Skocz do zawartości

[endriu123457 & luk2583] Sylwester Brenna 20/21 Luk/endriu


endriu123457

Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku prawdopodobnie pokaz 1 stycznia ok godziny 18.

W sylwestra walimy solówe z kosteczek + petardy i art rózne których nie chciało mi się już wyciągać z kartona.

WIELKIE podziękowania dla firmy Surex za podarowanie kartonu ścinek drutu do zapalników

Zamawiane w sklepach:

PiroArt.pl

INS

FajerwerkiGorzów 

Surex

Pyromoravia

Fajerwerki-Shop

Piroshop

 

 

add65a717d2f7.jpg

de71eae9f0202.jpg

Darmowy hosting zdjęć i obrazków

5cca5f2099b8d.jpg

Darmowy hosting zdjęć i obrazków

1da9fa7857668.jpg

11deef14cca33.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • endriu123457 zmienił(a) tytuł na Sylwester Brenna 20/21 Luk/endriu

Już drugi rok z rzędu organizujemy wspólny sylwester na Śląsku ? Ten rok był porażka, ale my hucznie go pożegnamy, żeby następny był lepszy ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no to zszalałeś Andrzeju w tym roku :) cała sterta kosteczek tzw. mini ścianka taki trochę mur chiński xd są nawet Sky Brocady i dużo konkretów i miodzio rakiety. ! ?? Jedynie co mi pozostało to życzyć ci bezpiecznej i wystrzałowej zabawy. ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff kozak, czego się spodziewać od starej gwardii :P Czekam na nagranie, bo ogromnie czekam na grande finale :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, sokol napisał:

Stuff kozak, czego się spodziewać od starej gwardii :P Czekam na nagranie, bo ogromnie czekam na grande finale :D

Też nie możemy się już doczekać ??? Będzie łogiń ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szaleństwo ile okablowania, do tego łączniki lont-zapalnik? 

Piro pochowane na strychu przypominającym piwnicę. We dwóch może uda wam się to szybciej zrobić w sensie odpalić.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu gęstej mgły 1 stycznia zostałem zmuszony odwołać noworoczny pokaz na systemie.. odpalałem tylko w sylwestra przed i po  północy. Odpalaliśmy kostki solo rakiety jak i petardy... wszystko co miało być do pokazu zostało na strychu... musze to popakowac znowu w kartony i czekac... bede ten pokaz prawdopodobnie realizował na sylwestra 21/22 lecz na pewno dokupię materiał i będzie on bardziej "rozwinięty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na [endriu123457 & luk2583] Sylwester Brenna 20/21 Luk/endriu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...