dwie topki od Iskry. Postawię wirtualny kufel dla kogoś kto porówna wszystkie te 25-strzałowe pięćdziesiątki, jeszcze jakby wziąć do porównania Torpedę z Triplexa i Torpedę z Jorge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...