Skocz do zawartości

Funke Trueno No.6


Kamil911

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: FT6

Nazwa: Funke Trueno No.6

Opis: Pudełko 10 szt emiterów dzwięku (lontowych)

Zdjęcie: https://imgur.com/IiQ9UGn

Film:

Cena hurtowa: 34-40zł

Moja opinia: Jakość wykonania idealna a huk nieziemski jak na tą chwilę to najmocniejszy emiter jaki odpalałem ten duży 6 gramowy Hiszpański cukierek posiada ogromną moc spodziewałem się tego po nim ale nie że aż takiej. ! Echo po wystrzale w zabudowaniach niesie się hen hen.. daleko :D śmiało mogę powiedzieć że są mocniejsze od Dum Bum 5g (wersja ze złotą czcionką) jedynie do czego mógłbym je porównać to Gorrila Bomb, bassu niestety ciężko się w nich doszukiwać. :(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PiroMan25 napisał:

za***iście mocne są, ale bas jednak słaby, tp4 je przebija pod tym względem.

Tak pod względem basu zgodzę się.

43 minuty temu, Heniek Bocianowski napisał:

taki huk bez siły w trueno no 6 i tb5 to można porównać do walnięcia kijem o blachę

Nie przeginaj.. temat dotyczy emiteru dzwięku Funke Trueno No.6 jeżeli nie testowałeś go osobiście to nie powinieneś zabierać tak szerokiego głosu bo jest to wprowadzanie ludzi w bląd, możesz wyrazić swoją osobistą opinie na ten temat ale nie to co ty teraz wypisujesz za głupoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre petardy/emitery.Walą jak złe,plusem jest względne bezpieczeństwo bo nie ma żadnych zatyczek,gipsu tylko sam papier.Nie dostaniemy niczym "w łeb" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...