Skocz do zawartości

[Mroczny] Takie tam... V4 2021/2022


Mroczny

Rekomendowane odpowiedzi

Zachomikowane rarytasy z poprzedniego roku robią wrażenie! Świetne wyrzutnie,mnóstwo prestiżowych petard,bardzo głośne rakiety i moździerz od czołowego Polskiego(?) Importera?Miałeś Panie Mroczny może okazję porównać Jokery do Gigant Salute?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Grubbert napisał:

Zachomikowane rarytasy z poprzedniego roku robią wrażenie! Świetne wyrzutnie,mnóstwo prestiżowych petard,bardzo głośne rakiety i moździerz od czołowego Polskiego(?) Importera?Miałeś Panie Mroczny może okazję porównać Jokery do Gigant Salute?

Jokery big lepsze zdecydowanie ale giganty są mocniejsze niż jokery 2, chociaż dwójki to nigdy zbyt mocne nie były, takie podkręcone Jr101

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kurła przyjechał jakiś biały bus i zostawił mi YHW100c i TXB693c pod domem (° ͜ʖ °)

SFztNLX.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mroczny napisał:

Kurła przyjechał jakiś biały bus i zostawił mi YHW100c i TXB693c pod domem (° ͜ʖ °)

SFztNLX.jpg

taki? (pozdro dla kumatych :D)

comment_159688613973tWCsbe1KqckM63ufTmSF

To już wiemy, czemu podrzucili gratis xDDD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzutnie wyglądają ciekawie,mam nadzieję że będą lepsze niż King2 na którym zawiodłem się strasznie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.03.2021 o 08:27, Kamgru napisał:

Same konkrety widać? widzę że kolega też zostawił sobie Scream Rocket 4 na pamiątkę ?

Mam dwa opakowania po 10 sztuk  :) Jedno leci do szafy na kiedyś a jedna paka poleci w sylwestra :D Już sporo ich odpaliłem w poprzednich latach i za każdym razem były epickie, tylko trzeba uważać bo ciągnie je w różne dziwne miejsca jakby miały auto-namierzanie xD kilka razy zaatakowały mi parking po drugiej stronie drogi

Edytowane przez Mroczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
4 godziny temu, mpiwowski napisał:

Amatorski jest na F2, jest też wersja dla prosów na F4, ale to rzadkość. :P

były były i to nie tylko superanuty ale też inne tego typu kostki jak cloud connected i tears from heaven, i to od kilku firm nie tylko funke :D xplode, triplex etc mieli swoje odpowiedniki nawet tropic chyba z tego co pamiętam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Widzę że kolega drugi bieg wkłada,byle by skrzyni starczyło do grudnia ?Na filmach Blue Box wypada genialnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.05.2021 o 14:13, k4n4li4 napisał:

Znowu barracuda? :D

Blue box wali dobrze, jak dla mnie lepiej od green boxa

Barracuda nie dość, że na promce to jeszcze kod z punktów lojalnościowych siadł... odpali się przed 00 xd

Edytowane przez Mroczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...