Skocz do zawartości

[K4N4LI4] 2021/2022


k4n4li4

Rekomendowane odpowiedzi

Przewaga piromaxa fajnie będzie co testować 2 znakomite kosteczki Px Pro 6 ciekawie się prezentuje natomiast dynamiczny Crater zrobi miazge to pewne.  :D ogólnie to brawa jesteś pierwszą osobą która założyła temat w Nasze Zakupy 21/22 :Da już konkretnie zapowiada się twój stuff aaaa.. i bym zapomniał wyśmienite Samumy x2 niebo zalane śnieżnobiałym cracklingiem.. po prostu piknie. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoo panie,niektórzy jeszcze dochodzą do siebie po ostatnim a Ty już o następnym myślisz :D Samum-a i PRO6 również zamówiłem,fajerwerki korsarz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku mnie wyprzedziłeś i otwierasz sezon bałwanem ulepionym z kostek, pewnie z powodu braku śniegu.

Crater jest popularną Z-etką, obok Crumpa najpopularniejsza kątówka od Piromaxów. Samej serii PX-PRO już nie trzeba przedstawiać, bo po Sylwestrach idą wielebne pochwały, oceny przekraczają czasem 10-cio stopniową skalę. Samum zawsze grandziarz, kolorowa mina i mocarny rozprysk na niebie w postaci trzeszczących chryzantem. Kewlar prawilna ⌀ trzydziestka z mixem efektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kamil911 napisał:

Przewaga piromaxa fajnie będzie ci testować 2 znakomite kosteczki Px Pro 6 ciekawie się prezentuje natomiast dynamiczny Crater zrobi miazge to pewne.  :D ogólnie to brawa jesteś pierwszą osobą która założyła temat w Nasze Zakupy 21/22 :Da już konkretnie zapowiada się twój stuff aaaa.. i bym zapomniał wyśmienite Samumy x2 niebo zalane śnieżobiałym cracklingiem.. po prostu piknie. xD

 

1 minutę temu, mantis napisał:

W tym roku mnie wyprzedziłeś i otwierasz sezon bałwanem ulepionym z kostek, pewnie z powodu braku śniegu.

Crater jest popularną Z-etką, obok Crumpa najpopularniejsza kątówka od Piromaxów. Samej serii PX-PRO już nie trzeba przedstawiać, bo po Sylwestrach idą wielebne pochwały, oceny przekraczają czasem 10-cio stopniową skalę. Samum zawsze grandziarz, kolorowa mina i mocarny rozprysk na niebie w postaci trzeszczących chryzantem. Kewlar prawilna ⌀ trzydziestka z mixem efektów.

przyznam się, że nieco się śpieszyłem być tym pierwszym :D

 

13 minut temu, Grubbert napisał:

Łoo panie,niektórzy jeszcze dochodzą do siebie po ostatnim a Ty już o następnym myślisz :D Samum-a i PRO6 również zamówiłem,fajerwerki korsarz? 

Dokładnie, dosyć ciekawa promocję mieli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no somsiad to jak zwykle mocno zaczyna, samum i to dwie sztuki ehh... jak nie lubię cracklingu to ta kostka jest piękna :D Crater i px pro widzę po filmach, że są dość konkretne no i kewlar którego osobiście nie znam ale raczej słaby nie jest :D Gratuluję pierwszego tematu i czekam oczywiście na więcej 

Edytowane przez Mroczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytując klasyka :

" @Piro Wiesław Miro Today 1:32
Całe niebo jest pokryte cracklingiem, a każdy pocisk wystrzeliwuje zielony efekt miny. Dzięki kompaktowym wymiarom(220x220x220x) TXB400 nadaje się również do postawiania na półce. A jest co stawiać, ponieważ wyrzutnia posiada przepiękną wielokolorową szatę graficzną. Samum to bez wątpienia szczytowe osiągnięcie w dziedzinie pirotechnicznej. Nieziemski crackling, i wspaniały efekt miny - to coś co pozostaje na długo w pamięci, i zachwyca kolejne pokolenia."
 
oraz
 
Piro Wiesław Miro Today 1:33
Nie mogę napisać typowi że IMO to jest debilem ale stuff fajny?
 
Także, kto w tym roku nie ma TXB400 ten jest debil i jest z PIS-u :)
 
 
 
 
 
  • Haha 3
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mpiwowski zmienił(a) tytuł na [K4N4LI4] 2021/2022

Zaczynając od góry piramidy:
- Kewlar - mimo, iż Piromax do którego nie mam 100% zaufania, wyrzutnia na filmikach prezentuje się zacnie
- 2x Samum - klasyka gatunku, widziałem tę kostkę dobrych kilka razy w życiu, w tym strzelane po 2/3 sztuki naraz, teoretycznie mi się przejadła, a mimo to przychodzą momenty (szczególnie w ciągu roku gdy potrzeba kostki na urodziny/imieniny) kiedy dodaję ją do koszyka jednocześnie pukając się w głowę - po kiego grzyba znowu to samo? Po czym przychodzi moment odpalenia, publika wokół powtarza zwrot "Woow, ale ładne to takie trzeszczące", a Ty myślisz w głowie "Kurde, dalej fajny ten Samum :D"
- Px-pro 6 - wnioskując po filmikach i opiniach ludzi, którzy ją mieli zdecydowanie nie będziesz zawiedziony
- Crater - swoją kiedyś sprzedałem, czego po części żałuję, natomiast widziałem "cudzą" i zrobiła kawał dobrej roboty :P

Znając Ciebie dojdzie jeszcze sporo produktów, nic tylko czekać na rozwój wydarzeń. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, abuk napisał:

Zaczynając od góry piramidy:
- Kewlar - mimo, iż Piromax do którego nie mam 100% zaufania, wyrzutnia na filmikach prezentuje się zacnie
- 2x Samum - klasyka gatunku, widziałem tę kostkę dobrych kilka razy w życiu, w tym strzelane po 2/3 sztuki naraz, teoretycznie mi się przejadła, a mimo to przychodzą momenty (szczególnie w ciągu roku gdy potrzeba kostki na urodziny/imieniny) kiedy dodaję ją do koszyka jednocześnie pukając się w głowę - po kiego grzyba znowu to samo? Po czym przychodzi moment odpalenia, publika wokół powtarza zwrot "Woow, ale ładne to takie trzeszczące", a Ty myślisz w głowie "Kurde, dalej fajny ten Samum :D"
- Px-pro 6 - wnioskując po filmikach i opiniach ludzi, którzy ją mieli zdecydowanie nie będziesz zawiedziony
- Crater - swoją kiedyś sprzedałem, czego po części żałuję, natomiast widziałem "cudzą" i zrobiła kawał dobrej roboty :P

Znając Ciebie dojdzie jeszcze sporo produktów, nic tylko czekać na rozwój wydarzeń. 

Kewlar brany na czuja, nigdy nie miałem ale na filmach dobry i opinie wporzadku 

Samumy miałem kiedyś, uwielbiam takie spektakularne wyrzutnie po których dziewczyny mają kisiel w majtkach 

 

Miałem pxpro 7 i była miodzio więc pomyślałem że dam szansę innym z tej serii

Cratera osobiście nie miałem ale legenda tak urosła że nie mogłem odpuścić 

 

Dojdzie czy nie to się okaże w każdym bądź razie plany mam ambitne, potrzeba tylko kasy i czasu :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę proszę 3 znakomite kosteczki zawitały u ciebie :D nie spotykane za często kosteczki z serii pxpro nr 5 i 3 w tym roku widze juz w kolejnym stuff'ie.. taka aktualizacja w styczniu rodzi pewne myśli co bedzie w grudniu a może być grubo ! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra aktualizacja :)

Pyro party jak nazwa sama wskazuje z pewnoscia rozkreca impreze :D

Pro 3 na pewno pokaze pazur bo wyglada przyzwoicie:)

Pro 5 dyskusyjna jesli chodzi o efekty i szybkostrzelnosc. Ale kto wie moze okaze sie czarnym koniem w tegorocznych stuffach :D

Jedno jest pewne, w tej cenie kazda jest dobrym wyborem :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, k4n4li4 napisał:

Coś tam doszło 

P10115-100649.jpg

Kupił Januszowe YHW100C na januszowej promocji na Gorzowie:) PX Pro 3 też mnie kusiło ale wybrałem 8-kę. To co następna aktualizacja po Piroart?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, endriu123457 napisał:

Proszę proszę 3 znakomite kosteczki zawitały u ciebie :D nie spotykane za często kosteczki z serii pxpro nr 5 i 3 w tym roku widze juz w kolejnym stuff'ie.. taka aktualizacja w styczniu rodzi pewne myśli co bedzie w grudniu a może być grubo ! 

plany jak zawsze są grube a potem wychodzi różnie, jak będzie kasa to damy radę :)

 

4 godziny temu, krzycho1708 napisał:

Bardzo dobra aktualizacja :)

Pyro party jak nazwa sama wskazuje z pewnoscia rozkreca impreze :D

Pro 3 na pewno pokaze pazur bo wyglada przyzwoicie:)

Pro 5 dyskusyjna jesli chodzi o efekty i szybkostrzelnosc. Ale kto wie moze okaze sie czarnym koniem w tegorocznych stuffach :D

Jedno jest pewne, w tej cenie kazda jest dobrym wyborem :D

tą piątką będę się martwił w grudniu dopiero :P

 

51 minut temu, AdrianoGKW napisał:

Kupił Januszowe YHW100C na januszowej promocji na Gorzowie:) PX Pro 3 też mnie kusiło ale wybrałem 8-kę. To co następna aktualizacja po Piroart?;)

kupiłem januszowe a zapłaciłem jak za zboże bo kurier skasował napiwek :D

 

Nie wiem, jak dadzą 20 czy 25% to nie będę się spieszył zbytnio bo po tych cenach dam radę kupić w ciągu roku :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początek roku należy do Ciebie,liczę na jakiś recenzje serii PRO w przyszłym sezonie:) Oby Pyro Party było lepsze niż King 2

Edytowane przez Grubbert
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Dobra poczekałem aż temat umrze i wszyscy zapomną to można coś dorzucić do kolekcji

Jakość zdjęcia super ale narazie mam telefon zastępczy bo mój w rozsypce :D

Mhg8jKN.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakty,jakoś zdjęcia niezbyt ale za to towar na zdjęciu konkretny.Ciekawe jak wypadają saluty w tej kostce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Kurła smoki... miałem kiedyś dwa były całkiem fajne, a te the besty to są hukowe? Do czego można je porównać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...