Skocz do zawartości

[hl1030]Stuff tu nie u nas! ☹️ 20/21 1.0


hl1030

Rekomendowane odpowiedzi

https://m.imgur.com/gallery/N88QDG 

Stuff jako mała ciekawostka bo większości nie nasze produkty.

Zdecydowanie za dużo jak na większość gruzu w stuffie.

Trzy znane mi kości plus max pięć które rokowania mają dobre a tak to gruzowisko 

Na plus wpadło odrobinę tytanu (kości i rakiety), oraz nasz akcent Jorgen i Funkacz 

Jeżeli znajdę chwilę czasu to wypisze listę co się znalazło w stuffie.

Jak będzie 15,5 okejek to pokazuje co jest w boxie Asylum. ?

S365

 

 

 

 

 

Edytowane przez hl1030
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff ciekawostka i nie lada gratka dla nie jednego piromaniaka. :) Oczekiwałem twojego stuffu a tu miłe zaskoczenie :D za takimi nowościami jestem jak najbardziej za.. ?ta wielka kocha w brązowym kartonie z efektem Kamuro ciekawi mnie ? ogólnie rzecz mówiąc większość tych produktów w PL to no name. Asylum co to w ogóle jest cały czas się zastanawiam ?!! ? czekam na wypisanie co tam jest dokładniej wzbudziłeś we mnie ciekawość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiało chłodem od tego misterium. Nawet kostka z Jokerem dopasowana do avatara. Jesteś pierwszym, który takie dopasowanie zrobił celowo lub nieumyślnie.

Miejmy nadzieję, że piro w UK jest równie mocne co w PL lub nawet mocniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asylum to nie jedna kostka a zestaw 9 kostek, zbierzność grafik czysty przypadek ?

Ale jak pisałem wyżej wy się postaracie to i ja się postaram to otworzyć i zaprezentować.

Piro tutaj napewno nie mocniejsze i co gorsze naprzykladzie UK widzę w jaką stronę zmierza to u nas.

Takie przewidywania już miałem kilka lat temu.

No zabardzo nie możecie kojarzyć bo to brytyjskie Piro.

Kostki oklejone całkowicie na czarno bez nazwy to importer Vivid w dużej mieże brytyjski brand linii Pro od tropica.

Karton to oczywiście seta setunia 30mm niestety kompot 4x25sh.

Edytowane przez hl1030
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, k4n4li4 napisał:

W uk to chyba dużo klaska ściągają ale klasek ostatnimi laty nie powala

Tak Klasek i Jorge choć sam odkryłem sklepy z Funke gdzie odziwo na promkach wyszło taniej niż u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...