Skocz do zawartości

[Mroczny] Takie tam... V4 2021/2022


Mroczny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wszystkich forumowiczów:fireworks:

 

Tegoroczny zestaw sylwestrowy zaczniemy od głośnych salutów, pojawią się także rzeczy których nie odpaliłem 31 grudnia 2020 [przeszkodziła pogoda i pozmieniały się plany :D]

Zdjęcie wszystkiego co pozostało po ubiegłym sylwestrze wstawię jakoś pod koniec stycznia bo nie chce mi się tego wszystkiego wyciągać xd Co do planów na ten rok to chciałbym sporo wyrzutni w układzie FAN, rakiety [dużo rakiet] no i może w końcu dorosnę do systemu xd [Funke oczywiście też się pojawi]

Zaczynajmy:fireworks:

 

Na początek zamówiłem na Liderze dwie wyrzutnie hukowe 49sh 30mm z Triplexa DHAC017, miałem ją już kilka razy i zawsze miała niezłego kopa, filmy są na forum :D

OqyBmgS.jpg

8rbg1tB.jpg

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tajniacki Triplex, gdzie takie coś się uchowało. Jakim cudem układając stuff salutowy rok temu, nie wpadłem na tę bateryjkę. Pewnie przez tą mylącą nazwę i etykietę, efekt zgoła inny w realu. To jest coś w rodzaju chwytu marketingowego.

Przy rozprysku charakterystyczna dla hukowców mała biała iskrowa poświata.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubo albo wcale :D ale trafiłeś w mój gust .. no no :D piękna szata graficzna tych kostek wręcz cuuudna ❤ oby ładnie dudniły. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z nowymi wytycznymi komentowania stuff-u:

 Fascynujący stuff nie zapomnę go nigdy:) Niejednokrotnie widząc taki dobór wyrzutni powiedziałbym szkoda Twojej alokacji zasobów umysłowych w pracę, której efektem są aktywa pienieżne zainwestowane w wyrzutnie hukowe. 

Niemniej jednak doceniam próbę połączenia zwolenników wyrzutni i petrad:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo ja cie.. panie zaszalales na maxa. Piękne hukowe kostki. Na sama myśl sie boje jak to pięknie będzie huczalo. Malo kto ja kupuje - chyba ze wzgledu na swoja cene

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohoho! Ładne cacko!

Poszalałeś Prezesie już na starcie. DHAC017 miałem i słyszałem raz w życiu - bardzo uczciwe saluty 30mm, szczególnie odpalane między wieżowcami ?

Ciekaw jestem co dalej pojawi się w tegorocznym zbiorze, ze szczególną uwagą zamierzam śledzić aktualizacje rakiet ?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, mantis napisał:

Ale tajniacki Triplex, gdzie takie coś się uchowało. Jakim cudem układając stuff salutowy rok temu, nie wpadłem na tę bateryjkę. Pewnie przez tą mylącą nazwę i etykietę, efekt zgoła inny w realu. To jest coś w rodzaju chwytu marketingowego.

Przy rozprysku charakterystyczna dla hukowców mała biała iskrowa poświata.

Dostępne na fajerwerkilider :) Może na nie nie trafiłeś bo ich w sklepie nie było w ciągu roku, napisałem do lidera jakoś w listopadzie czy grudniu chyba i wtedy dodali na sklep ostatnie sztuki :) Jeszcze chyba coś tam mają, chyba najmocniejsze konsumenckie saluty jakie idzie aktualnie kupić

8 godzin temu, krzycho1708 napisał:

Imponujące wyrzutnie :D
Ile takie cacuszka? ;>

kupowałem na promocji po 180zł a teraz chyba 220 :) Ale i tak warto dum bum 49sh 30mm kosztuje niewiele mniej a hukowo mocno odstaje od tego triplexa [te kostki DHCA to jeszcze stara szkoła dobrych salutów na NWP]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, naprawde solidny początek. Tak trzymać Panie Mroczny! :D 

Rakiety to z pewnością jakieś konkretne rarytaski wpadną. Czekam na kolejny update.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Kamil™ napisał:

O kurcze, naprawde solidny początek. Tak trzymać Panie Mroczny! :D 

Rakiety to z pewnością jakieś konkretne rarytaski wpadną. Czekam na kolejny update.

Rarytaski to może nie ale coś dobrego na 100% wpadnie chciałbym alfy zobaczyć na własne oczy może jakieś z Tomaszka no i hukowych trochę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mroczny napisał:

Wleciała paka z INS :w00t:

9nk01Gj.jpg

Ale kozak z ins jeszcze na dodatek 

Edytowane przez k4n4li4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jedziesz,drugi tydzień po obecnym a tu już zastawa na dobre strzelanie ?

Edytowane przez Grubbert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Coś cicho u mnie dlatego jak pisałem wcześniej wytargałem towar który został mi po ostatnim sylwku żeby ostatecznie zamknąć temat pozostałości i skupić się tylko na nowych paczkach które niedługo się pojawią :D proszzzzzz... Jest kilka ciekawych kostek, trochę rakiet a nawet jakieś petardy, oczywiście to nie koniec  :fireworks:

91spyHP.jpg

yP1woQB.jpg

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, k4n4li4 napisał:

Ło kurła somsiad to chyba na wojnę rusza! No1 jest to najważniejsze :D

Kurła ta No1 to nie był mój pomysł xd Na szczęście w tym roku żadnych 50mm nie zamawiam... tylko 30mm albo coś mocniejszego w postaci JW01 ale to chyba oczywiste xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mroczny napisał:

Kurła ta No1 to nie był mój pomysł xd Na szczęście w tym roku żadnych 50mm nie zamawiam... tylko 30mm albo coś mocniejszego w postaci JW01 ale to chyba oczywiste xd

na jw01 to muszisz mieć koncesję więc tak nie szalej xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostałości, które wyglądają jak zdjęcie całości. Wirusy się rozmnażają, to też nastąpiło cudowne rozmnożenie piro.

Narobiłeś smaka niedostępnym już Shark Cake 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...