Skocz do zawartości

Pokaz Sylwestrowy 2020/2021


mateo1992

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wyszło po mojej myśli, system elektroniczny odpalił prawie wszystko ale wyrzutnie z hestii nie dostały zapalnika tam gdzie powinny i nie zostały "zainicjowane" .

Główny zapalnik z lontami do 6 wyrzutni za to nie odpalił w ogóle, trzeba mieć niezłego farta. 2x yellow peony na szybkim loncie, magma, shake, panorama, magic key. To wszystko miało iść tym zapalnikiem.

Pokaz mimo wszystko myślę, że klimatyczny. 

Pozdrawiam i  Szczęśliwego Życzę :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po samym pokazie nie widać aż takich przerw, tylko ktoś się dopytywał. Kamerzysta na bieżąco korygował ujęcie, aby wychwycić efekt. Nagrywając telefonem sam też miałem problem, aby złapać wszystko, telefony niestety nie mają funkcji oddalania, czyli czegoś w rodzaju odwrotności zoomu optycznego. 

Dokumentacja jest po pokazie, idzie w rejestr i można się cieszyć wracając do tego po jakimś czasie. Od tego są nagrania, do wspólnego oglądania i wspominek :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauka nie idzie w las:) Ważne że masz chęci i zapał. Z czasem jak budżet pozwoli,będziesz walił grube pokazuje.

Edytowane przez AdrianoGKW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mantis napisał:

Po samym pokazie nie widać aż takich przerw, tylko ktoś się dopytywał. Kamerzysta na bieżąco korygował ujęcie, aby wychwycić efekt. Nagrywając telefonem sam też miałem problem, aby złapać wszystko, telefony niestety nie mają funkcji oddalania, czyli czegoś w rodzaju odwrotności zoomu optycznego. 

Dokumentacja jest po pokazie, idzie w rejestr i można się cieszyć wracając do tego po jakimś czasie. Od tego są nagrania, do wspólnego oglądania i wspominek :)

Dokładnie tak jak napisałeś, ten rejestr to piękne chwile spędzone przy piro.

Godzinę temu, AdrianoGKW napisał:

Nauka nie idzie w las:) Ważne że masz chęci i zapał. Z czasem jak budżet pozwoli,będziesz walił grube pokazuje.

Chęci i zapał zawsze są, bo jest to piękna tradycja. Dzisiaj np. będę tesował łączenie lontu taśmą malarską w pokazie noworocznym. Zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...