Skocz do zawartości

[K4N4LI4] 2021/2022


k4n4li4

Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc na Twoje zakupy od początku, to solidny zestaw sie szykuje, 2 godne, seria PX, crater, samum  ☺️ kostki na pewno zrobią co potrzeba .

Jeśli nic nie pozmieniali to ze smoczków będziesz zadowolony, osobiście miałem 2 rok i lipiec, kumpel miał wrzesień i naprawde byly super za niewielką cene .

Besty dają rade, aczkolwiek czuć mały niedosyt bo trochę ciche te efekty ma w porównaniu z innymi 20 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mroczny napisał:

Kurła smoki... miałem kiedyś dwa były całkiem fajne, a te the besty to są hukowe? Do czego można je porównać?

titanium salute 

słabsze od pxb2113 za to dość szybkie z ciekawym finałem

 

6 minut temu, alekfajerwerki napisał:

Patrząc na Twoje zakupy od początku, to solidny zestaw sie szykuje, 2 godne, seria PX, crater, samum  ☺️ kostki na pewno zrobią co potrzeba .

Jeśli nic nie pozmieniali to ze smoczków będziesz zadowolony, osobiście miałem 2 rok i lipiec, kumpel miał wrzesień i naprawde byly super za niewielką cene .

Besty dają rade, aczkolwiek czuć mały niedosyt bo trochę ciche te efekty ma w porównaniu z innymi 20 .

niewielka cena to była kiedyś, teraz to można pomarzyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnich dwóch aktualizacjach wjechało dwóch Godnych, dwóch Smoków, dwóch Bestów. 

Coś czuję, że na te dwa miesiące przed Sylwkiem sypniesz kolejnymi aktualizacjami, chociaż ten rok jest obfity w dylematy "gdzie i co kupować", aby coś w miarę cenowo strzelić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na te czasy kiedy wszystkim idzie po kieszeni stuff znakomity. Większość klasyków mialem i tylko pomogę chwalić. Chciałem w tym roku kupić kewlara ale ceny piro tsk wystraszyły mnie w tym roku że jak zobaczyłem to mało gałka oczna nie pękła. Nie myślałem że dożyje tsk szybko czasów w których pospolita 19tka 1,2 będzie kosztować prawie 100zl. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Somsiad widzę 16sh z pyromoravii zakupił, dobry wybór, tasmanian devil chyba mi najbardziej przypadła do gustu przez te wiry :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Martino30 napisał:

Skąd zamawiane kostki pyromoravi ?

Piroart

 

19 minut temu, Mroczny napisał:

Somsiad widzę 16sh z pyromoravii zakupił, dobry wybór, tasmanian devil chyba mi najbardziej przypadła do gustu przez te wiry :DD

Nie wiem czy wszystkie z tej serii ale takie były :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To je dobre. Pumpkins i Fireshow strzelają ja wyrzutnie z innej kategorii cenowej, bardzo dobre efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna selekcja kostek z Pyro Moravia, równiutko jak od linijki.

Kiedyś Jorge miał zbliżoną kostkę do Tasmana - JW10 Jaguar. Podobne wiry i podobny kaliber.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kosteczki od Pyromoravi to jest super sprawa.

A tak cofając trochę się wstecz to warto było w Gorzowie kupić Januszuwkę YHW100C, migotanie robi w tej wyrzutni robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D2y1A7k.jpg

 

Część smoków to partia z 2018 a część 2019 i jeden chyba nawet 2021 więc będzie porównanie

Za to wszystkie trzeszczą jak grzechotka :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draci od českých bratov.

Czekam na porównanie partii. Nerf czy smerf?

Grzechotka - co ona może oznaczać? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Moloch napisał:

Widzę, że kupujesz całymi seriami :)

a no kupuję a czy coś z tego wyjdzie to nie wiem ?‍♂️

 

11 minut temu, mantis napisał:

Draci od českých bratov.

Czekam na porównanie partii. Nerf czy smerf?

Grzechotka - co ona może oznaczać? :)

glina musi być słabo ubita bo jedną przedziurawiłem i się sypało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie co druga kostka jest grzechotką... xd Mam nadzieję, że nie będzie jak rok temu co mi sharkcake 1 stwierdził, że chyba pora się rozerwać ale na ziemi :DD

Edytowane przez Mroczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprzerwanie trzymasz wysoki poziom od kilku sezonów ,patrząc na ilość wyrzutni to po raz kolejny szykuje się "ściana konkretów". 

W dniu 29.11.2021 o 13:46, k4n4li4 napisał:

D2y1A7k.jpg

 

Część smoków to partia z 2018 a część 2019 i jeden chyba nawet 2021 więc będzie porównanie

Za to wszystkie trzeszczą jak grzechotka :D

Widocznie są już wygrzane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo kolego liczę na recenzję The Legend, kiedyś to była bardzo dobra wyrzutnia,ciekawe jak sytuacja wygląda teraz. Titanium Green też mam,strasznie świeża partia bo z 2021r ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Titanium Green fajna rzecz, zielony kolor gwiazdek jest wyraźny nawet na pograniczu dnia i nocy. Dynamiczny wachlarz ładujący od lewej do prawej i z powrotem jak jakieś militarne cacko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grubbert napisał:

Ooo kolego liczę na recenzję The Legend, kiedyś to była bardzo dobra wyrzutnia,ciekawe jak sytuacja wygląda teraz. Titanium Green też mam,strasznie świeża partia bo z 2021r ?

 

2 godziny temu, mantis napisał:

Titanium Green fajna rzecz, zielony kolor gwiazdek jest wyraźny nawet na pograniczu dnia i nocy. Dynamiczny wachlarz ładujący od lewej do prawej i z powrotem jak jakieś militarne cacko.

the legend - wiele razy zabierałem się za to, żeby kupić, nawet kilka razy w koszyku wylądowało ale jakoś wychodziło, że co innego kupowałem

 

zamiast titanium green miał być wzór od iskry... ale na ins nie mieli to im napisałem, żeby coś zaproponowali

Yellow Eye 100s P7766 
Titanium Green 100s PXB2424 
X-Perfect TXB759 100s

Z tych trzech wybór był raczej oczywisty
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2021 o 13:46, k4n4li4 napisał:

Część smoków to partia z 2018 a część 2019 i jeden chyba nawet 2021 więc będzie porównanie

Za to wszystkie trzeszczą jak grzechotka :D

ale zje*ali... nastawiałem sie i dobrze ze nie kupiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, alekfajerwerki napisał:

ale zje*ali... nastawiałem sie i dobrze ze nie kupiłem

Ale lipa

Na szczęście chyba tylko jedna jest z 2021 ale sprawdzę dokładnie niedługo jak będę wypakować wszystko z szafy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...